Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Przed chwilą, +RC+ napisał:

Tutaj nie jeden by psychicznie pękł. Atmosfera w tym miejscu jest równie gęsta co atmosfera na żylecie stadionowej - jedno złe sporzenie i nowa kosa. 😉

Dlatego konsekwentnie apeluję - dać mi narzędzia moderatorskie - na spokojnie zaprowadzę to nowy ład 😆 

Za 10 minut będzie spokój, bo rozejdą się na mecz lub usną 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Jest za granicą. Pozdrowić?😄 Więc odbij i pisz kolejne donosy konfidencie. Albo zablokuj temat z Pieprzem 😅🤣 

Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szmul napisał:

Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki

Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szmul napisał:

Mogą się zebzdzic u Gieni w temacie prostaczki

Czuj się jak u siebie w domu 😻 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Ważne że makron sie zakochal. Muszę ze smutkiem stwierdzić że tu wszyscy są chorzy psychicznie 

Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz

Kaganiec ci trzeba nałożyć psie. Bardzo tego nie lubisz 🥲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Nisko upadłaś skoro salowej liżesz zad. Ale teraz już musisz

Coś tutaj trzeba na forum? Od kiedy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał:

Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek.

Mnie mocno śmieszy, że on sam przyznaje regularnie, że pisze głupoty pod wpływem, a Madzia z tym nie ma żadnego problemu, nasza wojowniczka antyalkoholowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca pieprzowa napisał:

Dobrze, że ja sobie nie wstawiam w awatar modelek, bo jeszcze za mną by zaczął łazić ten 0.5główek.

Wystarczyłby szlafrok jakiekjs ruskiej bladzi

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał:

Szm.ato je.bana. 

Edytuj i nle pij więcej.. 😌🤦 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zacznie... Wszyscy za Ekwadorem! 😆 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wodianowa z kafeterii napisał:

Mnie mocno śmieszy, że on sam przyznaje regularnie, że pisze głupoty pod wpływem, a Madzia z tym nie ma żadnego problemu, nasza wojowniczka antyalkoholowa ;D

Rosołu by mu dała na kaca :classic_rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Doktor E.Pallazzo napisał:

Szm.ato je.bana. 

🐕Tańcz jak salowa ci zagra piesku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Doktor nieźle jedzie z wyzwiskami 🥴 

Och zebzdzila się kulturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

Zaraz się zacznie... Wszyscy za Ekwadorem! 😆 

 

 

Sorry, jestem za Niemcami :p

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał:

Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza 😎

Na trzeźwo się wstydzi tego szympansa

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wodianowa z kafeterii napisał:

Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza 😎

Najlepsze jak pisze o niej, że jest kulturalna, inteligentna, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka z ABS napisał:

Sorry, jestem za Niemcami 😛

Wiem 😉 O, Deutschland uber alles grają teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wodianowa z kafeterii napisał:

Pije to twój makaronowy adorator, który cię tu regularnie niecelowo ośmiesza 😎

Raczej twój wymyślony małż niezłe odstawia przedstawienie.. Strach się bać ☺️ Zaraz niebieska karta będzie i licho wie, co jeszcze 🥴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, +RC+ napisał:

Wiem 😉 O, Deutschland uber alles grają teraz.

Wygrają.. Czuję to w kościach ⚽🧡 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×