Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Pacz co mi napisał

pulsar  0

Odpowiedziano: 3 minuty temu

nie jestesmy na ty, to na poczatek. konkretne nazwy uzytkownikow i kont prosze. wasze porachunki sa straszne i obrzdliwe, ogolnie powinnscie udac sie z nimi gdzies indziej.. to jedyna odpowiedz jaka kiedykolwiek uzyskacie. mozecie mnie obrazac dowoli. wszyscy cwaniakujecie.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Pacz co mi napisał

pulsar  0

Odpowiedziano: 3 minuty temu

nie jestesmy na ty, to na poczatek. konkretne nazwy uzytkownikow i kont prosze. wasze porachunki sa straszne i obrzdliwe, ogolnie powinnscie udac sie z nimi gdzies indziej.. to jedyna odpowiedz jaka kiedykolwiek uzyskacie. mozecie mnie obrazac dowoli. wszyscy cwaniakujecie.

O fuck 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał:

Poważnie modek tak do ciebie napisał? 

Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczta

pulsar  0

Odpowiedziano: przed chwilą

nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu.

to byla moja ostatnia odpowiedz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam

Nieźle. Okazuje się, że nawet moderacja jest tu psychicznie chora 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym Pulsar miał obiektywnie rację, te wojenki są straszne... Serio.

Dobrze, że mnie już nie banuje od momentu gdy napisałem dwa maile do WP ws stanu forum.

xD

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Przysiegam. Oczywiście ja pierwsza napisalam

A po co skarżysz, kiedy notorycznie jedziesz z wyzwiskami i łapiesz bany? Co ci to daje policjancie? 😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, +RC+ napisał:

W jednym Pulsar miał obiektywnie rację, te wojenki są straszne... Serio.

Dobrze, że mnie już nie banuje odkąd zacząłem pisać maile do WP

xD

Ja mam tutaj tylko jeden punkt za zgłoszeniu spamu, i chyba Pulsar wtedy uspał mi konto. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Paczta

pulsar  0

Odpowiedziano: przed chwilą

nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu.

to byla moja ostatnia odpowiedz.

 

Wyślij to na wp. Gość ewidentnie przyznaje, że pyerdoli swoją robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tremendous napisał:

Ojejku, zebździłaś się aż tak, że donosy piszesz? 

Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca pieprzowa napisał:

Wyślij to na wp. Gość ewidentnie przyznaje, że pyerdoli swoją robotę.

Widać że to jakiś ulom. Do Choroszczy mogę napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WywalonyOdbyt napisał:

Paczta

pulsar  0

Odpowiedziano: przed chwilą

nie jestesmy na ty.. ale widze, ze nie mam do czynienia z ludzmi na poziomie. rozumiem, ze tym razem nie chodzi o plaska seka matka tereska. nie mam zamiaru dac sie wciagac w jakiekolwiek spory. macie cos do siebie to prosze sie udac do sadu.

to byla moja ostatnia odpowiedz.

 

Moderator pisze o użytkowniku forum per "płaska"? Rozumiem, że w tym momencie chodzi o Ewę.

Edytowano przez Doktor E.Pallazzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

Odezwał się czerw zgłaszający xD wasza 4 jest chora psychicznie 

Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie 😄😅 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Doktor E.Pallazzo napisał:

Moderator pisze o użytkowniku forum per "płaska"? Rozumiem, że w tym momencie chodzi o Ewę.

NAWET MODEK CIŚNIE Z WAS BEKĘ XDDDDDDD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tremendous napisał:

Ojejku, zebździłaś się aż tak, że donosy piszesz? 

🤣🤣 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie 😄😅 

Dlaczego nie uprawiasz seksu w tym momencie bo nie rozumiem. Niedopchana jesteś ewidentnie. Szewc bez butów chodzi jak zawsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda 😄 Ciężko uwierzyć, że moderator to  pisał 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DA FAAK napisał:

NAWET MODEK CIŚNIE Z WAS BEKĘ XDDDDDDD

To niech zrobi porządek. Póki co widać,  ze jest zaangażowany czy tam zaangażowany osobiście w forum. I nagle coś takiego traci sens. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda 😄 Ciężko uwierzyć, że moderator to  pisał 😄 

Równie ciężko jak w twoja inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WywalonyOdbyt napisał:

Dlaczego nie uprawiasz seksu w tym momencie bo nie rozumiem. Niedopchana jesteś ewidentnie. Szewc bez butów chodzi jak zawsze 

Czemu zgłaszasz do moderatora i płaczesz? 😅 Napisał co o tobie myśli i tyle w temacie. Ale teraz powyzywaj 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 250GodzinTak napisał:

Czyli kto? Ty, Pieprz, płaska i Chlapcio z torebką? Cudownie 😄😅 

1. Ty-ona. 2. Pjeprz. 3. Płaskochlapcio bo to jedna osoba...a wjęc 4. Torebka chora psychicznie :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Ta wypowiedź to styl i brak polskich znaków jak u Żaby i Libeda 😄 Ciężko uwierzyć, że moderator to  pisał 😄 

Jakbyś miała mózg to bys wiedziała  ze to nie on. Przede wszystkim dlatego, ze on kocha takie przepychanki.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 250GodzinTak napisał:

Czemu zgłaszasz do moderatora i płaczesz? 😅 Napisał co o tobie myśli i tyle w temacie. Ale teraz powyzywaj 😄 

A co cie obchodzi z kim pisze prywatnie rubaszna babo wstretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×