Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:59 Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? Idź do Elki po blika i daj mi spokój. Ty wyglądasz jak koń w hełmofonie i żyjesz choć co to za zycie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano sobota o 20:59 7 minut temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Koorwa jaka ty jesteś tępa Ostra nigdy nie byłam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1891 Napisano sobota o 21:00 Trzeba mieć wyjątkowy tupet, by brać kasę od samotnej matki z dwójką dzieci, a później ją obgadywać i wrzucać priv od szczerbatej baby Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 53 Napisano sobota o 21:00 Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? Idź do Elki po blika i daj mi spokój. A o kim przed chwilą napisałaś. Ty jesteś jakaś ułomna? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano sobota o 21:02 2 minuty temu, poza kontrolą napisał: Ok, ale tanio nie będzie Nie musi byleby szop wyszedł jak Twój ale może najpierw podaj cenę bo nie wiem czy mnke stać Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano 3 godziny temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano 2 godziny temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śliwka z ABS 24 Napisano 2 godziny temu Dnia 20.06.2026 o 23:00, poza kontrolą napisał: A o kim przed chwilą napisałaś. Ty jesteś jakaś ułomna? Skąd to pytanie? Nie od dziś jesteś na forum. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu ... 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 331 Napisano 2 godziny temu Wątpię że ktokolwiek ma tu wyrok oprócz sliwki z chojca Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 2 godziny temu Umm Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano 2 godziny temu 13 minut temu, Onaaaa napisał: ... Spoko gość, ale nie ma talentu do śpiewu Co innego ta ... istota Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, JajoWywalone napisał: Co znów policjantko szlafrok za ciasny masz czy co ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 6 minut temu, Spaghetti .... napisał: Spoko gość, ale nie ma talentu do śpiewu Co innego ta ... istota Ja tam lubię niektóre jego piosenki Zaraz znajdę moja ulubioną. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 5 minut temu, Spaghetti .... napisał: Co znów policjantko szlafrok za ciasny masz czy co ? Ona raczej klawisza widziała na spacerniaku a policjant co najwyżej ją dowoził do chorąszczy. Edytowano 2 godziny temu przez Viavia 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Viavia napisał: Ona raczej klawisza widziała na spacerniaku a policjant co najwyżej ją dowoził. Albo ją zaaresztował Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Albo ją zaaresztował Wiesz tam są sami niewinni niektórzy się trzepią i w kaftan. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 2 godziny temu Walcie sie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 331 Napisano 2 godziny temu Ritarda czemu mi przelecialas inteligenta co Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, Viavia napisał: Wiesz tam są sami niewinni niektórzy się trzepią i w kaftan. Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 11 minut temu, JajoWywalone napisał: Śmiać się zabronisz? Daj mi spokoj Nie, ale ze mnie nie będziesz, bana przez Ciebie zarobiłem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Nie, ale ze mnie nie będziesz, bana przez Ciebie zarobiłem Bede Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 2 godziny temu Bardzo dobrze będziesz miał bana za każdym razem 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Bede Więc po co piszesz daj mi spokój, jak cały czas mnie zaczepiasz ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Więc po co piszesz daj mi spokój, jak cały czas mnie zaczepiasz ? Bo mam schizofremie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie Jak pacjent dostaje jakiegoś ataku zawijają w Kajetan i heja Edytowano 1 godzinę temu przez Viavia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Bo mam schizofremie Widać, że coś z Tobą nie tak współczuje Ale daj mi spokój Boni i zaczepaj kogoś innego. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 1 godzinę temu Tak Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 0 Napisano 1 godzinę temu Przepraszam za wszystko. Odchodzę na zawsze. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 1 godzinę temu 6 minut temu, Onaaaa napisał: Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie Nowa piosenka najlepsza z rana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach