WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Pacz co mi napisał pulsar 0 Odpowiedziano: 3 minuty temu nie jestesmy na ty, to na poczatek. konkretne nazwy uzytkownikow i kont prosze. wasze porachunki sa straszne i obrzdliwe, ogolnie powinnscie udac sie z nimi gdzies indziej.. to jedyna odpowiedz jaka kiedykolwiek uzyskacie. mozecie mnie obrazac dowoli. wszyscy cwaniakujecie. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Pacz co mi napisał pulsar 0 Odpowiedziano: 3 minuty temu nie jestesmy na ty, to na poczatek. konkretne nazwy uzytkownikow i kont prosze. wasze porachunki sa straszne i obrzdliwe, ogolnie powinnscie udac sie z nimi gdzies indziej.. to jedyna odpowiedz jaka kiedykolwiek uzyskacie. mozecie mnie obrazac dowoli. wszyscy cwaniakujecie. O fuck Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał: O fuck Trochę pachnie libed Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Trochę pachnie libed Poważnie modek tak do ciebie napisał? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Exit 8 61 Napisano 7 godzin temu Hehe to musi być mentalny brat lipeda Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał: Poważnie modek tak do ciebie napisał? Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Paczta pulsar 0 Odpowiedziano: przed chwilą nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu. to byla moja ostatnia odpowiedz. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam Nieźle. Okazuje się, że nawet moderacja jest tu psychicznie chora 2 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 708 Napisano 7 godzin temu (edytowany) W jednym Pulsar miał obiektywnie rację, te wojenki są straszne... Serio. Dobrze, że mnie już nie banuje od momentu gdy napisałem dwa maile do WP ws stanu forum. xD Edytowano 7 godzin temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam A po co skarżysz, kiedy notorycznie jedziesz z wyzwiskami i łapiesz bany? Co ci to daje policjancie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 10 Napisano 7 godzin temu Ojejku, zebździłaś się aż tak, że donosy piszesz? 2 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, +RC+ napisał: W jednym Pulsar miał obiektywnie rację, te wojenki są straszne... Serio. Dobrze, że mnie już nie banuje odkąd zacząłem pisać maile do WP xD Ja mam tutaj tylko jeden punkt za zgłoszeniu spamu, i chyba Pulsar wtedy uspał mi konto. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Paczta pulsar 0 Odpowiedziano: przed chwilą nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu. to byla moja ostatnia odpowiedz. Wyślij to na wp. Gość ewidentnie przyznaje, że pyerdoli swoją robotę. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: Ojejku, zebździłaś się aż tak, że donosy piszesz? Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: uspał Co to za gwara? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał: Wyślij to na wp. Gość ewidentnie przyznaje, że pyerdoli swoją robotę. Widać że to jakiś ulom. Do Choroszczy mogę napisac Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 7 godzin temu (edytowany) 3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Paczta pulsar 0 Odpowiedziano: przed chwilą nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu. to byla moja ostatnia odpowiedz. Moderator pisze o użytkowniku forum per "płaska"? Rozumiem, że w tym momencie chodzi o Ewę. Edytowano 7 godzin temu przez Doktor E.Pallazzo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
DA FAAK 1 Napisano 7 godzin temu XDDDD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
DA FAAK 1 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał: Moderator pisze o użytkowniku forum per "płaska"? Rozumiem, że w tym momencie chodzi o Ewę. NAWET MODEK CIŚNIE Z WAS BEKĘ XDDDDDDD 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu 4 minuty temu, Tremendous napisał: Ojejku, zebździłaś się aż tak, że donosy piszesz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie Dlaczego nie uprawiasz seksu w tym momencie bo nie rozumiem. Niedopchana jesteś ewidentnie. Szewc bez butów chodzi jak zawsze Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, DA FAAK napisał: NAWET MODEK CIŚNIE Z WAS BEKĘ XDDDDDDD A z tobą chodzi do filharmonii. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda Ciężko uwierzyć, że moderator to pisał Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, DA FAAK napisał: NAWET MODEK CIŚNIE Z WAS BEKĘ XDDDDDDD To niech zrobi porządek. Póki co widać, ze jest zaangażowany czy tam zaangażowany osobiście w forum. I nagle coś takiego traci sens. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda Ciężko uwierzyć, że moderator to pisał Równie ciężko jak w twoja inteligencje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 7 godzin temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Dlaczego nie uprawiasz seksu w tym momencie bo nie rozumiem. Niedopchana jesteś ewidentnie. Szewc bez butów chodzi jak zawsze Czemu zgłaszasz do moderatora i płaczesz? Napisał co o tobie myśli i tyle w temacie. Ale teraz powyzywaj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 7 godzin temu 2 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie 1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda Ciężko uwierzyć, że moderator to pisał Jakbyś miała mózg to bys wiedziała ze to nie on. Przede wszystkim dlatego, ze on kocha takie przepychanki. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 7 godzin temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Czemu zgłaszasz do moderatora i płaczesz? Napisał co o tobie myśli i tyle w temacie. Ale teraz powyzywaj A co cie obchodzi z kim pisze prywatnie rubaszna babo wstretna Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach