Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ale niedopchniete penery się zebzdzily po raz enty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szmul napisał:

Ale niedopchniete penery się zebzdzily po raz enty

A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. 🤖💛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tremendous napisał:

A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. 🤖💛

ja salatke sobie zjadlam na kolacje bo jest zbyt goraco na cos bardziej tresciwego 

ta yebnieta baba jest najbardziej niedopchnieta tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szmul napisał:

ja salatke sobie zjadlam na kolacje bo jest zbyt goraco na cos bardziej tresciwego 

ta yebnieta baba jest najbardziej niedopchnieta tutaj

Wieczorna to specyficzny przypadek. A płastuga to już inna historia. 

Edytowano przez Tremendous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tremendous napisał:

Wieczorna to specyficzny przypadek. A płaska to już inna historia. 

Geryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tremendous napisał:

A daj spokój. A ja zjadłam bułkę z masłem i miodem. 🤖💛

Ja pomidory z mozzarellą i bazylia do tego 😅 No i mam jeszcze lody, bo Jeżyk smaka zrobiła.

Edytowano przez 250GodzinTak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Ja pomidory z mozzarellą i bazylia do tego 😅 No i mam jeszcze lody, bo Jeżyk smaka zrobiła.

Jaki smak? Ja wczoraj jadłam big milka w polewie truskawkowej. Pyszna była.

Edytowano przez Tremendous

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Tremendous napisał:

Jaki smak? Ja wczoraj jadłam big milka w polewie truskawkowej. Pyszna była.

Zielona Budka. Lody truskawkowo-waniliowo-czekoladowe 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 250GodzinTak napisał:

Zielona Budka. Lody truskawkowo-waniliowo-czekoladowe 😛 

Ostatnio byłam z kolegą na takich pysznych gofrach, 🧇 mniam. Z dżemorem. 🍓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Atmosferka jak w klubie seniorek w Szamotułach. Jeszcze se smacznej kawusi wyślijcie 

Boli cię to, bo ty o normalnych sprawach pisać nie potrafisz, jakieś bzdury i wyzywanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Tremendous napisał:

Ostatnio byłam z kolegą na takich pysznych gofrach, 🧇 mniam. Z dżemorem. 🍓

Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana 🙄😱 Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają ☺️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Atmosferka jak w klubie seniorek w Szamotułach. Jeszcze se smacznej kawusi wyślijcie 

I tej porze to tylko nocny wypad samochodem lub pilnowanie prania 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana 🙄😱 Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają ☺️ 

🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

I tej porze to tylko nocny wypad samochodem lub pilnowanie prania 😄 

Szybką i wściekła salowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, tymczasowablokada napisał:

Nie mam już reakcji na tamtym koncie i pewnie dostanę bana 🙄😱 Obstawiłam mecz i mam nadzieję, że Niemcy wygrają ☺️ 

Nigdy żadnego meczu chyba nie obejrzałam, więc nie znam się na tym, więc mi to lotto, kto wygra. 🤖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tremendous napisał:

Nigdy żadnego meczu chyba nie obejrzałam, więc nie znam się na tym, więc mi to lotto, kto wygra. 🤖

Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, tymczasowablokada napisał:

Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos 😄 

Razem piszemy perełko. Bardzo dobrze. Kto zgłaszaniem wojuje ten od mojego penta ginie. Osraj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

Jak wściekła babka z czerwono krwistym szlafroku na mnie doniosła, to na pewno dostanę bana. I 1900 punktów pójdzie w kosmos 😄 

A tam, na co komu te punkty. Najważniejsze, kto siedzi po drugiej stronie. 💎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×