Makaron ..... 0 Napisano 3 godziny temu (edytowany) Gramy ... Edytowano 3 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 3 godziny temu - No i co? - No i pstro - Ch*jów sto. 1 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 3 godziny temu 5 minut temu, Tremendous napisał: - No i co? - No i pstro - Ch*jów sto. Śmiej się ... Ja powoli znikam - Spać Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 3 godziny temu A ja zjem czekoladę białą bąbelkową popijając ciepłą meliską. Będę gruba i szczęśliwa. Żartuje, zapracowałam sobie na nią. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 24 minuty temu, Tremendous napisał: A ja zjem czekoladę białą bąbelkową popijając ciepłą meliską. Będę gruba i szczęśliwa. Żartuje, zapracowałam sobie na nią. Zapracowałaś to fakt ... jutro nie umiera nigdy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 331 Napisano 2 godziny temu ja zielona herbate dopije i dokoncze ciasteczko cynamonowe i pojde spac w pokoju szkoda ze Fergie nie nagrywa wiecej rocka wow 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 5 minut temu, szmul napisał: ja zielona herbate dopije i dokoncze ciasteczko cynamonowe i pojde spac w pokoju szkoda ze Fergie nie nagrywa wiecej rocka wo Dopij Dumbo i najwyższy czas do spania też dla Ciebie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
yeya 349 Napisano 1 godzinę temu ...i ostatni. : ) Dobranoc Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach