Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magdzioszek

Dieta Norewska- ciag dalszy

Polecane posty

Gość Asia1
Do maat'a- przecież możesz pisać na starym. Nie wiem o co Ci chodzi. Zazdrosna/y? A jeżeli "macie niezły ubaw" to cieszę się,ze mogę komuś taką radość sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
=> maat: wypier...niczaj stad! ze sie tak grzecznie wyraze :P. Skoro sie nie odchudzasz, to po cholere sie tu ze swoimi dennymi tekstami wciskasz... proponuje dresik, kijek bejsbolowy i na jakas rozrobe w centrum miasta sie wybrac :P => magdzioszek: hmm, u mnie leca kilogramki bo jest z czego... ja startowalam z 88 kilo :( przy 176 cm wzrostu. => Trzynastka: go go trzysnastka! dowal mu, dowal yeah! :D => monarosa: kurcze ale namacilam, to "jeden lub pol w zaleznosci od wielksci" to odnosilo sie do korzennego... naciowego to tak ze 2 lodygi... wiem, ze naciowy i korzenny to nie to samo, ale niestety wczoraj nie moglam go nigdzie dostac :(. => Nitka: zazdroszcze cudownych wakacji :D. Pewnie opalona i wypoczeta... ;) => Asia: no wlasnie dzisiaj rano kupka byla hehe A pozdrawia Poznan! :) Asia: hehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Odchudzam się - zgadza się, wypoczęta i opalona, tylko trochę przyciężka, hihi, ale zawalczę i na połowę sierpnia do Rewala będzie w normie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...... A które grejfruty mają być? Wydaje mi sie, że kupiłam nie te, co trzeba. Bo mam białe, ale one mi smakują, bo nie są gorzkie.... A były jeszcze w sklepie czerwone i zielone. Które mam jesć??? Pomóżcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Monarosa - jedz te które Ci smakuja najbardziej! Z reguły białe są bardziej gorzkie, czerwone słodsze, a sweeti całkiem jak nie grapefruit;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nio nio kolezanki widze ze wasz przybywa:) cieszy mnie to-bo jak juz wczesniej bylo to wielokrotnie to powiedziane-razem latwiej mobilizacja musi byc!:) ja to mam mobilizjace straszna:)bo czekam az moje Sloneczko wroci z Holandii,za jakies 4,5 tygodni i chce go zaskoczyc:classic_cool: ehehe zdziwi sie jaka lalunia bede:D,a tak wogole to jeszcze bede miec 132 facetow na roku wiec wiecie:classic_cool: do==== Odchudzam sie: nie martwie sie narazie ,wiem ze im mniejsza waga tym mniej kilogramkow:( mi sie marza tak minimalnie schudnac tak 4 albo 5 kilgoramkow:) do====monarosa: tak jak kolezanki powiedzialy mozesz jesc grejpfrutki jakie chesz:)ja jem czerwoniutkie:)czekam tylko na nie:)jak widze ta jajca to marze o grejpfrutku:) do====== nitka34 ehhh szczesciaro taki urlopik,ehhhh ja tez chce,moze jakis weeknd mi sie dopiero trafi jak moje Slonko wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nio nio kolezanki widze ze wasz przybywa:) cieszy mnie to-bo jak juz wczesniej bylo to wielokrotnie to powiedziane-razem latwiej mobilizacja musi byc!:) ja to mam mobilizjace straszna:)bo czekam az moje Sloneczko wroci z Holandii,za jakies 4,5 tygodni i chce go zaskoczyc:classic_cool: ehehe zdziwi sie jaka lalunia bede:D,a tak wogole to jeszcze bede miec 132 facetow na roku wiec wiecie:classic_cool: do==== Odchudzam sie: nie martwie sie narazie ,wiem ze im mniejsza waga tym mniej kilogramkow:( mi sie marza tak minimalnie schudnac tak 4 albo 5 kilgoramkow:) do====monarosa: tak jak kolezanki powiedzialy mozesz jesc grejpfrutki jakie chesz:)ja jem czerwoniutkie:)czekam tylko na nie:)jak widze ta jajca to marze o grejpfrutku:) do====== nitka34 ehhh szczesciaro taki urlopik,ehhhh ja tez chce,moze jakis weeknd mi sie dopiero trafi jak moje Slonko wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki:(dwa razy mi sie wkleilo,wiecie no ja dzisiaj nie bede przpeisowa osobka:)zgresze zamiast szpinaku,zjem taka zolcituka fasolke:) ehhh jak ja wdzie jak moja rodzinak je arbuzy i ciasteczka:(mowie jeszce tylko 11 dni wytrzymaj,ja tez chce pysznosci😭 jeszcze tylko 11 dni,11 dni..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusi mnie Norweska, bo na niej nie byłam głodna, a jajka bardzo lubię ;) Tylko podobno nie wolno za często, więc mam dylemat, co lepiej, a co gorzej, bo chęci są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm
Mysle,ze to troche chamskie,ze tak "bez pozwolenia" postanowilas "przeniesc" topik Tati.To byl jej topik,zrobila tam duzo dobrego dla dziewczyn.Mysle,ze to nie jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do========nitka34 ja slyszlam,a wlasciwie wczytalam,ze jajka usuwają wode z organizmu ale ugotowane na twardo i dużo,nie wiem Nitko34 ja tam wcinam te jajca:)sama musisz podjac decyzje bo to Twoje cialko i zdrowko:)ja sie zdecydowalam:) do======hmmmmmmm moze powiem tak sporo osob zaczyna tu topiki o dietkach,ja nie przenioslam,ale zalozylam wlasny,by podzielic sie efektami,watpliwosciami td,skoro ci moj topik przeszkadza to tu niw chodz.Twoj wybor a poza tym jestem w odpowiednim dziale-DIETY!!!kazdy ma prawo do topiku,ty tez,ciesze sie ze zagladaja tu rozne osobki,bo z nimi mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm
Magdzioszek,ale ty napisalam ze to kontynuacja tamtego,skopiowalas dokladne slowa Tatiany,nawet nie biorac ich w cudzyslow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc. Ja właśnie dzisiaj zaczęłam norweska. Mam nadzieję, że wytrwam (narazie jeszcze lubie grapefruity). Na początku zastanawiałam sie nad kopenhadzką. jak myślicie która jest lepsza? jakimi ziołami można zastapić sól? czy musi być wołowina, czy może być pierś z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te grejpfruty jednak są gorzkie... Słodkie to mi się wydawały po pierwszym kawałku, ale ostatniego już nie zjem, takie są gorzkie...... Jaja na sczęscie lubie, zjadłam niesolone i dalej jestem głodna, ale wytrwam, zaraz będzie lunch. Wytrzymam, co mi tam........ Pestka........ :-) :-) :-) A w lodówce tyle pyszności........ Muszę załozyć kłódkę na lodówkę i klucz oddać męzowi...... Hihihi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 ja pierdziele co za ludzie sie trafiaia😠 SPROSTOWANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec witam Kobietki:)postanowilam przystapic do diety norweskiej,zachecam kolezanki:)razem razniej co do topiku Tatiatny,nie moglam sie tam odnalezc a wraz z nowym dzialem Diety,postanowilam zalozyc swoj topik i zreszac sie z kafeteriankami:) do========hmmmmm:zadowolona?? do===== agusia790: 🖐️witam nowa koleznke:)wiesz powiem ci,ze ja troche modyfikuje te dietke:)zamiast wolowinki jem kurczaka:)np dzisiaj zamiat szpinaku zjadlam fasole:)postaram sie cos poszukac o ziolach zastepujacych sol i dam Ci znac,wytrwalosci zycze:) do=====monarosa:) hehe ja tez chyba zaloze klodke:)tyle pysznosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do =====Agusia790 ale wiesz zaleca sie jedynie uzywac soli i pieprzu,ale poszukam w sumie ja tez modyfikuje te dietke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaaa
Dziewczyny.mam bardzo glupie i wstydliwe pytanie,ale zaczynam sie martwic i nie wiem czy nie isc do lekarza.Niedawno skonczylam diete norweska,tzn.nie do ciagnelam do konca..Po tej diecie zauwazylam,podczas wyprozniania sie,ze kal jest koloru jasno zoltego-i tak jest od kilku dni..Czy to mozliwe aby to bylo od tych jajek i grejpfrutow???Plisss,pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odchudzam-sie
-> hmmm: kazali sie nam tutaj przeniesc z dzialu 'Zdrowie i Uroda', wiec sie przenioslysmy. Jakby nie bylo tematy sa ze soba powiazane, a link jest po to, by inne nowe duszyczki mogly sobie tam w razie czego zerknac i zaczerpnac wiedzy na temat norweskiej z topicu zalozonego przez Tati.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do=======Agusia790 znalazlam cos takiego,przeczytaj sobie:) Sól kuchenną zastąp przyprawami! Przyprawy ziołowe i środki zastępujące sól. Wszystkie świeże i suszone zioła nie zawierają soli i nadają się najlepiej do przyrządzania potraw. Również chrzan, curry, przecier pomidorowy oraz musztarda niesolone mogą być stosowane bez ograniczeń. Sól zawierają: woda morska, mieszanki warzywne, sole warzywne, sól czosnkowa, kostki rosołowe, ekstrakty sosów, musztarda, ketchup, maggi, majonez i sosy do przyprawiania potraw. Musisz ich unikać, jeżeli chcesz spożywać mniej soli. Co należy wiedzieć na temat środków zastępujących sól? Takie środki zawierają zamiast sodu - potas. Niestety nie smakują tak samo jak sól kuchenna. Do ich smaku należałoby się najpierw przyzwyczaić, podobnie jak do smaku potraw niesolonych. Poza tym te środki zastępcze nie są całkowicie pozbawione działań niepożądanych. Z powodu dużej zawartości potasu mogą przy współistniejących zaburzeniach czynności nerek doprowadzić do niebezpiecznego wzrostu poziomu potasu w surowicy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do=======Agusia790 znalazlam cos takiego,przeczytaj sobie:) Sól kuchenną zastąp przyprawami! Przyprawy ziołowe i środki zastępujące sól. Wszystkie świeże i suszone zioła nie zawierają soli i nadają się najlepiej do przyrządzania potraw. Również chrzan, curry, przecier pomidorowy oraz musztarda niesolone mogą być stosowane bez ograniczeń. Sól zawierają: woda morska, mieszanki warzywne, sole warzywne, sól czosnkowa, kostki rosołowe, ekstrakty sosów, musztarda, ketchup, maggi, majonez i sosy do przyprawiania potraw. Musisz ich unikać, jeżeli chcesz spożywać mniej soli. Co należy wiedzieć na temat środków zastępujących sól? Takie środki zawierają zamiast sodu - potas. Niestety nie smakują tak samo jak sól kuchenna. Do ich smaku należałoby się najpierw przyzwyczaić, podobnie jak do smaku potraw niesolonych. Poza tym te środki zastępcze nie są całkowicie pozbawione działań niepożądanych. Z powodu dużej zawartości potasu mogą przy współistniejących zaburzeniach czynności nerek doprowadzić do niebezpiecznego wzrostu poziomu potasu w surowicy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow sie wkleilo dwa razy😠 kiedys wywale tego kompa do=====Olgaaaa ,nie martw sie,uwazam ze to zdeydowanie przez te jajca i grejpfruty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaaa
Dzieki,ulzylo mi,bo juz sie bardzo martwilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz do========OLGAAAAA ale jesli chesz sie uspokoic czy upewnic to wybierz sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgaaaaa
Wolalabym nie:)Dlatego pytalam czy ktoras z was miala takie "problemy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki magdzioszek. Osobiście zamiast soli i innych przypraw do jajek używam bazylii. Mi smakuje. Spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->> Odchudzam-sie dlaczego od razu tak niegrzecznie chciałam tylko powiedziec ,ze stracicie cenny topik wiem bo przeczytałam cały - to skarbnica wiedzy o diecie norweskiej , dużskiej , białkowej , kaszowej , owocowej ......... i wiele wiele innych zreszta nie rozpisuje sie bo wiecie o co chodzi. Mnie po prostu żal go , ale skoro chcecie byc to tu luzik. ja sie nie czepiam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm dziękuje ,że choc ty poparłas mnie nie dosłownie , ale o to mniej więcej chodziło mi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e.elwira
Witam was dziewczyny!!!!!!! Dziś rozpoczęłam dietę kopenhadzką, jest godz. prawie 17.00 a ja już mam dość, jestem gładna i osłabiona........ale muszę wytrwać bo nie mogę już na siebie patrzeć. Będę pisać o przebiegu diety i jej skutkach....piszcie też o waszych osiągnięciach-razem na pewno będzie łatwiej . Kto dziś też zaczął i jaką dietę norweską czy kopenhadzka???????? pozdrawia i życzę sukcesu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×