Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolla

sprzęt AGD- pralka i lodówka-poradzcie!

Polecane posty

Gość wpieniony
witam i w trosce o innych uzytkowników lodówek chciałbym przestrzec kupiłem 5ipół roku lodówke marki ARISTON z górnej półki.jak to sie mówi kosztowała mnie 3200zł przes ten okres zdązyły popekac plastiki na szklanych półkach oraz szuflatki na dole chłodziarki wkoncu po upływie gwarancji (wykupione 5 lat) popekały rurki aluminiowe w przedziale chłodniczym i uszedł gaz jest to nie do naprawienia ogulnie mozna powiedzieć włoska tandeta z zewnocz ładna technicznie do dupy jest to lodówka ARISTON MBA4042C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wpieniony taki chyba zły, że nawet zapomniał jak się poprawnie pisze...te nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..wpieniony taki chyba zły, że nawet zapomniał jak się poprawnie pisze...te nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin.....
Jeżeli chodzi o lodówkę, zobacz lodówkę MPM .....07. Nabyliśmy ją w listopadzie za troszkę ponad 1600zł. Bardzo porządnie wykonana, chodzi cicho, ma szybkie mrożenie i jeszcze jakieś inne funkcje.. Nie ma lcd i naleweczki do napojów, ale za to jest bardzo solidna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lichy sprzęt AGD
to wszelkie Indesity, Aristony, Candy, itp. Dobry: lodówki: Liebherr, Bosch, Siemens, LG ewentualnie Electrolux i Samsung zmywarki: Bosch, Siemens, okapy: Falmec, Faber, Teka piekarniki: AEG, ew. mastercook pralki: Electrolux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pralkę to polecam firmy BRANDT. Pralka jest u mnie już od 9 lat i ani razu nie była w naprawie :) cicho pierze, nie skacze po całym domu przy wirowaniu ! Naprawdę polecam !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta7467765546
Ja polecam pralki firmy bosch. A co do wybrania odpowiedniego sprzętu agd do domu, to polecam tą stronę. http://www.przed-zakupem.pl Mi bardzo rozjaśniła sytuację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelina
a ja kupiłam pół roku temu lodówke i zmywarke whirpool, a kuchenke amici i jestem bardzo zadwolona;) co prawda lodowka sie na poczatku buntowała i dochodziły z niej dziwne dzwieki ale tylko dlatego ze była zle ustawiona! natomiast jesli chodzi o zmywarke to rewelacja jest cicha i ma tyle programow ze kazdy znajdzie cos odpowiedniego:) kuchenka natomiast ''palce lizac'' chodzi bez zarzutu;) oby tak dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka78
witam, mam lodówko zamrażalkę ariston MBL 2022 C od ponad trzech lat i killka dni temu wyszedł z niej gaz. Wezwany serwisant powiedział,że samo napełnienie gazem nic tu nie pomoże bo za jakiś czas znów ucieknie. Koszt napełnienia to 200 zł. Jest jeszcze możliwość wymiany całej płyty tylnej co,jak zapewnia serwisant daje 100% pewności,że gaz nie ucieknie. Zresztą daje na to pisemną gwarancję. Koszt wymiany tej płyty to 550 zł. Poradzcie, proszę czy się na to decydować. Wspomnę jeszcze,że przez te trzy lata lodówka działała bez zarzutów ale z tego co czytam na forach to aristony siadają przeważnie niedługo po upływie gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę ja też
mam ariston, lodówkę i piekarnik. Na razie minął rok i niby wszystko jest ok, ale martwi mnie, że piszecie że się tak psują. Pewnie gdybym nie musiała kupować wszystkiego na raz do nowego mieszkania, to też wolałabym kupić beko, czy siemensa, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAsiqa
