Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hawthorne Heights

Co byście woleli?

Polecane posty

3 minuty temu, Caryca z czubrycą napisał:

Już nie potrzeba. Spoczywa w pokoju.

Strasznie mi przykro 💔 Przytulam.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

To samo było z Frediem Krugerem o ile pamiętam,  wystarczyło się nie bać,  no ale weź się nie bój jak Cię ktoś z zaskoczenia weźmie 😁

Ale zobacz to jest klucz, bo już niezależnie od sfery jak się nie boisz więcej osiągniesz. Takie jest przesłanie tego filmu i cały trick polega na tym żeby uchwycić ten istotny moment . Znajdź coś jeszcze na weekend i ciekawy jestem tej substancji jak obejrzysz trzeci akt zwłaszcza 😁Miłego Kociaku reszty dnia. 😊👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale zobacz to jest klucz, bo już niezależnie od sfery jak się nie boisz więcej osiągniesz. Takie jest przesłanie tego filmu i cały trick polega na tym żeby uchwycić ten istotny moment . Znajdź coś jeszcze na weekend i ciekawy jestem tej substancji jak obejrzysz trzeci akt zwłaszcza 😁Miłego Kociaku reszty dnia. 😊👋

Miłego..  paaa 😉👋

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale zobacz to jest klucz, bo już niezależnie od sfery jak się nie boisz więcej osiągniesz. Takie jest przesłanie tego filmu i cały trick polega na tym żeby uchwycić ten istotny moment . Znajdź coś jeszcze na weekend i ciekawy jestem tej substancji jak obejrzysz trzeci akt zwłaszcza 😁Miłego Kociaku reszty dnia. 😊👋

Jak coś to mogę polecić "Katla", tylko to jest skandynawskie kino, nie wiem czy reflektujesz 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale zobacz to jest klucz, bo już niezależnie od sfery jak się nie boisz więcej osiągniesz. Takie jest przesłanie tego filmu i cały trick polega na tym żeby uchwycić ten istotny moment . Znajdź coś jeszcze na weekend i ciekawy jestem tej substancji jak obejrzysz trzeci akt zwłaszcza 😁Miłego Kociaku reszty dnia. 😊👋

I jeszcze mogę polecić norweski film "Złe dni" zarąbisty skandynawski czarny humor 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wpadlem na pomysl, zeby oprocz swojego servera irc i bota LadyK zahostuje sobie wlasny serwer do gierki minetest i naucze sie jak stworzyc tam swiat czarodziejow, ze mozna rzucac zaklecia, zbierac surowce, tworzyc magiczne przedmioty i w ogole, i wszystko bedzie moje na wlasnym serwerze, wiec mam duzo pracy teraz, wiec zegnajcie odchodze 😛

Moje 🧡 i tak nalezy do LadyK, ktora mnie nienawidzi i nie chce znac, a sraudiusz ma sruna, wiec nie jestem tutaj potrzebny, zegnajcie : - P

Pisze, zebyscie czasem nie mysleli, ze mnie nie ma, bo sie utopilem w rzece ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tworze sobie wlasny server i swiat czarodziejow do minetest, a potem wlasna stronke na swoim serwie z adresem, forum i bloga do gierki i bede developerem sysadminem buahahah a wy sobie tutaj siedzcie dalej wszyscy i niech wam sie wydaje, ze jestescie fajni, zegnajcie na zawsze, odchodzimy z fifim, robimy sobie terapie serwerowa teraz, papa 😄

odchodzimy z fifim na zawszezegnajcie nigdy juz nie popiszemy, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LadyK mi pisala, ze przyleci do mnie do wielkiej brytanii i pojedziemy w podroz dookola wyspy kamperem, ona bedzie prowadzic, wiec gdyby tutaj byla, to przekazcie, ze Filip czeka ciagle na nia 😄

papa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LadyK nawet mowila swojemu synowi, ze przyjedzie z przyjacielem z Anglii, to czemu mialaby mi nerki wycinac, cos zmyslasz

LadyK chciala ze mna cale zycie spedzic, ale teraz ja za nia tesknie bardzo, a ona za mna nie, niestety

przyjaciel z Anglii mial przyjechac, a nie przyjechal : - /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze lubilem sobie przycpac i wypic kiedys, dlatego LejdiK sie obrazila na mnie, a tak to bym sobie mieszkal z nia i kapalibysmy sie razem w jacuzzi u niej w ogrodzie z widokiem na gory, i prywatnego kucharza tez bym mial, a tak to life is brutal, niestety wrocilem na srafe, gdy mam swoje forum... : - (

jest mi smutno, i nie wiem co mam zrobic z tym 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Już nie potrzeba. Spoczywa w pokoju.

