Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Obejrzałem 3 godzinny wywiad Trumpa z Roganem - najsłynniejszym podcasterem na świecie.

Polecane posty

no i dobrze wypadł skubaniec... a Harris anulowała zaproszenie u Joe Rogan Experience...  w sumie nie dziwię się, nie da się wyuczyć formułek na pamięć pod 3 godzinny wywiad... a formułki szykowane przez sztab to jej cała kampania jak dotąd. 😉

 

Edytowano przez Rym Cym +
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harris jest kompletnie nieautentyczna i krindzowa, pretensjonalna baba niestety 😉do tej polityki potrzeba czegoś więcej, jakiejs charyzmy i daru przekonywania no niestety xd 

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Potem po Joe Rogan experience zrobilem moim klientom my lips experience, wyszli ode mnie zadowoleni : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Harris jest kompletnie nieautentyczna i krindzowa, pretensjonalna baba niestety 😉

no... kamala to po prostu produkt marketingowy, a takowe w 3 godziny się wysypią, nie ma opcji... 3 godziny rozmowy to długo, a rogan uwielbia zarzucić spontaniczne tematy... także sztab widocznie doszedł do tego, że to byłoby za trudne.

Edytowano przez Rym Cym +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Rym Cym + napisał:

no... kamala to po prostu produkt marketingowy, a takowe w 3 godziny się wysypią, nie ma opcji... 3 godziny rozmowy to długo, a rogan uwielbia zarzucić spontaniczne tematy... także sztab widocznie doszedł do tego, że to byłoby za trudne.

SZYMPANS A ZROZUMIAŁEŚ CHOCIAŻ JEDNO SŁOWO Z TEGO WYWIADU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, NA WIDOKU napisał:

SZYMPANS A ZROZUMIAŁEŚ CHOCIAŻ JEDNO SŁOWO Z TEGO WYWIADU?

zgłosiłem cie do ecpu dałem im twój adres i zdjęcia łącznie z tymi z mikrusem na wierzchu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, polak = śmieć napisał:

zgłosiłem cie do ecpu dałem im twój adres i zdjęcia łącznie z tymi z mikrusem na wierzchu 

Przecież ja nie jestem peedofilem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do ecpu hahah, ciekawe czy cos zrobia uszatemu, moze by mu sie przydalo, za to ze przez niego mnie LadyK znienawidzila i olala na zawsze : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

jesteś wstawiałeś tu dziś zdjęcia nieletniej 

Iza ma 20 kilka lat

Edytowano przez NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KochamKlaudiusza napisał:

do ecpu hahah, ciekawe czy cos zrobia uszatemu, moze by mu sie przydalo, za to ze przez niego mnie LadyK znienawidzila i olala na zawsze : (

A tobie przydałby się pobyt w Choroszczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polak = śmieć napisał:

guuwno prawda ma 14 a ty jestes peedo 

A pokazać ci jej cycki, 14 latki takich nie mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet pobyt w choroszczy nie zmieni tego, ze LadyK mnie nienawidzi przez ciebie uszaty szczerbatku, i mam nadzieje, ze dostaniesz kiedys w doope za to od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KochamKlaudiusza napisał:

nawet pobyt w choroszczy nie zmieni tego, ze LadyK mnie nienawidzi przez ciebie uszaty szczerbatku, i mam nadzieje, ze dostaniesz kiedys w doope za to od zycia

Nienawidzi cię bo jesteś schizofrenikiem który nie ma żadnej kontroli nad tym co robi

Edytowano przez NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy jestem schizofrenikiem czy nie to nie twoja sprawa i czy mam kontrole czy nie, a ty nie powinienes sie wpieerdalac miedzy mna a LadyK tak jak kiedys srun miedzy mna a kwikernes, a ja potem placze i mam doly i mysli samoobojcze przez wasze mitomanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od prawie 11 lat mieszkam w UK a tam nie ma choroszczy mitomanie, wiec nie mierz mnie swoja miara, moze tobie by sie przydal pobyt w choroszczy, bo gdyby mi sie przydal, to juz by dawno ktos ze mna zrobil porzadek w realu, ty mitomanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

To czy jestem schizofrenikiem czy nie to nie twoja sprawa i czy mam kontrole czy nie, a ty nie powinienes sie wpieerdalac miedzy mna a LadyK tak jak kiedys srun miedzy mna a kwikernes, a ja potem placze i mam doly i mysli samoobojcze przez wasze mitomanstwo

Nie wpierrdalałem się, tylko raz jej mówiłem przez telefon w 2022 roku że masz schizofrenie. A później to nie była moja sprawa jak chciała mieć z tobą kontakt, bo mi nie wierzyła, ale sama się przekonała że to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet jesli mam schizofrenie czy nie to to nic zlego i to nie wasza sprawa, a bycie nienormalnym to tez nic zlego, a wy jestescie rasistami i homofobami i oczerniacie ludzi chorych psychicznie, i za to was powinna spotkac kara od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KochamKlaudiusza napisał:

od prawie 11 lat mieszkam w UK a tam nie ma choroszczy mitomanie, wiec nie mierz mnie swoja miara, moze tobie by sie przydal pobyt w choroszczy, bo gdyby mi sie przydal, to juz by dawno ktos ze mna zrobil porzadek w realu, ty mitomanie

Ale jak byłeś w Kaliszu to mogła babka zadzwonić żeby cię w kaftanie zabrali do Choroszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKlaudiusza napisał:

nawet jesli mam schizofrenie czy nie to to nic zlego i to nie wasza sprawa, a bycie nienormalnym to tez nic zlego, a wy jestescie rasistami i homofobami i oczerniacie ludzi chorych psychicznie, i za to was powinna spotkac kara od zycia

Nikt nie chcę mieć znajomości z chorymi psychicznie bo nie wiadomo co takiemu odpieerrdoli. Katiusza też się ciebie bała pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, NA WIDOKU napisał:

Nikt nie chcę mieć znajomości z chorymi psychicznie bo nie wiadomo co takiemu odpieerrdoli. Katiusza też się ciebie bała pewnie.

ty za to jesteś okazem zdrowia, szczególnie w kwestii uzębienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KochamKlaudiusza napisał:

nie maja potrzeby bo mnie cala rodzina bardzo kocha i moi przyjaciele tez mnie bardzo kochaja, ty masz nasrane we lbie gnooju

Tak cię kochają że nawet Justyna ma cię gdzieś i to że jesteś 30 latkiem z umysłem dziecka. I musisz dawać duupy za mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakos w UK poznalem bardzo duzo anglikow i angielek i mnie wszyscy darza sympatia, cala rodzina tez mnie bardzo kocha i przyjaciele rowniez, wiec czego mitomanisz?

przez ciebie stad znikla, i juz na pewno sobie jakiegos frajera znalazla, a ja za nia tesknie i placze jak jakis frajer zjeebany, ktorym nie jestem w ogole, i mnie to wkuurwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

ty za to jesteś okazem zdrowia, szczególnie w kwestii uzębienia. 

A ty w kwestii wzrostu 

A zębów sam nie masz bo się chwaliłeś Nimfetce

Edytowano przez NA WIDOKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×