Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość Maalwwinna
Dieta jabłkowa(polecam xD ) w diecie jabłkowej dozwolone jest spozywanie około jednego kilograma jabłek dziennie, przy czym bezwzględnie nalezy zwracać uwagę na to, by były one jak najświeższe.Tę ilośc jabłek dzielimy na równe 4-5 porcji. (to będzie gdzieś tak, że jedna porcaj=jedno jabłko.... mi wychodziło że 1kg to 5 jabłek) Dokładnie umyte jabłka ściera się razem ze skówką i gniazdami nasiennymi.(te gniazda troceh cięzko na początku przełknąc xD ale da sie przyzywczaić ;P) Aby uniknąc strat wartościowych składników, każdy posiłek musi być przygotowany na świeżo. Dla osoby zdrowej czas trwania diety jabłkowej powinien wynosić 2-3 dni.Diete mozna powtarzać w regularnych odstepach czasu. no to tyle na temat tej diety pamietam ... no jeszcze o jabłkach troche ... Jabłka : -nie należy ich obierać, gdyż najważniejsze składniki pokarmowe znajdują sę bezpośrednio pod skórką ! -duża zawartośc substancji balastowych i potasu wpływa pobudzająco na przemiane materi -doliczono się w nich 300 składników cennych dla organizmu są osoby które nie potrafią tak od razu przystapić do takiej diety.. pomóc nam może ptzygotowanie do takiej diety (nie tylko do tej .. do wielu inncyh..większości w sumie:D ) - JEDZMY POWOLI(mniej więcej po 10 minutach po jedzeniu ośrodek sytości w mózgu wysyła sygnał informuący, ze organizm otrzymał wystarczającą ilośc pozywienia. U osób jedzących szybko i nieuwaznie sygnał taki wysyłany jest z opuznieniem. Naukowcy uważają to zjawisko za jedną z możliwych przyczyn nadwagi) - TRACMY KILOGRAMY DZIĘKI PICIU(woda nie zawiera kalorii, dlatego idealnie nadaje się na gaszenia pragnienia podczas diety. przed dietą , podczas diety , i po diecie.. -nie rezygnujmy z wody.. zastąpmy słodnie napoje wodą, woda mineralną niegazowaną...) - PRZEDE WSZYSTKICH AKTYWNOŚC FIZYCZNA !!!- ruch pomaga w spalaniu kalorii, osoba która stosuje dietę, ale ma mało ruchu, traci na wadze znacznie mniej niż ktos, kto jeszcze dodatkowo uprawia sport.Wazny jest regularny trening... ne chodzi tu o jednorazowe .. nieregularne wyczyny sportowe wyciskające wszystkie poty... regularność jest bardzo ważna.. Zatem kluczem do sukcesu jest więc atywnośc fizyczna niezbyt forsowna, ale za to systematyczna. Piętnaście minut dziennie wystarczy, aby pobudziń krązenie i przeyspieszyć przemianę materii, a dzięki temu spalić więcej tłuszczu.. dietetyczki xD temat kaloriii nie jest wam znany...zatem mam takie ciekawostki na które pewnie większośc z was niezwróciła uwagi (chodzi mi o sprzątanie, odkurzanie, zmywanie naczyń, prasowanie itp.) rodzaj czynności: przyblizona ilość : bieg długodystansowy 750 ćwiczenia kształtujące sylwetkę 550 czyli (bodybuilding) gimnastyka 200 gimnastyka na przyrządach 450 gra w piłkę nożna 600 gra w tenisa 400 jazda na yzwach 350 jazda na rowerze 200 jogging 500 odkurzanie 210 pływanie 250 prasowanie 180 spacer 150 sprzątanie 130 tyrystyka piesza 600 wchodzenie po schodach 500 zmywanie naczyń 180 najbardziej opisałam diete jabłkową bo na jej temat wiem sporo... jeżeli ktoś sie decydyje na jej realizajce polecam dodatkowo - brzuszki brzuszki i jeszcze raz brzuszki ... z samego rana zrobmy seryjke brzuszków ,jeżeli ktoś nie ma zbyt dobrej formy niech zaczyna od mniejszych ilości brzuszków 90 brzuszków dziennie - rozkładajmy to na trzy częsci (seryjki po 30 brzuszków)tak jak wspomniałam wcześniej, rano (bardzo dobry sposób na przebudzenie !) po południu i wieczorem.. 150(seryki po 50 brzuszków) itd. - można także , by wzmocnić mięsnie brzucha (płaski zgrabny brzuch.. to jest marzeniu wielu nastolatek i równiez kobiet) oprócz normalnych brzuszków , zalcam robienie półbrzuszków z przytrzymaniem... w pozycji do robienia brzuszków.. unosimy się 45-40-35stopni nad podłogę.. i ytzrymujemy się przez kilka sekund.. nastepnie kładziemy sie i sięrozluźniamy ... kilka taich seryjek powinno wystarczyć -skakannka- także wpływa na mięsnie brzucha a także na mięsnie nog -robąc brzuszki nie ćwiczymy wszystkich mięscni brzucha... więc dla wyrównania pracy mięsni róbmy także kilka seryjek uniesień tułowia ..kładziemy sie na podłodze , na brzuchu ..kładziemy ręce na kark (tak jak w brzuszkach ) bądz wyciagamy je przed siebie... unosimy tułów i w takich pozycji wytrzymujemy przez około 4 sekundy ..nastepnie opadam... powtótzyć to kilkakrotnie... -pijmy dzo wody mineralnej niegazowanej. najlepiej mieć ją zawsze przy sobie ... woda można częściowo zaspokoić głód ... pozostaje pytamie ile schudne po takie diecie? tego sie nie da określić.. jedni moga schudnąc 5kg inni 4kg inny znó3-2kg.. każdy organizm jest inny.. warto spróbowaći sie przekonać xD pozdrawiamxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamyk
Witam Was dziewczyny!! Ja tez zaczelam sie odchudzac. Ale jakos nie za dobrze mi to idzie. Od poniedzialku do srody stosowalam diete kapusciana ale wiecej juz nie moglam bo wymiotowalam od niej. Wczoraj zaczelam diete jajeczna i dzis juz mi jest nie dobrze ale postaram sie jeszcze 2 dni wytrzymac. A oprocz tego chodze na vacu well od ok poltora tygodnia. I narazie schudlam 2 kg. A chcialabym tak z 8 kg. jeszcze. Te diety dla mnie sa strasznie ciezkie. Ale coz.. Trzeba sie wziac za siebie zeby do wakacji schudnac te wymazone 8 kg jeszcze. Trzymam za Was kciuki kobitki!! Wkoncu nam sie wszystkim uda schudnąć :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia18
bardzo bym chciała szybko schudnąć 10kg.jak możecie to napiszcie mi jak to zrobić?czy są jakiś pomagające diety lub tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta racja
ja tez kiedys stosowalam takie diety, i to wlasnie bylo obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale dla piękności wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` wstawiam wam moją FOCIę . paczcie i podziwiajcie co zdziałała dieta:albo nie...wole nie zdradzac swojej osobowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate216
Mm problem od 19 dni jestem na diecie 300kcal. dziennie...nie moge przestac liczyc kalorii...wszystkol icze i dziele... :( stracilam duzo na wadze....chyba...ja tego nie widze , wszyscy mowia ze szybko bardzo schudla i zmizernialam...przyzwyczailam organizm do tego trybu...ani razu sie nie poddalam i nie zjadlam iniczego co bym zalowala , jestem za surowa dla siebie (tak uwaza moja kolezanka)...chcialam bym zatrzymac chudniencie...ale jak zjem chociaz troszke za duzo tzn.przekrocze 300 kcal o pare wiecej to chce mi sie wymiotowac...niemoge w siebie wpychac juz wiecej :((( Da mi ktos jakas dobra arde jak zatrzymac chudniencie inie przytyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja54kgP
nic nie jedz przez 5 dni a jak ci sie slabo zrobi to zjedz chrupki kukurudziane i duzo wody pij na pewno schudzniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
Dziewczyny polecam dietke.. trwa 10 dni i chudnie się na niej od 7 do 12 kg..ja osobiście schudłam 9 kg a moja koleżanka np 11kg po diecie oczywiście należy uważać i ograniczać jedzonko... więcej sie ruszać itd. Oto dieta: 1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach i oczywiście pijemy dużo wody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effulla
POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!! spróbujcie!! naprawdę warto!!!!!... ja jeszcze łykałam witaminy na noc ..i na diecie czułam sie dobrze i po też sie czuje dobrze...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
Witam was dziewczęta. Ja także mam problem z wagą i to konkretny.Mam 164cm i 72 kg a to wszystko od kiedy mam problem z barkiem i nie mogę ćwiczyć,biegać,pływać itp.Czekam na operację już 4 miesiąc i siedzę w domu.Normalnie jadam 2-3 posiłki dziennie i to w niewielkich ilościach. Śniadanko około15-16 -bułka z wędliną przekąska to jogurt obiad około 22-trzy ziemniaki mięsko i warzywa gotowane kolejna przekąska to ziarna słonecznika albo orzechy Podczas leczenia jadam 3 posiłki bo muszę brać leki 3 razy dziennie. Tak standardowo się odżywiam.A waga leci w górę w takim tempie że aż boje się ważyć. Wstaję około 11 a kładę się spać między 4 a 5 rano. Nie pije alkoholu i kawy i czarnych porzeczek bo nie lubię więc dieta z winem odpada. Pomóżcie mi dziewczęta bo z małej M przeskoczyłam na XL i nie wiem co mam robić. Dieta 13 straszna (zamiast zwykłej kawy piłam zbożową inkę)ale ubyło mi 6kg niestety na krótko.Później przybyło mi 12kg więc tego nie polecam. CO MAM ROBIć BO W SłONIA SIę ZAMIENIAM????????????????!!!!!!!!!!W NIC SIę NIE MIESZCZę!!!!!!!!!!! MUSZę SCHUDNąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudas
Effula dzieki schudłem 15 kg za te 10 dni teraz podobam się moiej dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rozumiem że w pozostałe dni np. tam gdzie jest ser czy mięsko to tez można kawkę i herbatkę pić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomocy!!!!za dwa tygonie wybieram się na ślub...potrzebuję schudnąć przynajmniej 8 kg(brzuch i uda)..nie mogę stosować diety kapuścianki,bo mam uczulenie na kapustę...;(....więc kto pomoże??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej podnosze , czy ktoś skusi sie na ta dietkę oczyszczającą 10- dniową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek123456
pomozcie mi jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo555
ja teraz jestem na wymyslonej przez siebie diecie:P zobaczymy czy pomoze mam nadzieje ze wytrzymam tak ok2tygodniexD 7:00:kromka chleba razowego z bialym serkiem 12:00:jabko lub pomarancza 15:00:jogurt 18:00:jajko na twardo a do tego robie A6W (6 weidera) super cwiczonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie mi proszę! Chciałabym schudnąć do wakacji chociać trochę, nie ważne ile mnie nawet 5 kilo ucieszy byle by schudnąć do końca czerwca. Najgorsze jest to, że mam 12 lat i mama nie zgadza się na żadne straszne diety. Obiady jem w szkole, wiadomo, że niektóre to są tłuste i w ogóle. Powiedzcie co pozatym mam jeść, ale proszę o taką dietę, aby mama moja się nie czepiała. Jak by co to możecie pisać na mojego emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olesiaaa..
