Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolla

sprzęt AGD- pralka i lodówka-poradzcie!

Polecane posty

Gość nicety
BOJOT Jakies 3 tyg temu kupiłam lodówkę i pralke LG i powiem, ze poki co jestem zachwycona :) Pralka pierze rewelacyjnie, chodzi w miare cicho, ma fajne i przydatne programy (w tym pranie ubranek niemowlecych) i duzo dodatkowych funkcji (np blokada przed dziecmi). Lodoweczka tez rewelacja-cichutka,nie slychac kiedy sie wlacza, duzo półek, balkonikow itd itd no i niezbedny no-frost w ktorym LG ma doswiadczenie wieksze niz inne firmy, gdyz ten system wprowadzily juz jakies 7-8 lat temu... No i oczywiscie gwarancja 5 lat na oba sprzety... ja polecam LG jak najbardziej :) i planuje juz kolejne zakupy tej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojot
wow super to brzmi naprawde, genialny sprzet w takim razie - gratuluje dobrego zakupu i oby tak dalej ;) swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicety
BOJOT a co masz inne zdanie? bo wyczuwam ironie w twojej wypowiedzi... moim zdaniem LG to dobra firma, warta polecenia... nie to co psujące się Amiki, Ardo i inne tego typu... wiadomo, że są lepsze firmy typu Miele, ale to już nie na każdą kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vader
Odradzam stanowczo pralki wirpoola moze dobra cena ale serwis i obsługa klijenta totalna klapa pralka zepsuła sie po 2 tygodniach ado serwisu nie dostarczono części do naprawy a na zwrot pieniędzy czekałem ponad 2 miesiące .Kontakt z działem reklamacji wirpool cięzki jak worek ołowiu jak siostra dzwoniła to sie dowiedziała ze nie produkujom takiego modelu pralki jaki kupiliśmy a na swojej stronie internetowej majom ten model wołami wypisany grajom na zwłoke potrafiom umyslnie nie odbierac telefonów zarówno od klijenta jak i od sklepu ktury sprzedał produkt ale majom za to bezawaryjne loduwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garwados
Heh polecałbym korzystanie z firefoxa, pomoże Ci ograniczyć ilość błędów które występują dość nagminnie... W-L zacznijmy od tego, że ma beznadziejne warunki gwarancji, bo bodajże jedynie przez pół roku jest darmowy dojazd i naprawa, potem reszta gwarancji jest darmowa naprawa a za dojazd trzeba zapłacić (150-200zł) z lodówek to oczywiście Liebherr, z tańszego segmentu mnie przekonała oferta MPMu (dość długa gwarancja i niezłe wykonanie) co do pralki to Miele robi rewelacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcoPolo_
No to z tą gwarancją whirlpool sobie poleciał... Co do miele, owszem super sprzęt ale straaasznie drogi. Ale podobno rewelacyjny (sam nie korzystałem). Co do Liebherr, też podobno dobre, ale nie korzystałem. Wcześniej miałem Samsunga, ale padła. Co do MPM, kupiłem tą lodówkę, wygląda porządnie, pracuje z bardzo podobną głośnością jak poprzednia, czyli ok. Z żywotnością to dopiero zobaczymy, ale gwarancja 5 lat wygląda obiecująco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojot
ale jaka ironia, skad - po prostu milo widziec jak ktos jest zadowolony, a kupiles to na co lg daje gwarancje? chyba na pralki daja teraz gwarancje na 10 lat!! ale na silnik, nie na cala - z drugiej strony i tak niezle, firma sie stara widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicety
Bojot - a to przepraszam w takim razie :) Kupiłam pralkę i lodówkę chyba na innych zasadach, jeśli chodzi o gwarancję, bo z tego co mi tu pisze to mam na całość, a nie tylko na silnik czy coś :) a z tego co wiem to te 10 lat jest właśnie na konkretne rzeczy, np silnik... zaproponowano mi tez możliwość dokupienia dłuższej gwarancji i w przypadku pralki jest to kwota 10% jej wartości, a w przypadku lodówki 20% jej wartości... Tak od siebie dodam jeszcze, że moja mama i teściowa też mają sprzęt LG i NIGDY nie było !!!żadnych!!! awarii... mam nadzieje, że z moim sprzętem tez tak będzie :) póki co sprawuje się rewelacyjnie :) A Liebherr i Miele - tez bardzo dobre firmy, ceny swoje mają, ale ta jakość... rewelacja!! zwłaszcza Miele :) jakbym miała więcej gotówki to na pewno pokusiła bym się na to Miele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ta gwarancja jest na silnik chyba ale to zawsze cos, a dokupowalas dodatkowa gwarancje na sprzet ktory kupilas? czy nie? no i zycze Ci tego by sie sprawowaly dobrze jak u rodziny - zeby wiara w lg nie upadla nigdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicety
Jeszcze nie dokupiłam gwarancji... mam na to rok czasu :) i tez mam nadzieje, ze sprzęt wysłuży swoje lata i LG mnie nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasna ja
mam ich pralkę już 3 lata co prawda nie mam 10 lat gwarancji ale i tak jestem bardzo zadowolona działa mi wszystko ok,nie miałam z nią żadnych problemów ,pierze dobrze ,jeśli miała bym jeszcze raz kupować to też kupiła bym LG,bez zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelina
chce kupic lodowke,kuchenke i zmywarke. byłam wiec w hurtowni gdzie cenu sa duzo nizsze niz w sklepach i wstepnie zdecydowałam sie na kuchenke amici, lodowke whirpool i zmywarke whirpool. po przeczytaniu waszych opinii zaczelam sie zastanawiac, chociaz sprzedawca w sklepie(wiadomo zrobi wszystko zeby sprzedac) polecał bardzo i od kilku znajomych słyszałam ze to dobry sprzet. mozecie mi troche pom oc bo juz mam metlik w głowie;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojot
to spoko, a gwarancje podbij jak najszybciej nicety bo mozna zapomniec :) niby ma sie tyle czasu ale wiadomo, nie ma co odwlekac. i jak sie sprzecik lg spisuje?:) oby nie zawiodl, takie sprzety powinny swoje sluzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123456
Mam 36 lat i odkąd pamiętam w domu moich rodziców był zawsze MIńsk. Czyli lekko licząc wiek jego kręci się około trzydziestki. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek się zepsuła! Właśnie padła w ostatnich dniach. Sam miałem Amice 5 lat i też się nie psuła aż padła nie do odratowania, teraz mam gorenje 5lat ale juz 2 razy była naprawiana. Pytam gdzie ta jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefu2000
Też jestem na etapie reklamacji lodówki BEKO - cały czas sie gotuje GOHO odezwij sie schaeferw@wp.pl lub inni ktorzy maja ten sam problem moze w wiekszej ilosci wymyslimy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serwisant
LODÓWKI: Bardzo dobre są Bosche, Siemensy (ale to to samo co Bosch) ewentualnie Electroluxy. Jeszcze lepszy jest Liebherr i wcale nie taki drogi. Niektórym przeszkadza proste wzornictwo Liebherra, a tym bardziej Boscha - nie warto decydować jedynie przez wygląd. Z resztą mi się nawet podobają takie proste rzeczy, nie wiem jak innym. A z polskich to oczywiście MIŃSK (hehe,nie produkowany już :) ). Mam jeden taki w spiżarni, ma ze 35 lat. Pierwsza awaria - rok temu, uciekł czynnik, nabicie 100 zł i działa nadal. ZMYWARKI: Ze średniej półki cenowej to tylko Bosch (lub Siemens, bo patrz wyżej). Bardzo dobre, niezawodne, może części faktycznie drogawe, ale bardzo rzadko się psują. Jakość wykonania wysoka, elementy ze stali nierdzewnej a nie plastiku. PRALKI: Jak wyżej. ALE NAJLEPIEJ!::: MIELE!!! - super wykonanie, prawie zero plastiku, wszędzie nierdzewka (np. obudowy czy nawet zbiorniki bębna pralek a nie plastikowe). Mnóstwo funkcji a z doświadczenia powiem że w środku wszystko jest baardzo solidne. Nawet jest wbudowana instrukcja serwisowa we wnętrze. Sprzęty miele trafiają do serwisu może raz na 15-20 lat i są to drobne usterki. Miele robi też płyty grzejne,mikrofale, piekarniki, inne AGD... WADY: Sprzęt ciężki (np. pralka 100 kg) i drogi niestety... Najprostsza (pozory mylą, i tak wypasiona lepiej niż high-endowe sprzęty innych marek) pralka Miele to około 2800 zł... Ale warto nawet kupić używaną Miele, kupić się da nawet za 500 zł, i tak posłuży dłużej niż nowa jaka kolwiek inna... Warto wspomnieć na przykład, że Miele już na początku lat 90-tych robiła pralki z wiowaniem 1800 obr, wyważaniem wsadu i innymi bajerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supcio
Ale nie mam żadnych problemów ze swoja pralka LG i nie widzę negatywów o tym sprzęcie, zresztą - rodzice mają tej firmy też, pod ich wpływem mam swoją pralkę - i co? zero awarii, raz tylko zalało nam łazienke, ale to była moja wina bo przy kąpieli że tak powiem "wąż odpływowy wyjął się (sam:P) z wanny". hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwed
ni polecam na pewno BEKO.Kupiliśmy z żoną lodówkę i po dwóch latach się zepsuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyla
to lipa w takim razie, dobrze ze moj sprzecik chodzi bez problemow - mam lg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa67
Czyli dobre sa pralki tej firmy??? Bo trzeba juz kupić a nie mogę się zdecydować!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jegor
pralka bosch beko to turecka lipa,no i nie amica,a whirpool jest drogi jak zacznie si e psuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaaaaa2029
witam musze kupic sprzet do nowego mieszkania i chcialabym sie dowiedziedziec glownie cos o lodowkach samsunga bo nigdzie nie moge znalesc o nich informacji, w media markt byly przecenione z 2900 na 2500,a w sklepach internetowych po 2000 http://www.neo24.pl/index.php?target=products&product_id=53574 kolejna rzecz ktora mam upatrzona to plyta indukcyjna mastercooka id 64 s no i bralka bosha moj mą sie upiera ze lepiej jest kupic wszystko jedenj firmy(np samsunga) tylko nie wiem czy to jest dobry pomysl z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka w fartuszku w groszki
ja mam od pół roku pralkę Electrolux EWF 10670W i jestem z niej bardzo zadowolona. ma ładny design, duży wybór programów i możliwość zmiany wszystkich parametrów prania, jest bardzo łatwa w obsłudze. czytałam opinie, że jest głośna jednak dla mnie pracuje normalnie - nie słychać jej przy zamkniętych drzwiach łazienki. moja mama z kolei od 10 lat ma pralkę Zanussi i wygląda ona oraz pracuje jak nowa. ale dużo zależy od naszego dbania o sprzęty (czyszczenie filtra, używanie odkamieniaczy, prania bez wsadu itp) ja z mamą np. po każdym praniu czyścimy i osuszamy szyfladkę (i komorę) na detergenty oraz gumowy kołnierz, zostawiamy po praniu otwarte drzwiczki itp. wiem, że wiele osób tak nie robi i zaraz pojawia się pleśń oraz skamieniały proszek w komorze na detergenty jeśli chodzi lodówkę to mam Indesit ale raczej negatywnie o tym modelu piszą natomiast rodzice mają Vestfrost i też działa bez awarii już 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niulka28
Witam jestem na etapie wybierania lodówki i waham się pomiędzy lodówką 2 drzwiową -standardową , a side by side ( miejsca mam wystarczająco więc to akurat nie ma wogóle dla mnie znaczenia). Chciałabym poznać Wasze opinie ma temat lodówek side by side (która marka tu akurat jest najlepsza) - o lodówkach standardowych sporo opinii jest. Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiuszka13
Sorry dziewczyny, za to co wyżej:). Odnosnie sprzetu Agd...w zeszłym miesiącu kupiłam za namową sprzedawcy, męża, znajomych ect.:) płytę indukcyjną. Po kilkunastu latach używania elektrycznej kuchni, która nagrzewa się zylion minut i pożera masę energi elektrycznej oraz mojego drogocennego czasu w mojek kuchni stanęło cos, a raczej wbiło sie w blat kuchenny co zajefajnie wygląda( ma kształt wachlarza firma TEKA, zainteresowanym moge podesłać numer tego modelu), ma opcje szybkiego gotowania, alarm dla kazdego pola,łatwo sie czysci i jest bezpieczne dla mojego dziecka, które musi wszystkiego dotknąć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietapracujaca
Cześć dziewczyny, dużo tu pozytywów o pralkach Boscha, przychylam się mam tak ową i awarii zero, natomiast sprzet do kuchni Teka- sprawuje sie cacy.Brakuje mi jeszcze ekspresu do kawy, może coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta_edi
bosch ma swietne pralki, mam swoja 6 lat i zero awari, raz tylko był pan "Tadzio" bo cos z kamieniem sie działo i brzeczała bezlitosnie, a tEka to ponoć shit, ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia458
Hmm Bosh robi dobre pralki, ale nie ma co się oszukiwać dość drogie, jeśli cena gra drugorzędną rolę można pomyśleć nad Miele. W kwestii lodówki to tak samo jeśli stać nas to droższe modele Liebherr- nie do zajechania, jak fundusze okrojone to wybór staje się cięższy ja od prawie 3 miesięcy mam w domu lodówkę mpmu i sprawuje się bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ musze kupić kuchenke na prad, płyta ceramiczna albo indukcyjna Jestem raczej za Kuchenka z płyta indukcyjna ale decyzji jeszcze nie podjełam muszę mieć sprzet wolnostojacy a nie do zabudowy i jeszcze jedna prosba piszcie jakie macie modele i czy jestescie z nich zadowoleni, co polecacie a co odradzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×