Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Owsicki2 napisał:

a skąd ukrainiec miał twoje dane?

Wychodzi na to, że z dowodu rejestracyjnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, poza kontrolą napisał:

No ok, ale tylko na dziś.

Tak bo chyba się upilam upałem i alkoholem. Ale on pewnie śmierdzi fajkami i obsliniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, +RC+ napisał:

Dzięki głupocie

RPA czy Kanada 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, poza kontrolą napisał:

Wychodzi na to, że z dowodu rejestracyjnego. 

Ale ludzie to mendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał:

Jeśli Arłukowicz jest dla ciebie autorytetem to tylko potwierdza twój mały rozumek. Typowy wyborca, któremu każde ... można wlać do głowy.

Hahaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, +RC+ napisał:

Wiesz, że ludzie od których imion i nazwisk ten komik nadaje nazwy pułkom rozrywali widłami brzuchy Polkom w zaawansowanych ciążach... Wiesz za co? - Za to, że były Polkami.

Preezydent zachował się jak Polak i dlatego ma rekord poparcia, jakiego żaden innych preezydent nie miał.

Dobrze wiemy, że gdyby wygrał Rafał, to jeszcze by pojechał i tych faszystów obściskał w nagrodę.

Salowej nie nawrócisz, to gorsze od leminga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Wiem, bo czytałam kiedyś dużo książek o tym i babcia też o tym opowiadała. A wiesz, że kiedyś nie wolno było rozmawiać o rzezi wołyńskiej i świat dopiero niedawno dowiedział się o tej potwornej zbrodni na Polakach? 

A dlaczego się dowiedział? Właśnie przez decyzję naszego prez.ydenta o odebraniu orderu. Więc dobrze zrobił czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, poza kontrolą napisał:

Widziałem auto w mieście. Jak jeszcze raz spotkam to pojadę za nim i najchętniej bym mu wy....w pysk 🤷 w uzasadnionych przypadkach takie coś powinno być dozwolone. Do jednej babki dzwonił, ale numer im się nie zgadzał i chcieli sprawdzić jego tożsamość, to już nie zadzwonił i próbował gdzieś indziej.  On myśli, że to przejdzie?😆 Co za tępy huy, to nie ukraina.

Byłeś z tym na policji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BożaMisia napisał:

Gdzie 

Na nodze jak bylam na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nerwowy skoczek napisał:

A dlaczego się dowiedział? Właśnie przez decyzję naszego prez.ydenta o odebraniu orderu. Więc dobrze zrobił czy nie?

Żaden autorytet. Widziałam jego podcast i wypowiedzi po odebraniu Orła. Długo będziesz mnie zaczepiać? Giny tutaj nie ma, więc won ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BożaMisia napisał:

Tak bo chyba się upilam upałem i alkoholem. Ale on pewnie śmierdzi fajkami i obsliniony

Nie wybrzydzaj bo do szopa jest kolejka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Nie wybrzydzaj bo do szopa jest kolejka 😄

Moj kolega mi pożyczy najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BożaMisia napisał:

Moj kolega mi pożyczy najpierw

Ale szop chce bym byla jego mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Ale szop chce bym byla jego mamą.

To go zaburzesz jak się obudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Żaden autorytet. Widziałam jego podcast i wypowiedzi po odebraniu Orła. Długo będziesz mnie zaczepiać? Giny tutaj nie ma, więc won ode mnie. 

A co mnie Gina obchodzi? To jakaś twoja tarcza obronna? Nie zaczepiam cię tylko kontynuuje temat, w którym się również wypowiadasz, od tego jest forum dyskusyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BożaMisia napisał:

To go zaburzesz jak się obudze

Ok i potem będzie u mnie mieszkał.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Ok i potem będzie u mnie mieszkał.

A se bierz tego smierdziela

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BożaMisia napisał:

Tak bo chyba się upilam upałem i alkoholem. Ale on pewnie śmierdzi fajkami i obsliniony

No widzę, że jakaś spowolniona jesteś. Dam ci szopa, to będzie cię pilnował. Fajkami nie śmierdzi i obśliniony też nie jest. To czyścioszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, poza kontrolą napisał:

No widzę, że jakaś spowolniona jesteś. Dam ci szopa, to będzie cię pilnował. Fajkami nie śmierdzi i obśliniony też nie jest. To czyścioszek.

Musze się stymulować nim

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Onaaaa napisał:

RPA czy Kanada 🤔

Ani jednej ani drugiej drużynie nie kibicuję, ale bardziej nie lubię RPA bo prześladują białą, produktywną mniejszość. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BożaMisia napisał:

A se bierz tego smierdziela

Przecież wyprany jest 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, +RC+ napisał:

Ani jednej ani drugiej drużynie nie kibicuję, ale bardziej nie lubię RPA bo prześladują białą, produktywną mniejszość. 😉

Ja za Kanadą ale mecz nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onaaaa napisał:

Ok i potem będzie u mnie mieszkał.

Żebyście się tak o mnie biły 

 

2 minuty temu, tymczasowablokada napisał:

Jutro bedzie futro. Takie rzeczy załatwia się od razu. 

Chyba nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, poza kontrolą napisał:

On chyba nie jest na to gotowy.

Dociążyć się muszę wypchaj go kamieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×