Śliwka z ABS 23 Napisano 1 godzinę temu 35 minut temu, JajoWywalone napisał: Cały dzień pjerdoli to samo No, płyta jej się zacięła wyjątkowo. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 1 godzinę temu To tak jak mi się zacięła płyta haha Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śliwka z Gówna 2 Napisano 55 minut temu 55 minut temu, Śliwka z ABS napisał: No, płyta jej się zacięła wyjątkowo. Tobie zwyrolski tuskobocie też się płyta zacięła, tylko tusk i widmo tusk i widmo . Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śliwka z ABS 23 Napisano 4 minuty temu (edytowany) 50 minut temu, Śliwka z Gówna napisał: Tobie zwyrolski tuskobocie też się płyta zacięła, tylko tusk i widmo tusk i widmo . Jeszcze gienia, trump, czasem coś o gotowaniu, czasem coś o wawie. Fejkowych kont do wulgarnych rewanży rzeczywiście nie tykam jak gówna Edytowano 4 minuty temu przez Śliwka z ABS Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach