Tremendous 2 Napisano 3 godziny temu Sing it, Tak się nie będziemy bawić, myszko. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, JajoWywalone napisał: Możesz być Czego? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 2 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, JajoWywalone napisał: Z pieprz rozmawiam Nie ma tu żadnego pieprza. Lecz oczy, bo na głowę za późno. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 221 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, JajoWywalone napisał: Z pieprz rozmawiam Będziemy się macać przez ścianę a nie rozmawiać, bo jakiś syeb nie dostał w porę renty i nie wykupił tabletek. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 221 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Nie ma tu żadnego pieprza. Lecz oczy, bo na głowę za późno. Zabawneś. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 221 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, JajoWywalone napisał: Ja się nie macam. Słucham żab i pierdzę w fotel. Chyba tu zasnę. Umyj mję. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 331 Napisano 3 godziny temu 7 minut temu, Tremendous napisał: Nie ma tu żadnego pieprza. Lecz oczy, bo na głowę za późno. pachnie tu pjerdami i zjełczałym kisielem wzdetych pulard marzacych o dickach murzynow Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 221 Napisano 3 godziny temu 5 minut temu, JajoWywalone napisał: Zaraz będziesz czytac że jesteś obleśna. Ja na kanapie dzis z tv zasypiam. W wodzie po mnie cie umyje Słyszę klekot bociana. Szanowna redakcjo, umyłam się w wodzie po koleżance. Czy mogę być od tego w cionży? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach