Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, poza kontrolą napisał:

Ty, to się lepiej w tym temacie nie odzywaj 

 

Przecież wiem 😉

Dlaczego mam się nie odzywać utrzymanku kobiet z czerwonymi przepitymi oczami? Brak chętnych do jęczenia na telefonie? 😅😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filipek kocha swoje słuchawki i nie chce mieć ssanego, ale zawsze znajdzie się chętna possać pento za 200zł 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gone napisał:

Stwierdzenie faktu, że żadna moja znajomość aktualnie nie może być nazwaną przyjaźnią nie jest niczym wstydliwym. Co innego, gdybym kłamała. Tak się w życiu zdarza, że ludzie przychodzą i odchodzą, kocham swoje życie i swoje potrzeby nauczyłam stawiać się na 1 miejscu. Polecam. Propo dopchnięcia, to właśnie te osobniki najgłośniej o tych tematach kwiczały, więc je po prostu podsumowałam. Nie każdemu jest to potrzebne do szczęścia. Cymbalico. 

Wiadomo. Co wolno wojewodzie ketrelowi to nie tobie obsmrodzencu. To pa 💋 a polecac mu nie musisz gdyż od dawna jestem swojo własnom królowo więc nie liz że ukorze się przed twym wątpliwym majestatem perełko. Nje ma szans 🍔🍟🍕🌭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, JajoWywalone napisał:

Myślę że tak nie myslisz ale twoje motywacje by czynić to co czynisz to jest sprawa dla psychiatry jednak. Moje fanaberie i wariacje na temat twojej psychoanalizy aż tak daleko nie siegajo

Polecasz kogoś z własnego doświadczenia? 😄😄 Kim ty jesteś, żeby każdego osądzać i ustawiać w szeregu? 😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Dlaczego mam się nie odzywać utrzymanku kobiet z czerwonymi przepitymi oczami? Brak chętnych do jęczenia na telefonie? 😅😅😅 

Akurat przepite wtedy nie były. A no brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Polecasz kogoś z własnego doświadczenia? 😄😄 Kim ty jesteś, żeby każdego osądzać i ustawiać w szeregu? 😅😅 

Wspaniała afirmacja w formie pytania do wygłaszania jej codziennie przed lustrem Magdaleno. Widzisz jak chcesz to czasami jakieś zwarcie zrobisz w helmofonie. Tylko pamiętaj o systematyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JajoWywalone napisał:

Wiadomo. Co wolno wojewodzie ketrelowi to nie tobie obsmrodzencu. To pa 💋 a polecac mu nie musisz gdyż od dawna jestem swojo własnom królowo więc nie liz że ukorze się przed twym wątpliwym majestatem perełko. Nje ma szans 🍔🍟🍕🌭

Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gieniutka jesteś zwykłym leszczem. Pozerka zwykła i nic więcej 😎👍🎧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JajoWywalone napisał:

Wspaniała afirmacja w formie pytania do wygłaszania jej codziennie przed lustrem Magdaleno. Widzisz jak chcesz to czasami jakieś zwarcie zrobisz w helmofonie. Tylko pamiętaj o systematyczności.

Nudne te twoje teksty. Postaraj się bardziej babciu i nie zazdrość 😄😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gone napisał:

Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. 

Trudno łazić za kimś innym gdy zostały 3 dekle na krzyż gdy się nie chce monologu prowadzić akurat. Nie ma żadnych. Zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gone napisał:

Chyba jednak szanse są, bo wciąż za mną łazisz i nękasz, próbując coś ugrać. Lecz bez skutku. 

Toksyk pasie się Twoimi emocjami. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Nudne te twoje teksty. Postaraj się bardziej babciu i nie zazdrość 😄😄 

Dla ciebie się nie będę starać. Oesu znowu motyw zazdrości...typowe narzędzia psychicznych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, JajoWywalone napisał:

Trudno łazić za kimś innym gdy zostały 3 dekle na krzyż gdy się nie chce monologu prowadzić akurat. Nie ma żadnych. Zegnam

Masz swojego fiflaka zdechlaka, to sobie z nim pogaworz, a mi daj spokój. To ja żegnam. 🤝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Exit 8 napisał:

Toksyk pasie się Twoimi emocjami. 😁

Zbytnio się nie upasie, gdyż czuję względem niej tylko obojętność. 🫧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JajoWywalone napisał:

Dla ciebie się nie będę starać. Oesu znowu motyw zazdrości...typowe narzędzia psychicznych ludzi 

Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską🙂👋 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ro

Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską🙂👋 

Robi to co każdy inny. Każdy może sobie tu siedzieć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Nie odwracaj kota ogonem i mam pytanie - Co tu robisz? Pilnuj tam prania, bo znowu menele ukradną i będziesz płakać fałszywcu. Nie cytuj mnie dziwna baba z energią męską🙂👋 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Owsicki napisał:

Ro

Robi to co każdy inny. Każdy może sobie tu siedzieć. 

I blokować forum jak ty? 😅😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

I blokować forum jak ty? 😅😅 

A może ty blokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Owsicki napisał:

A może ty blokujesz?

Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

💃💃💃💃💃💃 

Trochę krindz taki tlerk w wykonaniu 50 latki. A nie oszukujmy się dzenifer Lopez to ty nie jesteś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? 

Dlaczego tak przezywasz blokowanie przez sernika skoro sama zgłaszasz i przez to tematy lecą? Logika zayebista madziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Ty blokujesz. Czemu się nie leczysz? 

A ty czemu blokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Owsicki napisał:

A może ty blokujesz?

Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oIoną gierkę pograj i zamilknij. 

Edytowano przez Gone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gone napisał:

Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oIoną gierkę pograj i zamilknij. 

ty blokujesz psychiczna blokerko. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gone napisał:

Ty blokowałeś i blokujesz z frustracji, bo nikt nie chce z tobą pisać i wszyscy mają cię w poważaniu. Idź sobie w tą ...oloną gierkę pograj i zamilknij. 

na nerwicy ma czasem troche atencji od dobrych ludzi, tu nie ma za wielu dobrych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie wchodzilem 4 tygodnie, a te psychole dalej pieerdolą, że blokuje haha. 

Zaraz mi odtwarzacz przyjdzie i pojde na tripa i pewnie znowu wybije.

Ostatnio bana dostałem. Jak mi to konto zbanuja to rip na dłużej.

A byłem akurat za miastem, ip zbanowane, nie moglem sie zarejestrować, więc nara kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×