250GodzinTak 1890 Napisano 6 godzin temu Przed chwilą, poza kontrolą napisał: Ty, to się lepiej w tym temacie nie odzywaj Przecież wiem Dlaczego mam się nie odzywać utrzymanku kobiet z czerwonymi przepitymi oczami? Brak chętnych do jęczenia na telefonie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 6 godzin temu Filipek kocha swoje słuchawki i nie chce mieć ssanego, ale zawsze znajdzie się chętna possać pento za 200zł Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 6 godzin temu Przed chwilą, Gone napisał: Stwierdzenie faktu, że żadna moja znajomość aktualnie nie może być nazwaną przyjaźnią nie jest niczym wstydliwym. Co innego, gdybym kłamała. Tak się w życiu zdarza, że ludzie przychodzą i odchodzą, kocham swoje życie i swoje potrzeby nauczyłam stawiać się na 1 miejscu. Polecam. Propo dopchnięcia, to właśnie te osobniki najgłośniej o tych tematach kwiczały, więc je po prostu podsumowałam. Nie każdemu jest to potrzebne do szczęścia. Cymbalico. Wiadomo. Co wolno wojewodzie ketrelowi to nie tobie obsmrodzencu. To pa a polecac mu nie musisz gdyż od dawna jestem swojo własnom królowo więc nie liz że ukorze się przed twym wątpliwym majestatem perełko. Nje ma szans Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 6 godzin temu 15 minut temu, JajoWywalone napisał: Myślę że tak nie myslisz ale twoje motywacje by czynić to co czynisz to jest sprawa dla psychiatry jednak. Moje fanaberie i wariacje na temat twojej psychoanalizy aż tak daleko nie siegajo Polecasz kogoś z własnego doświadczenia? Kim ty jesteś, żeby każdego osądzać i ustawiać w szeregu? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 53 Napisano 6 godzin temu 2 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Dlaczego mam się nie odzywać utrzymanku kobiet z czerwonymi przepitymi oczami? Brak chętnych do jęczenia na telefonie? Akurat przepite wtedy nie były. A no brak. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 6 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Polecasz kogoś z własnego doświadczenia? Kim ty jesteś, żeby każdego osądzać i ustawiać w szeregu? Wspaniała afirmacja w formie pytania do wygłaszania jej codziennie przed lustrem Magdaleno. Widzisz jak chcesz to czasami jakieś zwarcie zrobisz w helmofonie. Tylko pamiętaj o systematyczności. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 6 godzin temu 3 minuty temu, JajoWywalone napisał: Wiadomo. Co wolno wojewodzie ketrelowi to nie tobie obsmrodzencu. To pa a polecac mu nie musisz gdyż od dawna jestem swojo własnom królowo więc nie liz że ukorze się przed twym wątpliwym majestatem perełko. Nje ma szans Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 6 godzin temu Ogólnie gieniutka jesteś zwykłym leszczem. Pozerka zwykła i nic więcej Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 6 godzin temu 2 minuty temu, JajoWywalone napisał: Wspaniała afirmacja w formie pytania do wygłaszania jej codziennie przed lustrem Magdaleno. Widzisz jak chcesz to czasami jakieś zwarcie zrobisz w helmofonie. Tylko pamiętaj o systematyczności. Nudne te twoje teksty. Postaraj się bardziej babciu i nie zazdrość Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 6 godzin temu Przed chwilą, Gone napisał: Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. Trudno łazić za kimś innym gdy zostały 3 dekle na krzyż gdy się nie chce monologu prowadzić akurat. Nie ma żadnych. Zegnam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Exit 8 53 Napisano 6 godzin temu 1 minutę temu, Gone napisał: Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. Toksyk pasie się Twoimi emocjami. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 6 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nudne te twoje teksty. Postaraj się bardziej babciu i nie zazdrość Dla ciebie się nie będę starać. Oesu znowu motyw zazdrości...typowe narzędzia psychicznych ludzi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, JajoWywalone napisał: Trudno łazić za kimś innym gdy zostały 3 dekle na krzyż gdy się nie chce monologu prowadzić akurat. Nie ma żadnych. Zegnam Masz swojego fiflaka zdechlaka, to sobie z nim pogaworz, a mi daj spokój. To ja żegnam. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu 2 minuty temu, Exit 8 napisał: Toksyk pasie się Twoimi emocjami. Zbytnio się nie upasie, gdyż czuję względem niej tylko obojętność. 🫧 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Hejterzy znad Warty 1 Napisano 5 godzin temu 27 minut temu, hoodoo napisał: hihi Dołączyłaś oficjalnie do teamu, gratuluję. 🫡 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu 1 minutę temu, JajoWywalone napisał: Dla ciebie się nie będę starać. Oesu znowu motyw zazdrości...typowe narzędzia psychicznych ludzi Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 5 godzin temu Ro Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską Robi to co każdy inny. Każdy może sobie tu siedzieć. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu 3 minuty temu, Owsicki napisał: Ro Robi to co każdy inny. Każdy może sobie tu siedzieć. I blokować forum jak ty? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu 3 minuty temu, JajoWywalone napisał: Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: I blokować forum jak ty? A może ty blokujesz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, Owsicki napisał: A może ty blokujesz? Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Trochę krindz taki tlerk w wykonaniu 50 latki. A nie oszukujmy się dzenifer Lopez to ty nie jesteś Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? Dlaczego tak przezywasz blokowanie przez sernika skoro sama zgłaszasz i przez to tematy lecą? Logika zayebista madziu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 5 godzin temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? A ty czemu blokujesz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Gone 8 Napisano 5 godzin temu (edytowany) 5 minut temu, Owsicki napisał: A może ty blokujesz? Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oIoną gierkę pograj i zamilknij. Edytowano 5 godzin temu przez Gone Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, Gone napisał: Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oIoną gierkę pograj i zamilknij. ty blokujesz psychiczna blokerko. Dlaczego? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 41 Napisano 5 godzin temu Przed chwilą, Gone napisał: Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oloną gierkę pograj i zamilknij. na nerwicy ma czasem troche atencji od dobrych ludzi, tu nie ma za wielu dobrych ludzi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 72 Napisano 4 godziny temu Ja tu nie wchodzilem 4 tygodnie, a te psychole dalej pieerdolą, że blokuje haha. Zaraz mi odtwarzacz przyjdzie i pojde na tripa i pewnie znowu wybije. Ostatnio bana dostałem. Jak mi to konto zbanuja to rip na dłużej. A byłem akurat za miastem, ip zbanowane, nie moglem sie zarejestrować, więc nara kafe. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach