Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolla

sprzęt AGD- pralka i lodówka-poradzcie!

Polecane posty

Gość hmm..
a polećcie jakąs dobrą srebrną lodóweczke.. jakąś z tych mniejszych.. koło 150 cm.. wysokości.. i żeby była w przystępnej cenie.. no do 2,000 max.. ale tak koło 1,500 najlepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulou
o właśnie o srebrnych...koleżanka ma i musi co godzine przecierać śćierką z "Viledy" bo palce zostają(ma trójkę dzieci).Czy istnieją jakieś srebrne żeby tak sie nie palcały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly sprzedawca sprzetu agd
srebne inaczej w inoxie-istnieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wipka
Polecam (pracowalam w sklepte AGD, RTV) - PRALKA ELEKTROLUX -KUCHNIA ARISTON/INDESIT -CHLODZIARKO ZAMRAZARKA GORENJE -ZMYWARKA BOSCH/ARISTON -ODKURZACZ ELEKTROLUX -WAGA KUCHENNA KRUPS -EKSPRES CISNIENIOWY DE LONGI -MIKROFALA LG -CZAJNIK PHILIPS -OPIEKACZE PHILIPS -ROBOTY KUCHENNE PHILIPS/ZELMER -OKAP ZANUSSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slloneczko
Hejka! niedawno kupiłam lodówkę whirlpool arc 5520, wydaje mi się że dość głośno chodzi i nie wiem co do za odgłos ale prawdopodobnie tez głośno bierze ten pły , słychać takie dziwne odgłosy jakby woda gulgotała - macie podobne wrażenie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni1000000
LŁał!!! ale sie naczytałam i mam pewne wątpliwosci:-/ ostatnio zakupiłam całą serie w inoxie z ARISTONa płyte gazową, piekarnik, zmywarke i okap, zbieram na meble teraz więc ten sprzet mam jeszcze niezamontowany:-/ czy moze ktoś mi coś powiedzieć na temat mojego zakupy??????????? A co do teraz użytkowanych sprzetów to: -pralka polar dafne 8 letnia poszedł niedawno programator, a rdza zaczęła ją zreć po 3latach juz:- -kuchenka gazowa Mastercook 7letnia, zapalarki od paru lat niedziałają, a griil sie zrzanił za 2gim razem uzrytkowania, szajsssss - lodówka polar z dwoma agregatami w miare spoko, chociasz ostnio zaczęła wode zbierac wewnątrz:- -odkurzacz LG na razie spoko, polecam, ale mam dopiero rok - najlepszy sprzęt jaki mam to mikrofala DAEWOO całkowicie sterowana elekronicznie z grillem, malina, kurczaczki z niej nie mają porównania z kuchenki czy nawet z miasta, a mam ją już 6 lat, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Kupując jakikolwiek sprzęt agd zwracajcie uwagę, gdzie jest serwis aby przy jakiejkowliek awarii nie wieść np pralki 150 km. 2. Jeśli lodówka z zamrażarką to koniecznie dwuagregatowa, bo przy myciu np zamrażarki, trzeba odłączaćcałość z prądu. 3. Na srebrnym sprzęcie widać paluchy. 4. Jeśli kuchenka to raczej biała niż brązowa - na brązowej widać wszystko- kurz, zacieki itp. A co do tej głośno chodzącej lodówki. Moi znajomi też kupili głośno chodzącą lodówkę i też myśleli że coś jest nie tak. Okazało się, że jest wszystko w porządku a głośno chodzi, bo producent zastosował jakiś inny gaz czy jakoś tak. Co do marki to można dyskutować. Jak się trafi jakiś wadliwy towar to i tak nie zaufamy więcej temu producentowi. Osobiście lodówkę mikrofalówkę mam elektrolux - a, kuchenkę mastercook a pralkę whirpool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Moni 1000000
tez mam zmywarke, piekarnik i szeroka plyte gazowa na 6 palnikow z firmy Ariston wszystko inox. Uzywam intensywnie tego sprzetu juz 4 lata. Jedynie w zmywarce zepsul sie zamek otwierajacy,cos sie tam w srodku wylamalo, ale maz sam sobie z tym poradzil a nawet poprawil producenta i teraz zmywarka otwiera sie i zamyka o wiele lepiej. Moim zdaniem tez bedziesz zadowolona z tego sprzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
jestem całkowicie przekonana do ELEKTROLUXU: - JEST TO SZWEDZKA firma i ich sprzęt jest niezniszczalny , pomieszkując w szewcji tylko ten sprzęt mam w domu.W Polsce chodząc po sklepach ,zauważylam że Polacy polecają sprzęt tej firmy , ALE PRZESTARZAŁY TECHNOLOGICZNIE (np. odkurzacze w szwecji są małe gabarytowo, mocne , regulowany ciąg i lekkie jak piorko - w Polsce są ciężkie , przestarzałe łomoty).Pytalam dlaczego tak jest - odpowiedziano , że ich nie stać na sprowadzanie takiego drogiego sprzętu - chociaż tam wcale nie jest drogi, drogo to nasze kochane AGD drze z klientow ile się da! DRUGA dobra firma to GORENJE - niezniszczalna i bezawaryjna.W TE DWIE FIRMY MOGĘ ZAINWESTOWAĆ BEZ MRUGNIĘCIA OKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zdecydowanie Siemensa. Sprzed od 3 lat nie sprawia problemow-obsluga intuicyjna, praktyczna i bezstresowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zdecydowanie Siemensa. Sprzed od 3 lat nie sprawia problemow-obsluga intuicyjna, praktyczna i bezstresowa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===
chłodziarka - broń Boze Amica czy Polar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===
zgadzam się z tym, ze chłodziarkę z zamrazarką najlepiej kupić z dwoma agregatami, przekonałam się o tym, gdy w na początku sierpnia siadł mi agregat w lodówce i zamrażarka mnie poratowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolla
a co powiedzie na BEKO? Ja nie znam tej firmy, ale znalazłam pralkę, pasuje mi, bo ma małe gabaryty, jest energoszczędna, cena do przeżycia(około 1200) ale kompletnie nie znam tej firmy, może ktoś zna i coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam we Wrocławiu, więc zdecydowaliśmy się na Polar - blisko do serwisu w razie czego. Mamy pralkę PDN 1825 - nie jest specjalnie głośna, oszczędza wodę i prąd (nie zauważyliśmy przez rok zmiany zużucia wody, choć często piorę, wcześniej bieliznę prałam ręcznie, a inne rzeczy woziliśmy do rodziców), a najważniejsze, że ma aż 1200 obrotów przy wirowaniu - jeśli pranie suszy się na rozkładanej suszarce w kuchni, jest to idealne rozwiązanie! I wcale nie gniecie się bardziej, niż przy niższych obrotach. Koc wyciągam prawie suchy - przez noc potrafi wyschnąć całkowicie. Mamy ja od roku i jest super! Kosztowała 1500 w Media Markt Lodówkę tez kupiliśmy Polar. Cicha, dobrze chłodzi i mrozi. Maja mama ma 10 letnią lodówkę Polar - nigdy nie była naprawiana. I 8 letnią pralkę - zepsuł się termostat na samym początku. Od ciepła stopił się panel z pokrętłami. Wymiana trochę trwała, bo tamta seria była na włoskich częściach i trzeba było sprowadzać, ale od tamtej pory jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym inoxem
czy to jest jakaś specjalna powłoka?Może ktoś się nudzi i zrobi ranking które firmy najlepiej wypadły ile głosów za ,a ile przeciw:-))przyznam szczerze ,że mi się nie chce;-)) Co do pralki to tylko z Bosha-moi rodzice mają 6lat i jest bardzo intensywnie używana -2-3 prania dziennie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elli-77
ja mam pralke Zanussi input i jestem z niej bardzo zadowolana odradzam Polara wiele kolezanek moich mialo klopoty a lodowke mam Amiki i te firme tez polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polar
Polar i Whirpool to juz jedna firma.Jakies niespelna 5 lat temu kupiłam pralke Polar i jak dotąd zero awarii.Wczesniej miałam Indesit juz troszke wiekowa bo az 10 letnia -spisywala sie bez zarzutu tylko poszła jakas uszczelka i cena naprawy przewyzszala cene zakupu nowej bo czesci sprowadzane z Włoch.Przy wyborze kieruj sie nie tylko cena,oszczednoscia,cichym trybem pracy ale rownie tym gdzie w razie awarii mozna naprawic lub czy bez problemu mozna dokupic zepsute czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarley
Ja tez planuje kupno lodowki i pralki.Najbardziej podoba mi sie sprzet GORENJE-podobno dobra slowenska firma z tradycjami,slyszalem ze bezawaryjna,ale droga!!!Natomiast podoba mi sie sprzet BEKO jest niedrogi,ladnie wyglada,tylko pytanie czy zaraz mi sie nie popsuje??Lodowka taka ktora mi sie podoba kosztuje tylko 110zl.a pralka 1300zl.sprzet BEKOpodobno produkowany jest w TURCJI-na licencji angileskiej,ale ja wiem czy mozna zaufac turkom?Jesli ktos jest zainteres.sprzetem BEKOto zapraszam na str.beko.com.pl.Aco myslicie o firmie HAIER?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARLEY
UPPS-OCZYWISCIE LODOWKA 110 ZL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARLEY
1100!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos Veko, to też podobają mi się wizualnie jej produkty, ale o jakości nic nie wiem, wśród moich znajomych nikt nawet nie znał tej firmy, jak robiłam \"wywiad\" na ten temat.Co do Haier to japońska firma, mocno reklamowana i niedroga, ale koleżanka kupiła ich mikrofalę w promocji za niecałe 200 zł i po 6 m-cach zepsuła się, była co prawda na gwarancji, ale w serwisie powiedzieli jej,że taka awaria w Haierze to raz na rok będzie na 100%, a po gwarancji każda taka naprawa to na dzień dziesiejszy ok.100zł.Więc generalnie średnia oszczędność. Ja mam problem bo szukam lodówki b.wysokiej ok.200 cm, przy tym klasy A, z 2 kompresorami i dobrej firmy, ale nie za więcej niż 2000-2400zł i powiem wam,że wcale nie jest łatwo taką znaleźć.Narazie mam 2 typy Elektrolux i Amica, ale jeszcze szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZARLEY
DZIEKI!WIEC HAIER JUZ ODPADA.TERAZ MUSZE ZROBIC WYWIAD NA TEMAT BEKO.ZADZWONIE DO PUNKTU SERWISOWEGO I PODPYTAM SIE MOZE MI POWIEDZA CZY WARTO.POZA TYM MAM UPATRZONA TEZ W MEDIA MARKT,LODOWKE GORENJE-TAKA SERBRNA,NAWET BY MI PASOWALA BO MAM PLYTE GRZEJNA SREBRNA I ZLEWOZMYWAK TEZ.TA LODOWKA KOSZTUJE W PROMOCJI 1299 ZL.KLASA-A,TAKA WILEKOSC JAK DLA MNIE,TYLKO WOLALBYM ABY ZAMRAZALNIK BYL U DOLU.ALE WIEM ZE GORENJE TO DOBRA FIRMA.NO I JESZCZE JEST AMICA W GEANT TYLKO COS ZA TANIA BO NIECALE 800 ZL.MUSZE JA OBLUKAC.ALE AMICA?COS MNIE NIE PRZEKONUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz - Highlander
Witam !! Mam do Pań małe pytanko. Otóż zakupiłem pralkę i zacząłem ją testować. Pralka pobrała płyn do płukania tkanin nie w ostatnim płukaniu ale we wcześniejszym. Do tej pory byłem święcie przekonany że to powinno odbywać się podczas ostatniego płukania. Nadmienię tylko że pralka wykonała cały zadany program, a potem włączyłem dodatkowy program płukania (2 płukania + wirowanie) i wtedy dopiero dodałem płynu do płukania. Płyn został pobrany juz podczas pierwszego płukania. Pozdrawiam wszystkich piorących i z góry dziękuję za podpowiedzi oraz wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziara
a nie strela ci po zamrażniu bo moja ma 8 miesięcy i strzela coś jest nie tak !!!!!!!!!prosze odpowiedz ankakor@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrtttt
jeżeli chodzi o pralki to polecam tylko AMICA!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie kupuj włoskiego szmalu indesit i whirpool to tyczy się do pralek do lodówek polecam zaówany towar albo POLAR albo ariston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrttt
nie polecam beko ciągle się psuje haier nie znana i drrroooga polecam ldówke POLAR TANIA MAM 5LAT NIC SIE NIE ZEPSUŁO!!!!!!!!!! Pralkę polecam amica mam i jak chula!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafka
jaką lodówkę kupić POLAR?????????? czy AMICA co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×