Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Spaghetti ....

Chyba

Polecane posty

2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Ale konia zwaliles i ci przeszlo 

Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje :classic_cool:

Życzyłem Ci szczęścia z facetem, a Ty co dajesz w zamian ?

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Spaghetti .... napisał:

Nie i skończ hejt policjantko, bo Cię ktoś skuje :classic_cool:

Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Sam skoncz bo ci jaja wybuchno jak małżonka majkela 

Może się zakochałem i co z tego, Magda ma męża, ale co Ci do tego ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

No ślubu nie będzie proste

Tak wiem i nie musiałaś mnie tak brutalnie ''skuć' 

Ale masz racje, więc stawiasz kolacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WojciechWywaloński napisał:

Ale to nie do mnie miales walić tylko do Magdaleny 

Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie.

Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Spaghetti .... napisał:

Jesteś tak obrzydliwa i ochydna, że żal mi Ciebie.

Życzę Ci byś odzyskała kobiecość której Ci brakuje :classic_cool:

Soł sed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Cwele tak już majom. Bajojajo

Cweli to miałaś w więzieniu i na widoku jak pracowałaś policjantko :classic_cool:

Teraz widzisz to co chcesz, a nie to kto kim jest.

Dobranoc.

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

Gorzej ci 

Zakochałem się, mam iść z Tobą na randkę ? :classic_cool:

No kuźwa pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Mogę cię odprowadzić pod brame Choroszczy co najwyżej a to i tak wielki akt laski i miłosierdzia z mojej strony

Pisz co chcesz, ale Magda mi się spodobała i mój jedyny bląd to ten, ze wypiłem i gadam :classic_cool:

Jeszcze raz dobranoc Boni. Śpij spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Czy ja i mój szlafrok wyglądamy jak twoj kolega bezdomny od kielicha? Zegnam

Ok, odgryzłaś się masz z tego powodu radość ? 

Naucz się psychologii kryminalnej, bo ze mną na etapie hejterki nie wygrasz :classic_cool:

Edytowano przez Spaghetti ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WojciechWywaloński napisał:

Choroszcz cie wzywa

A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie :classic_cool:

Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Spaghetti .... napisał:

A Ciebie miłość, tuż za rogiem i niespodziewanie :classic_cool:

Aż zadrżysz jak dostaniesz strzałe... amora.

Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WojciechWywaloński napisał:

Mhm za rogiem śmietnika. Już cała rżę

Na Pradze, to normalka, więc się przeprowadź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×