Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

41 minut temu, Owsicki napisał:

Ja tu nie wchodzilem 4 tygodnie, a te psychole dalej pieerdolą, że blokuje haha. 

Zaraz mi odtwarzacz przyjdzie i pojde na tripa i pewnie znowu wybije.

Ostatnio bana dostałem. Jak mi to konto zbanuja to rip na dłużej.

A byłem akurat za miastem, ip zbanowane, nie moglem sie zarejestrować, więc nara kafe.

Chciałam ci napisać że mi by się nie chciało lizać peepy bo z zewnątrz wydaje się ładne jak toto jest naciągnięte na skórę ale w środku te wszystkie służy i jeszcze wnętrze gada trochę poznasz to można chcieć łeb ukręcić smutne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w sumie jestem za tym żeby były gumowe pochwy ai bo baby są zyebane nie lubię ich też bym wolała ai i walić konia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie wiem jak pipa wyglada, ogolnie chyba najbardziej lubie sobie posłuchać muzyki 😛

Lubie tez grac koncerty i na perkusji z ludzmi. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogółem taka salowa pracuje ile może, nie musi jej państwo płacić za wypięcie pochwy bo się nie sprzedala, nie lubię ale szanuje w miarę eh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pojde do pracy, bo mi sie nudzi zaraz praca i pracodawcy mają ze mną tylko problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo jak ploda nie utrzymasz ze swoim knurem rozpłodowym to państwo musi dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te ludzie powinny się rozmnażać w ogóle niech to ginie wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede mial nigdy baby i dzieci, bo nie wytrzymam z nimi psychicznie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Owsicki napisał:

Ja nie bede mial nigdy baby i dzieci, bo nie wytrzymam z nimi psychicznie 😄

Czemu niszczysz temat Makarona? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, 250GodzinTak napisał:

Czemu niszczysz temat Makarona? 

A ty czemu mnie zaczepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szmul napisał:

Ogółem taka salowa pracuje ile może, nie musi jej państwo płacić za wypięcie pochwy bo się nie sprzedala, nie lubię ale szanuje w miarę eh 

Kogo ty w ogóle lubisz? Siebie samą chociaż? Czasami potrafisz rozśmieszyć, ale dziś nie masz umiaru w wyzwiskach. Przykro czytać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Owsicki napisał:

A ty czemu mnie zaczepiasz?

Bo jesteś bloker i hejter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Salowa znowu chce wjechać innym na psychikę 😄

Powodzenja xD. Znam swoją wartość 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Bo jesteś bloker i hejter. 

ty jesteś bloker i hejter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Kogo ty w ogóle lubisz? Siebie samą chociaż? Czasami potrafisz rozśmieszyć, ale dziś nie masz umiaru w wyzwiskach. Przykro czytać. 

Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o korde ile to pracy zeby cie te rozwory i pe/daly lubili pilnowanie wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szmul napisał:

Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla 

Ciebie jakiś facet wykorzystał seksualnie i emocjonalnie? Mówiłam ci ze cycami świata nie zdobędziesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie to wali. Nie chce żeby mnie ktokolwiek lubił xD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szmul napisał:

Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla 

Brakuje Ci seksu?Może czas się zrelaksować, a nie tylko pisać o tym 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej gdy mnie wszyscy nienawidza, bo przynajmniej mam spokoj i nikt mi nie zawraca doopy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, JajoWywalone napisał:

Ciebie jakiś facet wykorzystał seksualnie i emocjonalnie? Mówiłam ci ze cycami świata nie zdobędziesz 

spjerdalaj tepaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjeebane mam w sympatie jakichs literek i avatarów z neta haha 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie czekam na moj odtwarzacz i ciekawe co będzie :p. Czy mnie zaskoczy brzmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×