JajoWywalone 20 Napisano 2 godziny temu Jak zawsze. Tak wiele pytań a tak niewiele odpowiedzi. Sensownych. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu 41 minut temu, Owsicki napisał: Ja tu nie wchodzilem 4 tygodnie, a te psychole dalej pieerdolą, że blokuje haha. Zaraz mi odtwarzacz przyjdzie i pojde na tripa i pewnie znowu wybije. Ostatnio bana dostałem. Jak mi to konto zbanuja to rip na dłużej. A byłem akurat za miastem, ip zbanowane, nie moglem sie zarejestrować, więc nara kafe. Chciałam ci napisać że mi by się nie chciało lizać peepy bo z zewnątrz wydaje się ładne jak toto jest naciągnięte na skórę ale w środku te wszystkie służy i jeszcze wnętrze gada trochę poznasz to można chcieć łeb ukręcić smutne Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu Nie wiem w sumie jestem za tym żeby były gumowe pochwy ai bo baby są zyebane nie lubię ich też bym wolała ai i walić konia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Ja nawet nie wiem jak pipa wyglada, ogolnie chyba najbardziej lubie sobie posłuchać muzyki Lubie tez grac koncerty i na perkusji z ludzmi. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu Ogółem taka salowa pracuje ile może, nie musi jej państwo płacić za wypięcie pochwy bo się nie sprzedala, nie lubię ale szanuje w miarę eh Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Ja nie pojde do pracy, bo mi sie nudzi zaraz praca i pracodawcy mają ze mną tylko problem :D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu No bo jak ploda nie utrzymasz ze swoim knurem rozpłodowym to państwo musi dac Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu Beznadzieja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu Czy te ludzie powinny się rozmnażać w ogóle niech to ginie wszystko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Ja nie bede mial nigdy baby i dzieci, bo nie wytrzymam z nimi psychicznie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu No wlasnie. Wyjeebane. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Owsicki napisał: Ja nie bede mial nigdy baby i dzieci, bo nie wytrzymam z nimi psychicznie Czemu niszczysz temat Makarona? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Czemu niszczysz temat Makarona? A ty czemu mnie zaczepiasz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 2 godziny temu 6 minut temu, szmul napisał: Ogółem taka salowa pracuje ile może, nie musi jej państwo płacić za wypięcie pochwy bo się nie sprzedala, nie lubię ale szanuje w miarę eh Kogo ty w ogóle lubisz? Siebie samą chociaż? Czasami potrafisz rozśmieszyć, ale dziś nie masz umiaru w wyzwiskach. Przykro czytać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Owsicki napisał: A ty czemu mnie zaczepiasz? Bo jesteś bloker i hejter. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Salowa znowu chce wjechać innym na psychikę Powodzenja xD. Znam swoją wartość Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Bo jesteś bloker i hejter. ty jesteś bloker i hejter. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Kogo ty w ogóle lubisz? Siebie samą chociaż? Czasami potrafisz rozśmieszyć, ale dziś nie masz umiaru w wyzwiskach. Przykro czytać. Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu o korde ile to pracy zeby cie te rozwory i pe/daly lubili pilnowanie wiecznie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla Ciebie jakiś facet wykorzystał seksualnie i emocjonalnie? Mówiłam ci ze cycami świata nie zdobędziesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 2 godziny temu Cały dzień pjerdoli to samo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu A mnie to wali. Nie chce żeby mnie ktokolwiek lubił xD. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1890 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, szmul napisał: Szacunek jest lepszy od sympatia za piękne oczy która minie w mgnieniu oka jak za słabo obciagniesz wuja albo fredzla Brakuje Ci seksu?Może czas się zrelaksować, a nie tylko pisać o tym Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Lepiej gdy mnie wszyscy nienawidza, bo przynajmniej mam spokoj i nikt mi nie zawraca doopy. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, JajoWywalone napisał: Ciebie jakiś facet wykorzystał seksualnie i emocjonalnie? Mówiłam ci ze cycami świata nie zdobędziesz spjerdalaj tepaczko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 318 Napisano 2 godziny temu czekam na sciane tekstu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Wyjeebane mam w sympatie jakichs literek i avatarów z neta haha Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: spjerdalaj tepaczko Współczuję Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajoWywalone 20 Napisano 2 godziny temu To się nie doczekasz o tej godzinie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki 70 Napisano 2 godziny temu Ja sobie czekam na moj odtwarzacz i ciekawe co będzie :p. Czy mnie zaskoczy brzmienie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach