Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu (edytowany) Się zuroczyleś i dobrze to nie wstyd Edytowano 2 godziny temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Ale konia zwaliles i ci przeszlo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Ale konia zwaliles i ci przeszlo Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje Życzyłem Ci szczęścia z facetem, a Ty co dajesz w zamian ? Edytowano 2 godziny temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Spaghetti .... napisał: Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela Może się zakochałem i co z tego, Magda ma męża, ale co Ci do tego ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu 3 minuty temu, Spaghetti .... napisał: Może się zakochałem i co z tego, Magda ma męża, ale co Ci do tego ? No ślubu nie będzie proste Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu 4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: No ślubu nie będzie proste Tak wiem i nie musiałaś mnie tak brutalnie ''skuć' Ale masz racje, więc stawiasz kolacje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu Możesz być z siebie ''dumna'' osiągnełaś cel zadowolna jesteś ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Ale to nie do mnie miales walić tylko do Magdaleny Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Nie życzę sobie takich impertynencji 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał: Ale to nie do mnie miales walić tylko do Magdaleny Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie. Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Spaghetti .... napisał: Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie. Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje Soł sed Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Cwele tak już majom. Bajojajo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Cwele tak już majom. Bajojajo Cweli to miałaś w więzieniu i na widoku jak pracowałaś policjantko Teraz widzisz to co chcesz, a nie to kto kim jest. Dobranoc. Edytowano 2 godziny temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Widzę wszystko i wszędzie. Na dere paszol won Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu Idź stąd Patrycja 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Gorzej ci Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: Gorzej ci Zakochałem się, mam iść z Tobą na randkę ? No kuźwa pomyśl. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 2 godziny temu Mogę cię odprowadzić pod brame Choroszczy co najwyżej a to i tak wielki akt laski i miłosierdzia z mojej strony Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Mogę cię odprowadzić pod brame Choroszczy co najwyżej a to i tak wielki akt laski i miłosierdzia z mojej strony Pisz co chcesz, ale Magda mi się spodobała i mój jedyny bląd to ten, ze wypiłem i gadam Jeszcze raz dobranoc Boni. Śpij spokojnie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Czy ja i mój szlafrok wyglądamy jak twoj kolega bezdomny od kielicha? Zegnam 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 3 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Czy ja i mój szlafrok wyglądamy jak twoj kolega bezdomny od kielicha? Zegnam Ok, odgryzłaś się masz z tego powodu radość ? Naucz się psychologii kryminalnej, bo ze mną na etapie hejterki nie wygrasz Edytowano 1 godzinę temu przez Spaghetti .... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 🫸 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: 🫸 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu Choroszcz cie wzywa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał: Choroszcz cie wzywa A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, Spaghetti .... napisał: A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora. Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti .... 277 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał: Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę Na Pradze, to normalka, więc się przeprowadź Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WojciechWywaloński 117 Napisano 1 godzinę temu W śmietniku znalazłeś ukochanom Magdalenę więc wierzę. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach