Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolla

sprzęt AGD- pralka i lodówka-poradzcie!

Polecane posty

całkiem przejrzystą i pomocną w wyborze stronę ma też magiczna planeta. o wyprzedażach i promocjach nawet nie wspominam, ale to chyba to głównie mnie do nich ściąga w poszukiwaniu sprzętów wszelkiej maści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wot.kaw
jeśli chodzi o pralkę to po przejrzeniu różnych opinii a przede wszystkim testów wydajności myślę o amice, natomiast lodówka, tutaj już trochę gorzej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzęt należy dobrać raczej pod kątem oczewiwań i funkcjonalności a nie marki. Wiadomo, że każdej z firm trafiają się lepsze lub gorsze modele. Przed zakupem należy sobie postawić jednak zasadnicze pytanie: na czym nam najbardziej zależy- na funkcjonalności, przestrzeni a może walorach artystycznych? Chętnie pomożemy w wyborze sprzętu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyuzytkownik
powiem wam tak kazdy sprzet jest taki sam, chiński wiec najlepiej kupic tani sprzet bo wkoncu kazdy to samo robit itd ale tak jak naprzyklad w euro rtv agd i nie tylko wykupic gwarancje i miec swiety spokuj jak cos sie stanie anie potem plakac iszukac czesci, polecam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zwrócić uwagę,że czym innym jest gwarancja producenta, a czym innym jest gwarancja, którą udziela sklep. Jest to coś, co bardziej przypomina tak naprawdę ubezpieczenie. Jeśli zdecydujemy się w sklepie na wykupienie takiego pakietu, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, co nie wchodzi w skład takiego ubezpieczenia i sprawdzić, czy faktycznie się to nam opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.laj
Nie każdy jest chiński, pralki produkowane są tez w Polsce i najlepiej kupowac takie, przynajmniej nie maja tłumaczonych paneli i instrukcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Niedawno kupiłam mieszkanko na os. europejskim w krk i teraz przyszedł czas na umeblowanie i kupno sprzętów. Ja także poszukuję dobrej pralki. Łazienka jest mała, więc i pralka nie może być zbyt gramotna.. może coś poradzicie? Myślałam o Boshu, ale wolę zasięgnąć czyjejś opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aluuuk
ale po co od razu Bosch? Wykosztujesz się tylko niepotrzebnie, lepiej już normalnie wydać połowe mniej na amice, teraz robią je naprawdę dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanuuuj
A jakie dobre programy znajde w Amice? Mają podobne do Boscha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukki
A czy ktoś mógłby zasugerować coś bardziej konkretnego? Zależy mi na czymś tanim, ale solidnym. Pralka nie musi być bardzo duża. Ciężko jest mi się na coś zdecydować, a co inna osoba, to inna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszka4
Cały sprzęt AGD do kuchni kupowałam w http://www.megamarket.com.pl/agd-do-zabudowy dokładnie przejrzałam wszystkie produkty, poczytałam sobie na co zwrócić uwagę i bez problemu zamówiłam zmywarkę, lodówkę i pralkę, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oazis
Lodówka LG GB-7138A2XZ, klasa A++, dwukolorowa, dolny zamrażalnik, bardzo cicha i pojemna. Pralka LG F-1443KDS - największa pojemność na rynku, 1400 obrotów, klasa A++, sporo ustawień. Sprzęt jak na razie niezawodny, zwłaszcza pralka, bardzo dobrze pierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johnn
Jeśli chodzi o w/w przedmioty to polecam firme electrolux. A sklepy to ceneo.pl, agd-market.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilo123456
ceneo to nie sklep tylko porównywarka cen na wielu sklepach , ja najczęściej robię zakupy w http://www.mixmedia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość setkanka
Ja mam w domu lodówkę Whirlpoola, nigdy nie miałam z nią najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnalka889
Ja mam zmywarkę Whirlpool i tez jestem zadowolona. Niedawno wyszły nowe pralki compactowe. Myślę, że jak ktoś szuka dobrej pralki i nie dużej to warto spojrzeć;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolkka32
Ja korzystam z pralki firmy Whirlpool i jestem zadowolona. Energooszczędna, cicha. Bardzo często robię super szybkie pranie, bo 15 minut to czas idealny na odświeżenie ubrań:-) I fajne jest to, że mogę włożyć mniej ubrań niż jest określony wsad a technologia 6-ty zmysł dopasuje odpowiednio zużycie wody, czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krasnalka889
Obecnie zakup pralki to wcale nie taki duży koszt, żyjemy w czasach, kiedy jest dużo propozycji a ludzi nie na wszystko stać. Ważne tylko żeby wszystko dopasować nie tylko do stanu portfela ale przede wszystkim do potrzeb. Możemy zapłacić więcej żeby przez lata mieć spokój. Ja kupując zmywarkę firmy Whirlpool wykupiłam przedłużenie gwarancji i w przypadku innego sprzętu zrobię to samo, bo na pewno warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusilda55
Pod koniec zeszłego roku kupiliśmy pralkę i lodówkę LG. Pralka wąska, 44 cm, model F10C3LD, lodówka jednodrzwiowa, z dolnym zamrażalnikiem, model GC-399SLQW, bardzo pojemna. Do tej pory niezawodne. Kupując razem dostaliśmy większą zniżkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka 11983
witam :) z góry przepraszam że się wtrącam w ątek bez powiązania z tematem, ale mam nadzieje że choć część to przeczyta wejdzie w link obejrzy i jeśli się spodoba zagłosuje. wraz z moim facetem zrobiliśmy klip, który dostał się do finału konkursu orange i jak zwykle w takich konkursach liczą sie głosy internautów. Trzej zwycięzcy pojadą na Plenery Film Spring Open i pod okiem specjalistów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu zrealizują klip dla zespołu Lilly Hates Roses który ma szansę stać się oficjalnym teledyskiem. Głosować można bez rejestracji, film nr 2 to nasza propozycja http://www.orange.pl/nakrec-film-z-Orange.phtml Będe bardzo wdzięczna za Waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulszurra
Przejrzałam wszystkie branżowe fora i serwisy, byłam w dwóch serwisach. Znalazłam dość dużo pozytywnych opinii na temat pralki parowej Big In i to nie tylko wśród użytkowników gdzie jest spora rodzinka. Nawet sporo osób kupuje większą dla dwóch-trzech osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pactrycja
Robi wrażenie :-) Z dostępnych na naszym rynku poleciłbym LG, zarówno w pralkach jak i lodówkach są na czołowym miejscu jako producent. Wybór jest spory, więc można coś znaleźć w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, ze LG robi najsolidniejszy sprzęt jeśli chodzi o AGD. Poza tym cenieni są za nowoczesne rozwiązania i silnik z układem liniowym jeśli chodzi o lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jolla – nie znamy Twoich dokładnych preferencji, jakie funkcje powinien mieć sprzęt, jednak w naszym sklepie wśród lodówek najpopularniejsze są marki Whirpool i Samsung, natomiast największą popularnością wśród pralek cieszą się Bosh, Amica i Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka5N
Oglądałam w miniony weekend pralki, lodówki i zmywarki, bo chcemy wymienić stare, które mają już parę ładnych lat. Z lodówek najbardziej spodobała mi się dwukolorowa LG, model GB7143A2HZ. Pralkę mam zamiar postawić w kuchni, bo łazienkę mam małą, a nie chcę kupować pralki ładowanej od góry, więc wybrałabym największą na rynku LG F1443KDS7 na 11 kilo w ciemnym kolorze, żeby pasowała kolorystycznie. Zmywarki nie wybrałam jeszcze, fajna była bosha, ale za tydzień jadę dalej oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy już jest w sprzedaży, ale na dniach miała wejść do sklepów zmywarka parowa LG, która zmywa nawet przypalone i zaschnięte resztki z naczyń, bez uprzedniego spłukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×