Ja mam lodówkę Bosch już 9 lat i nigdy nie byla naprawiana a co najważniejsze nigdy się jej nic nie działo.Pracuje bardzo cichutko dobrze się ją myje.Zamierzam teraz kupić jeszcze zmywarkę,piekarnik,płytę gazową i kuchenkę mikrofalową też firmy Bosch.Aha mam również odkurzacz Bosch ,który ma też 9 lat (kupiony razem z lodowką) i też świetnie działa,ale raz byl naprawiany.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam praleczkę
mam zmywarkę boscha, która zaczęła sie psuć po 2 latach, tzn zaraz po upływie gwarancji - obecnie produkowany sprzęt agd to szajs niezależnie od firmy obliczony na 3-5 lat w zależnosci opd gawancji, czasy zakupu 1 pralki na 10 lat minęły :( myślę że producenci dobrze wiedzą dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam praleczkę
dodam, że wcześniej miałam zmywarkę indesit, która pracowała 12 lat bez zarzutu , mam też niemiecką pralkę hanseatic, kupioną nową 15 lat temu chodi do dziś (1 wymiana) bezpiecznika za parę zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam praleczkę
o bylejakości obecnie produkowanego sprzętu uświadomił mnie właśnie serwisant - obenie wszystko jest made in china lub india - tylko skladane w eu, żeby móc nakleić naklejkę made in EU, dlatego ja jeśli będę zmuszona coś wymienić wezmę najtańszy sprzęt, przynajmniej nie będzie żal po 3 latach wymienic na nowy, produkty z górnej półki to obecnie w dobie globalizacji mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Z...
mam praleczkę: dlatego ja staram się kupować sprzęt ze średniej półki, nie trzeba tyle przepłacać za markę i zbędne bajery. Na takiej zasadzie kupiłam w zeszłym roku lodówkę 244 k 08 i do tej pory jestem zadowolona, nie ma wodotrysków, ale jest solidna funkcjonalna konstrukcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam praleczkę
co to za firma k20 coś tam ???? gdzie to kupić???? planuję zakup automatu do pieczenia chleba- myślałam o zelmerze - ma ktoś? może ktoś coś polecić w rozsądnej cenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia Z...
mam praleczkę: faktycznie zapomniałam napisać(MPM pewnie przez to, że już późno było, chociaż równie dobrze mogłaś wrzucić w wyszukiwarkę i też byś się dowiedziała :) Co do automatu, miałam jakiś niemarkowy i powiem szczerze, był na tyle rzadko używany, że po pół roku stania sprezentowałam mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicety
obiecałam, ze sie odezwe po pol roku uzytkowania mojego sprzetu wiec sie odzywam :) moja pralka i lodowka (obie z LG) spisuja sie swietnie!! funkcje wykorzystuje prawie wszystkie (tylko w pralce program dzieciecy nie wyprobowany, bo nie mam dzieci jeszcze :P ) pralka bardzo ekonomiczna, cicha, pierze naprawde dobrze. Lodowka natomiast jest rewelacyjnie cicha nawet podczas intensywnej pracy trzeba bardzo wytezyc ucho :) funkcja no-frost uratowala mi zycie - nie cierpie rozmrazac lodowki a tu prosze- sama sie czysci :) poza tym ma przydatne funkcje: trybszybkie mrozenie, blokada przed dziecmi, tryb wakacyjny itd... poki co nic sie nie psuje, sprzety swietnie pracują, sa bardzo intuicyjne w obsludze... POLECAM sprzety LG!!! aha! a pozniej jeszcze kupilam telefon kom tez z LG :) ale to juz nie na ten topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeży
witam, kupiłem nową lodówkę Electrolux, niestety stara padła i potrzebowałem nową na już na dowóz ze sklepu musiałbym czekać parę dni a że mam kombi zabrałem ją swoim samochodem do domu przez pierwsze godziny chodziła normalnie ale później zaczeła iść strasznie głośno ( jest wypoziomowana) agredat strasznie się trzęsie czy przyczyną mogło być to że była ona przewożona na leżącą paru znajomym też już przewoziłem lodówki na leżąco i nigdy nic się nie działo czy jest możliwe aby to gaz uciekł i dlatego tak głośno chodzi jeżeli tak to czy uzupełnienie gazu może być wykonane w domu ? pozdrawiam świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szajsowata Pralka
anty Wchirpool nie kupujcie Wchirpola to złom po 2 latach padła grzałka w mojej pralce po 4 latach padł programator, nowy pochodził rok i znowu się psuje. Skopałem ten cholerny złom , nigdy więcej Wchirpool Zadzwoniłem dzisiaj do serwisu żeby przyjechali naprawić pompe wody ale powiedzieli ze 14 dni trzeba na nich czekać a do tego czasu chyba bede prał w rzece:( Masakra ta pralka nie nadaje sie do niczego a juz napewno nie do prania. NIE KUPUJCIE WHIRPOOLA!!!! TA firma to totalny szajs, najgorsza pralka jaka kiedykolwiek miałem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dwóch lat posiadam lodówkę LG Kombi i jestem bardzo zadowolona. ma ona system no frost co bardzo sobie cenię, bo nie wyobrażam sobie odmrażania lodówki. pralkę mam mastercook i .... nie będę więcej pisać, gdybym miała obecnie kupować pralkę napewno wybrała bym inną już z systemem DD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.kupujac niedawno sprzed do domu postawiłam na boscha.mysle,ze to w tej chwili jedna z lepszych marek na rynku.wachałam się bardzo długo przebierajac miedzy boschem,elektroluksem a lg;).jednak zdecydowałam sie na pralke boscha kuchenke amica i zmywarke boscha..taka piekna,malutką i srebrna.. jestem zadowolona ze swojej decyzji poniwaz wszystko dział jak wc zegarku. mam nadziję,ze nie zapesze ,ze sprzęt przez lata bez awarii bedzie mi służył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kusia02
Witam. Chcę kupić zmywarkę do zabudowy i waham się, którą wybrać. Kiedy kupowałam kuchenkę, to powiedziano mi, że elektrolux i teka to są najlepsze firmy produkujące sprzęt agd. Czy ktoś wie coś na temat zmywarek teki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka, masz tą lodówkę z kostkarką i dystrybutorem wody? chcę ja kupic i szukam opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o zmywarki to tez niedawno bylam na tym etapie :) wszedzie doradzano albo Bosch albo Siemens z naciskiem na Siemens... sa one troche drozsze od innych, ale patrzac na testy zmywarek sa duzo oszczedniejsze i o niebo lepiej domywaja. Znajomi maja zmywarke z Elektroluxa i zdarza sie, ze musza puscic ja jeszcze raz, bo nie wszystko bylo umyte... u mnie nawet talez z poprzedniego dnia (przyschniety) jest umyty rewelacyjnie. A jesli chodzi o rozmiar to zdecydowanie jesli macie tylko miejsce bierzecie te 60-tki a nie 45-tki, bo po obiedzie nie zmiescicie w tych malych garnkow i trzeba je puszczac kilka razy... duza raz na dzien najlepiej w nocy :) ja tak robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam LG Kombi ale jeszcze wersję bez kostkarki do lodów. oj teraz powiem, że by mi się przydała taka kostkarka bo mam dość woreczków do lodów ale i tak lodówkę bardzo sobie chwalę. jest cicha, mrozi zimnym powietrzem ( no frost) więc nie mam problemu z odmrażaniem i z mrożonkami oblepionymi lodem. ma fajne funkcje a szczególnie alarm otwartych drzwi jest super sprawą bo moje dziecko się często samo dobiera do lodówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, myślę, ze ją kupimy, w piątek obejrzałam ją dokładnie, sprawdziłam powłokę tytanową i jest super :) tak jak zapewniają, nie zostają na niej ślady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×