250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, +RC+ napisał: Tutaj nie jeden by psychicznie pękł. Atmosfera w tym miejscu jest równie gęsta co atmosfera na żylecie stadionowej - jedno złe sporzenie i nowa kosa. Dlatego konsekwentnie apeluję - dać mi narzędzia moderatorskie - na spokojnie zaprowadzę to nowy ład Za 10 minut będzie spokój, bo rozejdą się na mecz lub usną Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu W ogóle w takim razie jak się do niego zwracać: panie Pulsar? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 341 Napisano 2 godziny temu 3 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Jest za granicą. Pozdrowić? Więc odbij i pisz kolejne donosy konfidencie. Albo zablokuj temat z Pieprzem Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Oby Chyba się nie udało Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki Czuj się jak u siebie w domu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 2 godziny temu 2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał: Ważne że makron sie zakochal. Muszę ze smutkiem stwierdzić że tu wszyscy są chorzy psychicznie Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 37 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał: W ogóle w takim razie jak się do niego zwracać: panie Pulsar? Szm.ato je.bana. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 341 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz Kaganiec ci trzeba nałożyć psie. Bardzo tego nie lubisz 🥲 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał: Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz Coś tutaj trzeba na forum? Od kiedy? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał: Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek. Mnie mocno śmieszy, że on sam przyznaje regularnie, że pisze głupoty pod wpływem, a Madzia z tym nie ma żadnego problemu, nasza wojowniczka antyalkoholowa ;D Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Caryca pieprzowa napisał: Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek. Wystarczyłby szlafrok jakiekjs ruskiej bladzi 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 341 Napisano 2 godziny temu Ale ujadanko... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Szm.ato je.bana. Edytuj i nle pij więcej.. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 708 Napisano 2 godziny temu Zaraz się zacznie... Wszyscy za Ekwadorem! 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, szmul napisał: Ale ujadanko... Doktor nieźle jedzie z wyzwiskami 🥴 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 1 godzinę temu A może bohater tego tematu chciałby, żeby go tytułować "Panie Moderatorze" Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, Wodianowa z kafeterii napisał: Mnie mocno śmieszy, że on sam przyznaje regularnie, że pisze głupoty pod wpływem, a Madzia z tym nie ma żadnego problemu, nasza wojowniczka antyalkoholowa ;D Rosołu by mu dała na kaca Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 341 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Szm.ato je.bana. Tańcz jak salowa ci zagra piesku Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Doktor nieźle jedzie z wyzwiskami 🥴 Och zebzdzila się kulturalna Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Edytuj i nle pij więcej.. Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wodianowa z kafeterii 1 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał: Rosołu by mu dała na kaca Tak, takiego tłustego z "okami" Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Śliwka z ABS 25 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, +RC+ napisał: Zaraz się zacznie... Wszyscy za Ekwadorem! Sorry, jestem za Niemcami :p 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał: Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza Na trzeźwo się wstydzi tego szympansa 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał: Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza Najlepsze jak pisze o niej, że jest kulturalna, inteligentna, itp. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Caryca pieprzowa 224 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Śliwka z ABS napisał: Sorry, jestem za Niemcami Für Deutschland! 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 22 Napisano 1 godzinę temu Kot czarodziej wam odbyt osmoli zaraz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 708 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Śliwka z ABS napisał: Sorry, jestem za Niemcami Wiem O, Deutschland uber alles grają teraz. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał: Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza Raczej twój wymyślony małż niezłe odstawia przedstawienie.. Strach się bać Zaraz niebieska karta będzie i licho wie, co jeszcze 🥴 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1902 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, +RC+ napisał: Wiem O, Deutschland uber alles grają teraz. Wygrają.. Czuję to w kościach Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach