Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

W śmietniku znalazłeś ukochanom Magdalenę więc wierzę. 

Daj mi kuźwa zapalić zazdrośnico i zmykaj pod kołdrę :classic_cool:

Raz! już Cię nei widzę...

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

To z tej miłości pewnie jarasz szlugi pod koszem

Ja pierdziele, ale jesteś złośliwa sucz, weź już wypjerdzielaj  kobieto bo mnie mnie męczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Spaghetti .... napisał:

Ja pierdziele, ale jesteś złośliwa sucz, weź już wypjerdzielaj  kobieto bo mnie mnie męczysz :classic_cool:

A ty widzę znowu obrażasz Kobiety:classic_sleep:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, smak szynszyli napisał:

A ty widzę znowu obrażasz Kobiety:classic_sleep:

Nie Prawiczku, to kobieta wieczorna obraża mnie, a Ty weź się za pracę, bo wylądujesz pod śmietnikiem :classic_cool:

 

Edytowano przez Spaghetti ....
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacje wyklikane.

Edytowano przez Gone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał:

Tak, Madzia wyklikala swoje kompromitacje 😀

jaka to byla kompromitacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gone napisał:

Kompromitacje wyklikane.

Kiedy odpowiedź na pytanie? Wiem że Twoja zyciowa taktyka to unikanie prawdy i ignorowanie sensownych zasadniczych pytań ale na tym wózku jakże krnąbrnym zajedziesz co najwyżej do bram Choroszczy i też nie jest pewne że w jednym kawałku. A zatem? Daruj sobie stały repertuar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hoodoo napisał:

jaka to byla kompromitacja? 

Na ile zdążyłam przeczytać były tam kompromitacje całej waszej trójki czyli standard. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hoodoo napisał:

jaka to byla kompromitacja? 

Podrywała Ewę. Wybacz przerwę, ale piękne 2:0. Raczej wybieram mecz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JajoWywalone napisał:

Kiedy odpowiedź na pytanie? Wiem że Twoja zyciowa taktyka to unikanie prawdy i ignorowanie sensownych zasadniczych pytań ale na tym wózku jakże krnąbrnym zajedziesz co najwyżej do bram Choroszczy i też nie jest pewne że w jednym kawałku. A zatem? Daruj sobie stały repertuar 

Jakie pytanie? Nie widziałam takowego, omnibusie, gdyż poza forum mam też inne zajęcia i z chirurgiczną precyzją nie śledzę każdego postu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JajoWywalone napisał:

Sråkie. Do triady unikania prawdy oraz ignorowania sensownych zasadniczych pytań należy także rzniecie przez ciebie glupa. I tak oto mamy typowa gjenie ketrelkowa.

Tak myślałam. Jełop pozostanie jełopem. Jęzor ci nie odpadnie od lizania płaskim, śliwkom, i innym kwiczącym mamejom?

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, #freebunio napisał:

Ciebie powinni zamknąć. 

Zgłoszone. 

 

Znowu hejtujemy w tym szczęściu? 😆😆😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gone napisał:

Tak myślałam. Jełop pozostanie jełopem. Jęzor ci nie odpadnie od lizania płaskim, śliwkom, i innym kwiczącym mamejom?

Brawo.. ☺️☀️💃 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat jest niszczony przez podreczne i ciasne garsonki. Tak wygląda was przepis na szczęście rzygając ciągle po kimś? 🤦 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Brawo.. ☺️☀️💃 

Ha ha 🗣️💜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Kolejny temat jest niszczony przez podreczne i ciasne garsonki. Tak wygląda was przepis na szczęście rzygając ciągle po kimś? 🤦 

Ty, to się lepiej w tym temacie nie odzywaj 

 

5 minut temu, JajoWywalone napisał:

Oinks

Przecież wiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JajoWywalone napisał:

Bynajmniej kwiatuszku. No ty nie masz żadnych przyjaciół co rozpaczliwie oznajmilas plebsowi kafeteryjnemu czyniąc z forum jakieś miejsce wynurzeń ala fejsbuk więc nie wiem co gorsze. Może jak cie Adrian z tindera dopchnie w ramach terapii nad brakiem której tak ubolewasz w kontekście innych kobiet zwanych przez ciebie pieszczotliwie podręcznymi to zlagodniejesz i oczezwiejesz

Stwierdzenie faktu, że żadna moja znajomość aktualnie nie może być nazwaną przyjaźnią nie jest niczym wstydliwym. Co innego, gdybym kłamała. Tak się w życiu zdarza, że ludzie przychodzą i odchodzą, kocham swoje życie i swoje potrzeby nauczyłam stawiać się na 1 miejscu. Polecam. Propo dopchnięcia, to właśnie te osobniki najgłośniej o tych tematach kwiczały, więc je po prostu podsumowałam. Nie każdemu jest to potrzebne do szczęścia. Cymbalico. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×