witam wszystkich! mam 172 i waze 74 kg.. ;/ musze schudnac do wakacji, ale zupełnie nie wiem jak. nie biore pod uwage diet z cudownym efektem po kilku dniach, ale rozsądne i długoterminowe diety. ze względu na moj wiek nie jestem w stanie zmienic swojego sposobu zywienia radykalnie.. ;/ prosze o pomoc.. piszcie na mail... :) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja od dzis stosuje diete 10 dniowa. trzymajcie za mnie kciuki. Podziele sie niedługo efektami. Życze wszystkim powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do effulla i chudas -czy cwiczyliscie na tej diecie i z jakiej wagi startowaliscie?ja waze 85 jak myslicie ile moge zrzucic najwiecej w ciagu 10 dni na tej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola 20
Ja nie wierze w szybkie chudnięcie. Sama jestem po kilku dietach jednak waga zawsze wraca z nadwyżką. Po za tym nie znam osoby, która schudła bez suplementów. Wiem, że może to doprowadzić do rozregulowania organizmu, ale czasem chęć schudnięcia jest większa niż racjonalne myślenie. Od 3 tygodni łykam tabletki i schudłam 5 kg (jem tak jak zawsze). Wydaje mi się że odkąd je biore mam ochotę się ruszać. Nie uprawiam sportu tylko spotykam się z przyjaciółmi, chodze na spacery, wygłupiam się na basenie. Obliczyłam, że w takim tempie do wakacji stracę ok 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłuścioch
a jakie tabletki łykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
ja tez próbuje od jutra tą 10 dniową. ale mam nadzieje ze nie schudne az 10 kg to bedzie dla mnie za duzo. zresztą zobacze jak bedzie waga spadac jak szybko to przestane, ale trzymam kciuki i wy trzymajcie za mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ DZIEWCZYNY JA TEZ CHCE
dziewczyny ważne pytanie - chodzi mi o tą 10 dniową diete - w jakim miejscu najbardziej schudłyście??? Piersi biodra tyłek brzuch twarz czy jakies inne miejsce??????????? To bardzo ważne dla mnie. odpiszcie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastiiiiiiii
czesc czytałam wasze wszystkie wypowiedzi to jakies bzdury...wy chudniecei w tydzien tyle kg ..a tyle jecie...ja cwicze i ejm snaidanie iobiad malutenko w w tydzien chudne o5 kg .ciekawe jak wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!Ja już kilka razy byłam na diecie i nigdy nie wytrzymywałam do końca... jedną z diet była właśnie owa 10-dniowa) Postanowiłam jednak porzadnie wziac sie za siebie i od jutra znowu podejmuje probe:) Mam nadzieje, ze bede mogła za pare dni pochwalić Wam sie rezultatami:D(licze na strate ok. 6 kilo) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Właśnie siedze i popijam kefirek na śniadanko...nie jest źle:P Acha! Mam pytanie do osób które ta diete juz stosowały(badz sa w jej trakcie) ...czy faktycznie daje ona jakies widoczne efekty? jak sie po niej czujecie? Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja własnie jestem na tej diecie, ale dopiero 2 dzień. już niewytrzymałam i sie dzis zwarzyłam i jest mniej o 1 kilogram. Iteż trzymam sie narazie dzielnie. Biedrona32 daj znac jak ci idzie. ja tez bede dzieliła sie swoimi efektami. powodzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej! Miło mi arleno80 że sie odezwałaś(bo myślałam, ze juz nikt tu nie zaglada i bede pisac sama do siebie;P) Od razu mi raźniej:) Ja właśnie dzisiaj mam drugi dzień dietki(jestem juz po śniadanku i zaraz zmykam na rowerek:)) Szczerze mówiąc nie czuję żebym schudła(ale to chyba jeszcze za wczesnie) ale za to czuje sie zdecydowanie lepiej...może jutro śmigne sie zważyć:P i zobaczymy czy cos ubyło:)...TrzymajCIE sie ciepło! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×