Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ANDRZEJ

Pochwała KOBIET

Polecane posty

Drogie panie chciałem was pochwalić za to jakie jesteście dla nas waszych facetów (mężów) Moja żona potrafi mnie zaskakiwać w różnych momentach naszego życia. Oto kilka przykładów :

  - szliśmy do jej mamy na obiad i gdy się szykowaliśmy do wyjścia szepnąłem ,,a może idź bez stanika" odparła że nie ma mowy a za chwilę wyjęła z szafy bluzkę taką bez pleców i w niej poszła.

  -innym razem zgodziła się założyć szpilki na gołe stopy

  -latem u znajomych na domku letniskowym za moją namową opalała się topless (jako jedyna) a było pięć par

 A wy drogie panie? Jakie spełniłyście dziwne zachcianki waszych partnerów?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest szczególnego w szpilkach na gołe stopy (pomijając, że używa się wtedy najczęściej specjalnych mikro niskich skarpeteczek do takich butów, których nie widać)?

Edytowano przez ZłyKróliczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba jak moja żona zakłada czółenka na obcasie i ma gołe stopy , sama mówi że tak jej wygodniej niż w stopkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ANDRZEJ napisał:

Mi się bardzo podoba jak moja żona zakłada czółenka na obcasie i ma gołe stopy , sama mówi że tak jej wygodniej niż w stopkach.

To uroczo, choć wątpię, by jakaś żona istniała ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzysz że są żony które kochają swoich mężów? Moja jest super i bardzo ją kocham jesteśmy już 20 lat ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ANDRZEJ napisał:

Nie wierzysz że są żony które kochają swoich mężów? Moja jest super i bardzo ją kocham jesteśmy już 20 lat ze sobą.

Wierzę, wierzę ;) Po prostu mam nieco doświadczenia z tym forum ;) Wysłałabym cię na dział erotyczny z twoimi potrzebami, ale pewnie już byłeś i zobaczyłeś, że tam tylko wiatr hula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, ANDRZEJ napisał:

- szliśmy do jej mamy na obiad i gdy się szykowaliśmy do wyjścia szepnąłem ,,a może idź bez stanika" odparła że nie ma mowy a za chwilę wyjęła z szafy bluzkę taką bez pleców i w niej poszła.

Uwierz, do matki włożyłaby stanik, lepszy byłby inny kontekst (podpowiadam, jak to uwiarygodnić) 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż masz prawo mi nie wierzyć ale ona już taka jest że potrafi zaskoczyć. Żona ma średniej wielkości piersi tak że tylko dobry obserwator mógł z przodu zauważyć swobodny ruch piersi. Po za tym ona u swoich rodziców kilka razy opalała się topless i jej mama nie miała żadnych obiekcji. Myślę że jak byśmy szli do moich rodziców to by miała opory.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ANDRZEJ napisał:

Drogie panie chciałem was pochwalić za to jakie jesteście dla nas waszych facetów (mężów) Moja żona potrafi mnie zaskakiwać w różnych momentach naszego życia. Oto kilka przykładów :

  - szliśmy do jej mamy na obiad i gdy się szykowaliśmy do wyjścia szepnąłem ,,a może idź bez stanika" odparła że nie ma mowy a za chwilę wyjęła z szafy bluzkę taką bez pleców i w niej poszła.

  -innym razem zgodziła się założyć szpilki na gołe stopy

  -latem u znajomych na domku letniskowym za moją namową opalała się topless (jako jedyna) a było pięć par

 A wy drogie panie? Jakie spełniłyście dziwne zachcianki waszych partnerów?

Pfff. Ja majtek nie zakładam na wizyty u teściowej i mąż mnie nawet prosić nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×