Makaron ..... 0 Napisano 3 godziny temu 15 minut temu, Onaaaa napisał: Ja tam lubię niektóre jego piosenki Zaraz znajdę moja ulubioną. Ja też i tyle Przypomniałaś mi tą ... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 3 godziny temu 4 minuty temu, Viavia napisał: Jak pacjent dostaje jakiegoś ataku zawijają w Kajetan i heja Tutaj pewnie wielu takiego czegoś doświadczyło. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 449 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, Onaaaa napisał: Tutaj pewnie wielu takiego czegoś doświadczyło. a wiązanie do łóżka się liczy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 3 godziny temu Jeszcze jutro potem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 2 godziny temu Makaron czyżbyś też doświadczył banicji? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 9 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Przepraszam za wszystko. Odchodzę na zawsze. Za hejt jedynie jeśli to Ty Boni. Poza tym spoko dobrej nocy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: a wiązanie do łóżka się liczy? Liczy więc chyba wszyscy to doświadczyli Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: Makaron czyżbyś też doświadczył banicji? Niestety tak Gina ? czy pomyliłem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 11 minut temu, Makaron ..... napisał: Ja też i tyle Przypomniałaś mi tą ... Jesli warszawa to. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 2 godziny temu 3 minuty temu, Makaron ..... napisał: Niestety tak Gina ? czy pomyliłem Tak. Niestety, w takim obliczu nie będę już iść moderacji na rękę. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 16 minut temu, Viavia napisał: Nowa piosenka najlepsza z rana Z rana to najlepsza: Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 449 Napisano 2 godziny temu 7 minut temu, Onaaaa napisał: Liczy więc chyba wszyscy to doświadczyli ja nie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Z rana to najlepsza: Ale jakaś nowy artysta i ma dobre piosenki. Już prawie każdy je zna. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: ja nie Trzeba to zmienić koniecznie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu 8 minut temu, Onaaaa napisał: Jesli warszawa to. Ja na to jak na lato Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 10 minut temu, Tremendous napisał: Tak. Niestety, w takim obliczu nie będę już iść moderacji na rękę. Nie idź nikomu na rękę oprócz swoich, wywalone na innych miej Chyba, że ktoś z nich Cię obraża. Obraża! Edytowano 2 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 449 Napisano 2 godziny temu 5 minut temu, Onaaaa napisał: Trzeba to zmienić koniecznie jakoś się dogadamy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 9 minut temu, Viavia napisał: Ale jakaś nowy artysta i ma dobre piosenki. Już prawie każdy je zna. Ja nie znam i dopiero ty puściłeś. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Ja nie znam i dopiero ty puściłeś. Każdy puszcza ta piosenke z kawą. Tutaj co innego. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: jakoś się dogadamy Najważniejsze że sie nie boisz a potem już z górki 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu Tą chyba znacie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 5 minut temu, Viavia napisał: Tą chyba znacie? Nie i my słuchamy całkiem innych. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Nie i my słuchamy całkiem innych. To dobre jest na motor Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 18 minut temu, Makaron ..... napisał: Ja na to jak na lato A mi ta dxus ta chodzi po głowie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2161 Napisano 2 godziny temu 5 minut temu, Viavia napisał: To dobre jest na motor Co z twoją nieznajomą pięknością? Dalej o niej myślisz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 0 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 10 minut temu, Onaaaa napisał: A mi ta dxus ta chodzi po głowie. I dobrze, uwolonij się od kogoś kto Ci nie służy Edytowano 2 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu 14 minut temu, Onaaaa napisał: Co z twoją nieznajomą pięknością? Dalej o niej myślisz? Nie widzę jej odjechala w siną dał. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 2 godziny temu Widzieliscie techno księdza impreza w katedrze? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 24 Napisano 1 godzinę temu Test sprzętu na którym sluchacie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach