Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzioszek

Dieta Norewska- ciag dalszy

Polecane posty

Gość *KaDa*
Hejka to mój 5 dzień na diecie narazie schudłam 2 kg ale mam nadzieje że uda mi sie schudnąć jeszcze 4 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.elwira
Hej! KaDa jak się czujesz na tej diecie, Nie jesteś osłabiona?????????? Bo ja tak>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmm
Maat-bo to od Tati wszystko sie zaczelo..Ja tam nie pozwole tamtemu topikowi umrzec:)Zapraszam do konwersacji na tamtym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie - Tati zaczęła sie przeprowadzać , topik podupadł , stare dietowiczkie powoli wykruszyły sie a nowe...cóż....zachciały założyć swój topik......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj e.elwiro ja też czułam sie okropnie tak do 18.30. wtedy zjadłam okropny seler naciowy i kromeczkę chlebka razowego i jest już dobrze. predzej czułam sie strasznie osłabiona i bolała mnie głowa, chciało mi sie spać. napiszcie proszę czy wszystko tak powinno wyglądać. a - ha i zgrzeszyłam, bo zjadłam pół jabłka, ale bez tego nie dałabym rady zrobić sobie selerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
=> maat: to bylo niegrzecznie?... oj, to bylo jeszcze bardzo grzecznie hehe. Ok, bez sensu jest takie klocenie sie o piedoly, mialam zly dzien po prostu, ale Ty ze swoim nasmiewaniem sie z innych (cytuje: hahaha.. piszcie tu wiecej.... mamy tu niesly ubaw. surowy szpinak... hahaha. zakladacie nowy topik a na starym bylo to wszytsko walkowane po 10 razy ... ale nieee, wy musicie miec swoj topic...) i sarkazmem w tejze wypowiedzi tez zbyt grzeczna nie bylas. Odnosnie topicu Tati - zaczelo sie od niego i nikt jej tego nie odbiera, ale przyszla niejaka 'propozycja' i oznajmila nam, ze zalozono nowy dzial forum pt. Diety i ze najsensowniej byloby gdybysmy sie do niego przeniosly, co zesmy zreszta uczynily. A posty u Tati jak najbardziej maja dla nas duza wartosc.... niemalze historczna, i bedziemy strajkowac i sie przywiazywac lancuchami do bram parlementu jesli beda nam go chcieli wykasowac!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo a tak off-topic w koncu hehe ;): 4 dzien dietki za mna i powiem Wam, ze sie zakochalam w czerwonych grejpach! mniam, mniam, ye ye ye! moglabym je jesc non stop! a teraz o innych produktach (troche mniej radosnie hihi): jajka jako tako znosze :P , natomiast szpinak ujdzie w tloku jak go sobie dobrze przyprawie... a teraz znow pelnia szczescia ;): i najwazniejsze, dzisiejsza surowka warzywna bez tego paskudnego selera :P byla po prostu ... paluszki lizac! mniamnusna! :D P.S. Tak tak zarejestrowalam sie w koncu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KaDa*
e.elwira jak narazie ok chociaż czasem czuje sie głodna dziś mam 6 dzień diety i sałatke owocowa mniam hihih ;) Powiem szczerze że okropnie sie czułam na 13 nie mogłam spać, bolała mnie głowa , czułam sie strasznie Pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie ;) DAMY RADE hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. A ja wczoraj wieczorem byłam taka głodna, że wciągnęłam z 10 rzodkiewek. Chyba za bardzo nie zgrzeszyłam, co? Pocieszcie mnie, że tak mogłam zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.elwira
Witam w drugim dniu mojej diety, dziś ja na razie czuje się dobrze, a na pewno lepiej niż wczoraj wieczorem....... Jak zdząrzyłam sie zorientować nasze diety nieco się różnią od siebie, bo ja w swoim przepisie nie mam grapefruitów, anie żanego selera.......!!!!!!???????Ja moge na śniadanie posilić się tylko KAWĄ...... Jakie wy stosujevcie diety, jak nazywa się ta dieta oparta na grapefruitach i selerach, bo moja to kopenhadzka, tak powiedziała mi koleżanka od której ją dostałam!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza dieta jak wskazuje temacik to dieta norweska. Cały jadłospis wypisała magdzioszek na pierwszej stronie. Powodzenia. Na razie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza dieta jak wskazuje temacik to dieta norweska. Cały jadłospis wypisała magdzioszek na pierwszej stronie. Powodzenia. Na razie. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> monarosa: oczywiscie, ze moglas :D. Wiesz... jakby to bylo co innego niz rzodkiewki (czyt. slodycze, czekolada, chipsy, batony... etc) i to jeszcze w ilosci 10, to... to bys dostala ode mnie lanie na goly tylek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszczę dziewczyny tej norweskiej ale nie mogę jej teraz zacząć bo stosowałam w marcu o ile mnie pamięć nie myli;) schudłam jakieś 8-10 kg i waga stoi w miejscu, no może 2 kg więcej ale nie dziwota kiedy się żre jak słonica;) wiecie, ze dzisiaj jest 4 dni przed pełnią i księżyca bedzie zaraz ubywać a co za tym idzie i nas :), tzn, że najlepiej dzisiaj zastosować głodówkę i później wszelkie diety... efekt podwójny. Ja przez cały dzień piję same soki świeżo przyrządzone no i opycham się owocami i warzywami ale ssie mnie niesamowicie...;( jejku ale bym coś zjadła... może same jajka jak w norweskiej? najgorsze, że jak nie zjem chleba albo kiełbachy kawał to czuję się głodna ale postanowiłam zrzucić jeszcze minimum 5 kg i mam nadzieję wytrwać... trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam postępy? U mnie ok- polubiłam wszystkie potrawy, jestem na diecie 5ty dzień.Jutro rano napiszę ile schudłam. A jak u Was? \"Odchudzam-się\".......ile Cię ubyło? Ty zaczynałaś w tem sam dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam pojecia...zakonczylam 3-ci tydzien norweskiej i moze 3 kilo mi zjechalo....pilam duzo wody, nie popelnialam grzeszkow...cwiczylam......w sumie sie przyzwyczailam i zastanawiam sie jakby zmniejszyc ilosc jajek czy tak aby tej dietki nie mozna bylo ciagnac jakies jeszcze ze 2 tygodnie...bo w sumie to o te jaja sie rozchodzi, ze tyle cholesterolu itp...nie mam pojecia...... nie mowie, jestem troche zla ale nie na tyle aby sie objadac tylko tak mysle co robilam zle.....moze moj orgaznim sie juz zablokowal.....a przy wzroscie 168 waze 74 kilo wiec chyba jest z czego kurcze zrzucic..nie wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!........jak myslicie mozna czy nie mozna jej przedluzac....bo ja ze szkolnej wiedzy to tak mysle ze jeynie te jaja to tutaj szkodza a reszte mozna ciagnac.....pozdryyyyy... p.s. a moze to dlatego ze jem wsio amerykasnkie, pasione sterydami i hormonami...???????????.....moze moze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nikogo obrazac ale maat i hmmmm to chyba maja jakies problemy emocjonalne... powstal nowy dzial i chyba logiczne ze trzeba \"przeniesc:\" topik... masa dziewczyn na stronach roznych kopiowala \"dietke Tati\" i nie zaznaczala ze to cytat ( wszedzie te GOTOWANE wielkimi literami). Ide o zaklad ze Tati tez to skads skopiowala i nie musiala sie jakos tlumaczyc. A co do pytania jej o pozwolenie to chyba bez sensu z kilku powodow... wyrocznia nie jest a jakby powiedziala ze \"nie \" to co?? wszyscy, ktorzy weszli kiedykolwiek na kafeterie mieliby zaprzestac diety norweskiej?? czy co? a po drugie i chyba wazniejsze, Tati aktualnie ma problemy z netem ( po prostu jeszcze go nie ma) i jesli sie zjawia to \" z doskoku\" a jakiejs kafejki ... i jaki termin ustalamy na to, zeby odpowiedziala?? wszystkim zycze milego odchudzania :) slonca nie ma a ja ide pobiegac... wole jak milej jednak na dworze :) no ale damy rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatita, jajka to samo zdrowie, oczywiście wszystko w nadmiarze szkodzi ale z tym cholesterolem to więcej paniki narobili niż to wszystko warte. Jak to 3-tydzień? przecież dieta trwa 2 tygodnie... Nie przedłużaj diety w żadnym wypadku, moja propozycja to wyeliminować, na jakiś czas, z posiłków: mączne (chlebek, makarony, pierożki) i słodycze a zobaczysz, że waga po jakimś czasie ruszy w dół;) trzymam kciuki:) jasama, i tu się zgadzam jeśli chodzi o kopiowanie diety ponieważ Tati jej nie wymyśliła, ja osobiście pierwszy raz spotkałam się z tą dietką (norweską) będąc w Szwecji dobrych kilka lat temu;) natomiast \"kopenhaską\" dostałam od pani, która miała bardzo dużą nadwagę i lekarze (również w Szwecji) zalecili jej tą dietę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo, witam Margo na tej stronie ;) Odpisałam na starej. Odebrałaś maila?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zważyłam się- w sumie 2,8 kg mniej. Nie wiem, czy to dobry wynik, czy nie, ale najważniejsze,ze nie jestem na tej diecie głodna i się dobrze czuję. Mam takie pytanie - (mam nadzieję,ze nie jest głupie)- czy ma znaczenie w jakiej kolejności jemy składniki diety. Wiecie- raz jest napisane- jajka, grape, a potem: grape, jajka. Na wszelki wypadek zachowałam kolejność,ale.... Pytanie pojawiło się, kiedy zauważyły to moja cicocia i przyjaciółka, ktore tez zaczełyt ją od wczoraj stosowac:)). do agatita.....podobno nie mozna przedłużać. Ja po skończeniu norweskiej- 1000 kc i aerobic.Teraz nie ćwicze, bo uważam,ze zbyt malo energii dostarczam organizmowi. Kilka lat temu odchudzałam się z dietetyczką i ona mi odradziła ćwiczyć przy diecie 1000kc, a co dopiero teraz. Pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, też mnie zastanawiała ta kolejność i też na wszelki wypadek jem tak, jak napisane. Ja na razie nie waże się, bo najważniejsze, to żeby było widać po ciuchach. Jestem dzis trzeci dzień na dietce i juz odrobinkę luźniejsze są moje ciuchy. Zapewne jest to może parę milimetrów, ale ja już czuję, że lecę w dół. No ...... może nie lęcę, ale w każdym bądź razie zmierzam w tym kierunku. Przy wzroscie 164 cm, ważyłam 63 kg (rano pierwszego dnia diety) Zważe się dopiero po 7 dniu. A jak u was dziewczyny? Który dzień i ile poszło? Aha.... A jak doprawiacie szpinak? I co z tą sola, mozna odrobinke czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena34
monarosa, ja nie wyobrażam sobie zjedzenia jajka na miękko bez soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena30
proponuję Wam dziewczynki do niegazowanej wody dodawać cutrynkę. Ładna, wysoka szklaneczka z lodem, wodą i cytryną - to smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do szpinaku dodaję czosnek i majeranek.To mi wystarcza. Nie wiem co z solą- podobno nie mozna,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie dziś wymieszałam ugotowany szpinak z jajkiem na twardo, czosnkiem i majerankiem. Nawet smakowało, tylko nie wiem czy moge sobie to mieszać. Ale chyba i tak na jedno wychodzi. Bo ca za różnica czy wymieszam na talerzu czy wymiesza mi sie w żołądku? Dobrze myślę? Jutro czeka mnie czwarty dzień. Jaką macie propozycję na twaróg i ile go moge zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........
Margo37 -----17stego lipca jest now a nie pelnia wiec wcale nie bedzi ubywac ksiezyca tylko przybywac,a odchudzanie najlepiej zaczac cos kolo 31 szego lipca bo wtedy wlasnie jest PELNIA!!! no chyba ze mamy rozne kalendarze ksiezycowe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz rację, ja przepisałam kiedyś z cafeterii podane dni księżycowe sprzyjające odchudzaniu i może osoba ta się pomyliła... wiesz co? już sama zwątpiłam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam kolezanki-dietowiczki:)nie bylo mnie tu kilka dni:( ale juz wyjasniam swoj brak na tym topiku,otoz przez dietke norweska wyladowalam w szpitalu:(tak kobietki w szpialu po trzecim dniu nie moglam wstac z lozka i jedynie ciagale wymiotowalam:(nie wiem czy wiecie jak to jest wymiotowac juz sokami z zoladka?:(troche przezylam,ale juz czuje sie dobrze,wykonczylam organizm -w sumie to moj blad:(nie jadlam tyle ile trzeba bylo np jajek:(a jedynie 1,zycze wam powodzenia kobietki i bede sledzic wasze sukcesy coz mi sie nie udalo:(ale trzymam za was kciuki:)powodzenia,uwazjacie na siebie!!!! i pamietajcie o rozsdaku!!!!!! do===*KaDa* -witaj:)nio niezle juz 5 dzien a wlasciwie dzis szosty,powodzonka,uwazaj na siebie👄 do=== odchudzam sie \"hehe ja tez lubilam czerwone grejpfruciki:) pszynutkie cio?:) do=== monarosa = ja tez bodajze 2 dnia wcielam rzodkiweki:) do=== e.elwira witaj:)zycze ci powodzienia,chociaz widze ze stosujesz dietke kopenhadzka do=== agatita,mysle ze to tak naprawde zalezy od organizmu a nie od tego jakie grzeszki sie popelnia ja mimo wszytko schudlam 3 kg w ciagu nie calych 4 dni witam Margo37, lene30 i jasame:) a co do waszych watpliwosci dotyczachych skaldnikow diety tak jest podane w przepisie ,taka kolejnosc ja podalm z orginalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------
Margo37 ja mam na ten rok kalendarz z Pani domu,wlasnie cos mi nie pasowalo bo wlasnie do 17stego tera byl dobry okres na odchudzanie a ze ja tez jestem stara odchudzaczka czsem zerkam kiedy bedzie pelnia,jakos naprawde to mam wplyw widze po sobie mniej sie chce jesc,jak ubywa ksiezyca.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×