Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarinka29

Dobra prywatna klinika ginekologiczno-położnicza w Szczecine?!

Polecane posty

Gość Katarinka29

Dziewczynki potrzebuję Waszej pomocy do Szczecina sprowadziliśmy się trzy tygodnie temu ( jeszcze wtedy nie wiedziałam , że moje maleństwo już w drodze) :-) i stąd moje pytanie i ogromna do Was prośba: nie znamy tu nikogo tym bardziej nie wiemy gdzie się udać by otrzymać fachową pomoc i znaleźć dobrego i sprawdzonego lekarza , który poprowadzi moją ciążę, aż do porodu . szukamy tu na terenie Szczecina dobrej prywatnej kliniki i sprawdzonego lekarza. Licze na Waszą pomoc!!!! Pozdrawiam gorąco wszystkie obecne i przyszłe mamusie !!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozo
jest świetna kobieta na pomorzanach Pani Kasia Oronowicz ale niestety nie mam adresu ale jest super młoda kobieta . Gabinet jej mieści się koło Biedronki na Pomorzanach napewno znajdziesz dojechać można 12 tramwajem jest naprawdę dobra i bardzo miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
dzięki zozo juz znalazłam przesympatyczna lekarz która poprowadzi moją ciaże i poród :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sali di Maga
Katriko! A będziesz tak mila i podasz mi namiary na tego lekarza? Też jestem ze Szczecina i planuję dziecko w najbliższym czasie. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka29
Sali di Magda oczywiście że moge Ci podac namiary ot mój e-mail: kassia29@tlen.pl napisz a podam wszystkie niezbędne informacje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×