Spaghetti .... 281 Napisano wczoraj o 01:09 (edytowany) 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: W śmietniku znalazłeś ukochanom Magdalenę więc wierzę. Daj mi kuźwa zapalić zazdrośnico i zmykaj pod kołdrę Raz! już Cię nei widzę... Edytowano wczoraj o 01:10 przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano wczoraj o 01:11 To z tej miłości pewnie jarasz szlugi pod koszem 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano wczoraj o 01:11 Romantyczne zapachy szynszyli Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano wczoraj o 01:12 Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: To z tej miłości pewnie jarasz szlugi pod koszem Ja pierdziele, ale jesteś złośliwa sucz, weź już wypjerdzielaj kobieto bo mnie mnie męczysz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano wczoraj o 01:13 Nara chamie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano wczoraj o 01:19 5 minut temu, WojciechWywaloński napisał: Nara chamie Będziesz żałowała tych słów gwarantuje Ci to Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano wczoraj o 01:23 https://tenor.com/pl/view/sesame-street-oscar-the-grouch-annoyed-grouchy-shaking-head-gif-16685067075047053560 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano wczoraj o 01:40 17 minut temu, WojciechWywaloński napisał: ... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
smak szynszyli 1 Napisano wczoraj o 03:59 2 godziny temu, Spaghetti .... napisał: Ja pierdziele, ale jesteś złośliwa sucz, weź już wypjerdzielaj kobieto bo mnie mnie męczysz A ty widzę znowu obrażasz Kobiety Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 281 Napisano wczoraj o 08:37 (edytowany) 4 godziny temu, smak szynszyli napisał: A ty widzę znowu obrażasz Kobiety Nie Prawiczku, to kobieta wieczorna obraża mnie, a Ty weź się za pracę, bo wylądujesz pod śmietnikiem Edytowano wczoraj o 08:38 przez Spaghetti .... 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu No witam iskro 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Malowany 714 Napisano 5 godzin temu 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu (edytowany) Kompromitacje wyklikane. Edytowano 5 godzin temu przez Gone Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 15 Napisano 5 godzin temu Tak, Madzia wyklikala swoje kompromitacje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 41 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał: Tak, Madzia wyklikala swoje kompromitacje jaka to byla kompromitacja? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu 3 minuty temu, Gone napisał: Kompromitacje wyklikane. Kiedy odpowiedź na pytanie? Wiem że Twoja zyciowa taktyka to unikanie prawdy i ignorowanie sensownych zasadniczych pytań ale na tym wózku jakże krnąbrnym zajedziesz co najwyżej do bram Choroszczy i też nie jest pewne że w jednym kawałku. A zatem? Daruj sobie stały repertuar Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
#freebunio 20 Napisano 5 godzin temu 2 minuty temu, hoodoo napisał: jaka to byla kompromitacja? Na ile zdążyłam przeczytać były tam kompromitacje całej waszej trójki czyli standard. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 15 Napisano 5 godzin temu 3 minuty temu, hoodoo napisał: jaka to byla kompromitacja? Podrywała Ewę. Wybacz przerwę, ale piękne 2:0. Raczej wybieram mecz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu 2 minuty temu, JajoWywalone napisał: Kiedy odpowiedź na pytanie? Wiem że Twoja zyciowa taktyka to unikanie prawdy i ignorowanie sensownych zasadniczych pytań ale na tym wózku jakże krnąbrnym zajedziesz co najwyżej do bram Choroszczy i też nie jest pewne że w jednym kawałku. A zatem? Daruj sobie stały repertuar Jakie pytanie? Nie widziałam takowego, omnibusie, gdyż poza forum mam też inne zajęcia i z chirurgiczną precyzją nie śledzę każdego postu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 41 Napisano 5 godzin temu hihi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, JajoWywalone napisał: Sråkie. Do triady unikania prawdy oraz ignorowania sensownych zasadniczych pytań należy także rzniecie przez ciebie glupa. I tak oto mamy typowa gjenie ketrelkowa. Tak myślałam. Jełop pozostanie jełopem. Jęzor ci nie odpadnie od lizania płaskim, śliwkom, i innym kwiczącym mamejom? 2 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu 6 minut temu, #freebunio napisał: Ciebie powinni zamknąć. Zgłoszone. Znowu hejtujemy w tym szczęściu? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu 3 minuty temu, Gone napisał: Tak myślałam. Jełop pozostanie jełopem. Jęzor ci nie odpadnie od lizania płaskim, śliwkom, i innym kwiczącym mamejom? Brawo.. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu Kolejny temat jest niszczony przez podreczne i ciasne garsonki. Tak wygląda was przepis na szczęście rzygając ciągle po kimś? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, poza kontrolą napisał: Fifi? Oinks Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu 4 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Brawo.. Ha ha Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 49 Napisano 5 godzin temu 4 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Kolejny temat jest niszczony przez podreczne i ciasne garsonki. Tak wygląda was przepis na szczęście rzygając ciągle po kimś? Ty, to się lepiej w tym temacie nie odzywaj 5 minut temu, JajoWywalone napisał: Oinks Przecież wiem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, JajoWywalone napisał: Bynajmniej kwiatuszku. No ty nie masz żadnych przyjaciół co rozpaczliwie oznajmilas plebsowi kafeteryjnemu czyniąc z forum jakieś miejsce wynurzeń ala fejsbuk więc nie wiem co gorsze. Może jak cie Adrian z tindera dopchnie w ramach terapii nad brakiem której tak ubolewasz w kontekście innych kobiet zwanych przez ciebie pieszczotliwie podręcznymi to zlagodniejesz i oczezwiejesz Stwierdzenie faktu, że żadna moja znajomość aktualnie nie może być nazwaną przyjaźnią nie jest niczym wstydliwym. Co innego, gdybym kłamała. Tak się w życiu zdarza, że ludzie przychodzą i odchodzą, kocham swoje życie i swoje potrzeby nauczyłam stawiać się na 1 miejscu. Polecam. Propo dopchnięcia, to właśnie te osobniki najgłośniej o tych tematach kwiczały, więc je po prostu podsumowałam. Nie każdemu jest to potrzebne do szczęścia. Cymbalico. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach