Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

15 minut temu, Onaaaa napisał:

Ja tam lubię niektóre jego piosenki 🙂

Zaraz znajdę moja ulubioną.

Ja też i tyle 🙂 

Przypomniałaś mi tą ... :classic_cool: 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Viavia napisał:

Jak pacjent dostaje jakiegoś ataku zawijają w Kajetan i heja 

Tutaj pewnie wielu takiego czegoś doświadczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Przepraszam za wszystko. Odchodzę na zawsze.

Za hejt jedynie jeśli to Ty Boni. Poza tym spoko dobrej nocy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

a wiązanie do łóżka się liczy?

Liczy więc chyba wszyscy to doświadczyli 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tremendous napisał:

Makaron czyżbyś też doświadczył banicji? 

Niestety tak Gina ? czy pomyliłem 🤔:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Makaron ..... napisał:

Ja też i tyle 🙂 

Przypomniałaś mi tą ... :classic_cool: 

Jesli warszawa to.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Makaron ..... napisał:

Niestety tak Gina ? czy pomyliłem 🤔:classic_cool:

Tak. Niestety, w takim obliczu nie będę już iść moderacji na rękę. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Viavia napisał:

Nowa piosenka najlepsza z rana 

Z rana to najlepsza: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Z rana to najlepsza: 

Ale jakaś nowy artysta i ma dobre piosenki. Już prawie każdy je zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

ja nie 😄 

Trzeba to zmienić koniecznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tremendous napisał:

Tak. Niestety, w takim obliczu nie będę już iść moderacji na rękę. 

Nie idź nikomu na rękę oprócz swoich, wywalone na innych miej :classic_cool:

Chyba, że ktoś z nich Cię obraża.

Obraża!

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Viavia napisał:

Ale jakaś nowy artysta i ma dobre piosenki. Już prawie każdy je zna. 

Ja nie znam i dopiero ty puściłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Ja nie znam i dopiero ty puściłeś.

Każdy puszcza ta piosenke z kawą. 

Tutaj co innego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

jakoś się dogadamy

Najważniejsze że sie nie boisz a potem już z górki 😜

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Viavia napisał:

Tą chyba znacie? 

Nie i my słuchamy całkiem innych. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Nie i my słuchamy całkiem innych. 

 

To dobre jest na motor

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Makaron ..... napisał:

Ja na to jak na lato :classic_cool: 

A mi ta dxus ta chodzi po głowie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Viavia napisał:

To dobre jest na motor

Co z twoją nieznajomą pięknością? Dalej o niej myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onaaaa napisał:

A mi ta dxus ta chodzi po głowie.

I dobrze, uwolonij się od kogoś kto Ci nie służy :classic_cool: 

 

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Onaaaa napisał:

Co z twoją nieznajomą pięknością? Dalej o niej myślisz?

Nie widzę jej odjechala w siną dał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie techno księdza impreza w katedrze? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×