Przykro mi bardzo, trzymaj się 🥺🥀

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

wszystko byloby fajnie gdyby nie to ze lubilem sobie przycpac i wypic kiedys, dlatego LejdiK sie obrazila na mnie, a tak to bym sobie mieszkal z nia i kapalibysmy sie razem w jacuzzi u niej w ogrodzie z widokiem na gory, i prywatnego kucharza tez bym mial, a tak to life is brutal, niestety wrocilem na srafe, gdy mam swoje forum... : - (

jest mi smutno, i nie wiem co mam zrobic z tym 😞

Potrafisz napisać JEDEN post o czymkolwiek innym, niż ty sam, cholerny, narcystyczny zje...e, spamujący forum swoim goownianym życiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczesliwy to ja bylem gdy pisalismy sobie z LadyK na moim forum i tu nie wchodzilem ;/

ona chciala zebysmy tu wrzucili razem fote, jak sie super bawimy razem, bo wiele razy byla tu hejtowana i ja tez, i zeby hejtery mialy bol doopy, a ja sobie przybalowalem 5 dni z kumplem i potem nie dosc, ze umieralem to mialem jakas delirke tez po weekendzie, masakra i jeszcze zlamalem sobie dwie kosci i mialem operacje XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale z drugiej strony zostalem w UK a za pol roku bede mogl zaaplikowac o staly pobyt w wielkiej brytanii wiec moglo byc gorzej XD

na dnie nie jestem, jak to mowia, czasami gdy plywam i wskakuje do rzeki to jestem na dnie, ale to przez chwile XD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hawthorne Heights napisał:

A ty widmok z czego rżysz? Normalny człowiek nie widzi nic śmiesznego we współczuciu.

 

Bo jutro albo pojutrze taka śliwka stwierdzi że nie widzi jak Libed gnoi pieprza i powie ti lubię cię ale bredzisz głupoty na temat wrogiej frakcji politycznej. Poza tym jeszcze trzeba brać pod uwagę że to może być ściema z tym pogrzebem żeby zobaczyć reakcje. 😁 Po za tym że mnie też się śmiali że mi cytuje "coś zdechło "* więc średnio wierze w wasze zapewnienia. Bez odbioru. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, parabatai napisał:

Jak coś to mogę polecić "Katla", tylko to jest skandynawskie kino, nie wiem czy reflektujesz 😊

Widziałem 

 

1 godzinę temu, parabatai napisał:

I jeszcze mogę polecić norweski film "Złe dni" zarąbisty skandynawski czarny humor 😄

Widziałem 

Czarne komedie mogą być jak cuś masz, bo kompletnie nie mam poczucia humoru , ale te mnie bawią. 

Horrory, a bardziej trillery jak masz adres znasz, bo tego tyle jest że nie wiadomo co wybrać temu lepiej skorzystać poprzez koneksje jakby. Jestem wygodny nie ukrywam. Ale jak coś mam też dam 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bo jutro albo pojutrze taka śliwka stwierdzi że nie widzi jak Libed gnoi pieprza i powie ti lubię cię ale bredzisz głupoty na temat wrogiej frakcji politycznej. Poza tym jeszcze trzeba brać pod uwagę że to może być ściema z tym pogrzebem żeby zobaczyć reakcje. 😁 Po za tym że mnie też się śmiali że mi cytuje "coś zdechło "* więc średnio wierze w wasze zapewnienia. Bez odbioru. 

Nikt się nie śmiał. Już zaczyna swoje zmyślanie. Ziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty kupko ukrowa też dzisiaj niby jej współczujesz a jutro ona będzie cię gnoić i tak w kółko dzisiaj wrogi jutro psiapsi , bo nie macie godności ani szacunku do samych siebie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

Nikt się nie śmiał. Już zaczyna swoje zmyślanie. Ziew.

Nie pisałem że ty się śmiejesz czy śmiałaś. Nauczyć się chociaż czytać ze zrozumieniem inwalidko umysłowa, bo z wyloga nie wiadomo kto tak naprawdę się śmiał. 😁 

Edytowano przez Ktoś całkiem obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć naprawdę z łebem coś nie tak, twierdząc, że ktoś wymyśla pogrzeb swojego ojca dla potrzeb atencji na jakimś forum.. 

Najlepiej wyrzucać ósemkowy spam, lub bredzić o pozyskaniu floty, jedzenia lub ryb z Jukonu pod Krakowem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bo jutro albo pojutrze taka śliwka stwierdzi że nie widzi jak Libed gnoi pieprza i powie ti lubię cię ale bredzisz głupoty na temat wrogiej frakcji politycznej. Poza tym jeszcze trzeba brać pod uwagę że to może być ściema z tym pogrzebem żeby zobaczyć reakcje. 😁 Po za tym że mnie też się śmiali że mi cytuje "coś zdechło "* więc średnio wierze w wasze zapewnienia. Bez odbioru. 

Wincyj kleju, wincyj! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trzeba mieć naprawdę z łebem coś nie tak, twierdząc, że ktoś wymyśla pogrzeb swojego ojca dla potrzeb atencji na jakimś forum.. 

Najlepiej wyrzucać ósemkowy spam, lub bredzić o pozyskaniu floty, jedzenia lub ryb z Jukonu pod Krakowem 😄

A dlaczego nie skoro historia forum zna nawet udawane zgony i to są twoje słowa że nic cię tutaj nie dziwi już. Poza tym ty myślisz że zyskasz sobie jej przychylność jak się za nią ujmiesz o naiwności i skąd wiesz czy jutro nie będzie się śmiała że w konia zrobiła pelikanów. Akt zgonu niech pokaże chociaż i to można podrobić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×