Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? 😄 Idź do Elki po blika i daj mi spokój. 

Ty wyglądasz jak koń w hełmofonie i żyjesz choć co to za zycie 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał:

Koorwa jaka ty jesteś tępa 🤣🤣🤣

Ostra nigdy nie byłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć wyjątkowy tupet, by brać kasę od samotnej matki z dwójką dzieci, a później ją obgadywać i wrzucać priv od szczerbatej baby 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Kto nie pił? Ta gruba baba, co tu wrzucałeś jej foty? Wygląda jak twoja ciotka. Ale kto by cię chciał z komornikiem? 😄 Idź do Elki po blika i daj mi spokój. 

A o kim przed chwilą napisałaś. Ty jesteś jakaś ułomna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, poza kontrolą napisał:

Ok, ale tanio nie będzie 😉

Nie musi byleby szop wyszedł jak Twój 😉 ale może najpierw podaj cenę bo nie wiem czy mnke stać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2026 o 23:00, poza kontrolą napisał:

A o kim przed chwilą napisałaś. Ty jesteś jakaś ułomna?

Skąd to pytanie? Nie od dziś jesteś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że ktokolwiek ma tu wyrok oprócz sliwki z chojca 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Onaaaa napisał:

...

Spoko gość, ale nie ma talentu do śpiewu :classic_cool:

Co innego ta ... istota  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Spaghetti .... napisał:

Spoko gość, ale nie ma talentu do śpiewu :classic_cool:

Co innego ta ... istota  

Ja tam lubię niektóre jego piosenki 🙂

Zaraz znajdę moja ulubioną.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Spaghetti .... napisał:

Co znów policjantko szlafrok za ciasny masz czy co ? :classic_cool:

Ona raczej klawisza widziała na spacerniaku a policjant co najwyżej ją dowoził do chorąszczy.

Edytowano przez Viavia
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Ona raczej klawisza widziała na spacerniaku a policjant co najwyżej ją dowoził. 

Albo ją zaaresztował 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Albo ją zaaresztował 😄

Wiesz tam są sami niewinni niektórzy się trzepią i w kaftan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ritarda czemu mi przelecialas inteligenta co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Wiesz tam są sami niewinni niektórzy się trzepią i w kaftan. 

Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, JajoWywalone napisał:

Śmiać się zabronisz? Daj mi spokoj

Nie, ale ze mnie nie będziesz, bana przez Ciebie zarobiłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Bede

Więc po co piszesz daj mi spokój, jak cały czas mnie zaczepiasz ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Makaron ..... napisał:

Więc po co piszesz daj mi spokój, jak cały czas mnie zaczepiasz ? :classic_cool:

Bo mam schizofremie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onaaaa napisał:

Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie 🤔

Jak pacjent dostaje jakiegoś ataku zawijają w Kajetan i heja 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Bo mam schizofremie

Widać, że coś z Tobą nie tak współczuje :classic_cool:

Ale daj mi spokój Boni i zaczepaj kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Onaaaa napisał:

Sami się trzecią czy że ktoś ich trzepie 🤔

Nowa piosenka najlepsza z rana 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×