Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Paweł Polko

W dawnych latach tego forum był tu taki user o nicku "offerma" czy on jeszcze żyje, pisze tutaj coś? wie ktoś co się stało z tą ofermą?

Polecane posty

8 minut temu, libedowsky napisał:

argen jest liberalem nie jest pisiorem

a do nicku sam sie moze odniesc

jeszcze byl ten kaliban czy jak bylo temu popychaczowi zaby ale jego tez nie kojarze tylko nick wiec to byl albo argen albo tamten ten na e ktory pisal jakby byl z hitlerjugend

 

No tak, Ty nawet lepiej znasz poglądy polityczne Argena niż on sam, zapomniałem przecież. Niech może sam powie za kim jest? Kaliban jak sam piszesz był "popychaczem", a tamta dwójka to "stare" praviki, więc... 😄 

20 minut temu, kris888 napisał:

36 lat mam. rocznik 88. trzecia ósemka dodana, ot taka fantazja 😄

Widzisz Argen, teraz jesteś Kalibanem wg niego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Megadeath_ napisał:

No tak, Ty nawet lepiej znasz poglądy polityczne Argena niż on sam, zapomniałem przecież. Niech może sam powie za kim jest? Kaliban jak sam piszesz był "popychaczem", a tamta dwójka to "stare" praviki, więc... 😄 

nie znam pisze co czytalem bo nie raz juz z argenem wymianielm poglady. tak najprosciej jego zapytac jakie ma

Przed chwilą, Megadeath_ napisał:

Widzisz Argen, teraz jesteś Kalibanem wg niego 😄

nic takiego nie napisalem albo jestes tepy albo udajesz takowego

napisalm ze ten nick na e byl albo argena albo tamtego a nie ze to ta sama osoba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

manipulujesz jak bicu

kto wie moze bicu to tez jakis pra.ik z danych lat w stylu i tez nie mam dziewczyny 25 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tej zarazy bylo zawsze na kafeterii pelno juz nawet nicki mieli podobne bo sie powtarzaly. tu bylo zawsze z 10-20 inceli w stylu brzydki niski beznadziejny albo nigdy nie mialem dziewczyny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko stanczyk byl zabawny ale to bardzo stare dzieje pewnie jemu sie udalo znalezc babe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, libedowsky napisał:

nie znam pisze co czytalem bo nie raz juz z argenem wymianielm poglady. tak najprosciej jego zapytac jakie ma

nic takiego nie napisalem albo jestes tepy albo udajesz takowego

napisalm ze ten nick na e byl albo argena albo tamtego a nie ze to ta sama osoba

 

Skoro piszesz bełkotliwie i nie używasz interpunkcji to pretensje miej do siebie. Nie był to nik Argena (on przez lata pisał tylko z tego, niedawno zmienił na krisa), bo to był inny  stary pravik, nazywający siebie poganinem często. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

Skoro piszesz bełkotliwie i nie używasz interpunkcji to pretensje miej do siebie. Nie był to nik Argena (on przez lata pisał tylko z tego, niedawno zmienił na krisa), bo to był inny  stary pravik, nazywający siebie poganinem często. 

no zgadza sie czub to byl jakis argen normalniejszy ale mogl tez wyrosnac. mniejsza o to

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o moje poglądy polityczne pytasz? tak, Konfederację popieram.

wcześniej za Pisem byłem (do mniej więcej 2011 roku odkąd odkryłem takiego polityka jak Janusz Korwin-Mikke)

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paweł Polko napisał:

Powaznie?  ? ten zj3b z tą mordą to jest oferma z dawnych lat? on teraz zauwazylem, ze jest gejem który marzy o tym aby czarnuch z afryki bo przecwelował, ale beka hahahaa ładnie typ upadł

Wszystko cci się pomyliło a wąsacz cię wkręca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×