Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Mam troche wyrzuty sumienia, bo ostatnio przyjaciółce w grze pisałem, że gram w inną grę, a jej się smutno zrobiło i trochę ochłodzenie z jej strony i już chyba prędko z nią nie popisze, i rzadko wchodzi, też może przez to, że upały w Holandii są i nie chce jej się grać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, BożaMisia napisał:

Poproszę streszczenie z dzis i raport 

Kościelny mi pozamykał w pośpiechu kościół po mszy i wyprowadzał mnie zakrystią. Co to nie robi upał ze starymi dziadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nerwowy skoczek napisał:

Kościelny mi pozamykał w pośpiechu kościół po mszy i wyprowadzał mnie zakrystią. Co to nie robi upał ze starymi dziadami.

Tam to chociaż chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BożaMisia napisał:

Daj se spokój bo się niepotrzebnie angażujesz w jakieś guwno relacje 

spoko, Babka mi zawsze przemówi do rozsądku 😄 

Pisałem koleżance, że kupiłem sobie nowy odtwarzacz, a ona że zajeebiście, a ja że się jaram i fajnie mi grają wokale 😛 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BożaMisia napisał:

Poproszę streszczenie z dzis i raport 

Streszczenie prosto z Częstochowy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, BożaMisia napisał:

Poproszę streszczenie z dzis i raport 

1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer.

2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA.

3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna 

4. Podlałem ogródek.

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer.

2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA.

3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna 

Fajnie. 40 lat i fortuna za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, +RC+ napisał:

1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer.

2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA.

3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna 

4. Podlałem ogródek.

I ktoś zablokował temat o grillu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BożaMisia napisał:

Fajnie. 40 lat i fortuna za nic

 

1 minutę temu, tymczasowablokada napisał:

I ktoś zablokował temat o grillu 😄 

Aha, zapomniałem o najważniejszym:

5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC

6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, +RC+ napisał:

 

Aha, zapomniałem o najważniejszym:

5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC

6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio.

I to jest to czego oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, +RC+ napisał:

 

Aha, zapomniałem o najważniejszym:

5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC

6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio.

I poruszyłam temat rzygania w autobusie "Prezydenta" podczas kampanii wyborczej 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

I poruszyłam temat rzygania w autobusie "Prezydenta" podczas kampanii wyborczej 😄 

Tak, a ja celnie ripostowałem, że te bolszewickie zagrywki typu "gazjeta parvda" michnikowszczyzny zupełnie nie zadziałały w kampanii i nie  uratowały Rafała, a zatem tym bardziej nie uratują tonącej PO tym bardziej teraz, gdy mają poważną aferę z życiem i zdrowiem zwykłych obywateli w tle. 

 

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas słucham 😄 Ibiza Euphoria to 8 płyt. 

Jakiś zrelaksowany jestem przez  ten odtwarzacz, chyba mnie relaksuje dobre brzmienie 😛 

Edytowano przez Owsicki2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, +RC+ napisał:

Tak, a ja celnie ripostowałem, że te bolszewickie zagrywki michnikowszczyzny zupełnie nie zadziałały w kampanii i nie  uratowały Rafała, a zatem tym bardziej nie uratują tonącej PO tym bardziej teraz, gdy mają poważną aferę z życiem i zdrowiem zwykłych obywateli w tle. 

 

Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku 🙂 

Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające 😄 

Edytowano przez tymczasowablokada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku 🙂 

Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające 😄 

Nawrocki zrobił sobie ogromny szacun u społeczeństwa i to także tych na lewo i teraz próbują się ratować takimi wyrzutkami ale to na zasadzie brzytwy i tonącego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tymczasowablokada napisał:

Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku 🙂 

Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające 😄 

Jakie sprzedać skoro to jest w książce. Wczoraj chwaliłaś za coś a dzisiaj wracasz do gnojenia, chorągiewo pełowska. Te urwy są zdolne absolutnie do wszystkiego nawet do trucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nerwowy skoczek napisał:

Margolcia to już stara djupa.

Widziałaś seweryna? Jprdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BożaMisia napisał:

Gratuluję wyborcom tfuzka ponownie. To jest kùrwa skandal. 

Śliwka jest szczęśliwa bo pis pis Kaczyński Witek pis pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BożaMisia napisał:

Widziałaś seweryna? Jprdl

Jak się stemplował? Przewinęłam dalej. Jak sobie pomyślę, że Prymas 3 lata z 1000 to jeden z moich ulubionych filmów, to mnie otrząsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, +RC+ napisał:

Nawrocki zrobił sobie ogromny szacun u społeczeństwa i to także tych na lewo i teraz próbują się ratować takimi wyrzutkami ale to na zasadzie brzytwy i tonącego 😂

W sensie, że zabrał order Orła Białego Zełenskiemu? Bartosz Arłukowicz twierdzi, że to odebranie jest dziecinne, małostkowe i będzie miało poważne konsekwencje dla Polski 🥴 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał:

Śliwka jest szczęśliwa bo pis pis Kaczyński Witek pis pis.

Odpuszczam już komentowanie bo to nie ma sensu żadnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam są takie haki i takie przekręty ze w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. A ludzie dalej se sniom swój sen dobrobytu platfusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×