Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolla

sprzęt AGD- pralka i lodówka-poradzcie!

Polecane posty

Chce kupic pralke od góry ładowaną Candy, co myslicie o tej firmie. Jeszcze sie zastanawiam nad Boschem. Pozdrawiam yo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planeta
Witam Państwa Jeżeli chodzi o pralki polecam takie marki jak Bosch ( za niezawodność ) Candy ( ta firma specjalizuje sie właśnie w pralkach) Whirlpool ( dobra jakość dobra cena ) , jeżeli natowmiast chodzi o lodówki to Electrolux ( jedne z najbardziej popularnych i niezawodnych ) Liebherr ( made in Germany - i tyle na ten temat- to taki Mercedes wśród lodówek ), Bosch ( to naprawdę dobra firma ) Pozdrawiam Handlowiec sklepu www.planeta-agdrtv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorenje
Polecam firmę gorenje. Mam zarówno lodówkę jak i pralkę tych firm i jestem bardzo zadowolona. Pralka prosta w obsłudze. Bez zbędnej elektroniki bo jak to walnie to trzeba kupić nową pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooppp
hoop bo chyba wartoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam właśnie niedawno kupiłam lodówkę Whirpool i pralkę Siemens. jestem BRADZO ZADOWOLONA- szczególnie z pralki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj niesiaaa. Jaką praleczkę kupiłaś? Czaję się na tę z funkcją Silver Nano. I mogę tez prosic o model lodówki? Jesli chodzi o lodówkę to rozważam dwie firmy:whirpool i Ariston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam
jak najmniej elektroniki we wszystkich urządzeniach AGD bo to się najczęsciej psuje i wymiana jesta bardzo kosztowna, a prawda jest taka , że mając np. 16 programów prania korzysta się potem z 3 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecacie czesto
Gorenje, ale tak sobie teraz poczytalam o ich pralkach i wychodzi na to, ze nie naleza raczej do energooszczednych. Za to Candy - jak najbardziej. Whirpool ma dobra relacje cena - parametry pralki, ciekawe programy, np. do prania bielizny a mnie interesuje jeszcze jedna kwestia: czy ktos posiada pralke, gdzie mozliwy jest wsad nie tylko o wadze 5-6kg ale i mniejszy np.3kg? (tzn. pralka upierze wszelka ilosc rzeczy) Pytam, bo moja mama ma Boscha, ktory nie ruszy jak ma mniejszy wsad lub zbyt duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej
Mam pralke Amici od 4 lat .Na gwarancji byla naprawiana 5 razy m.in.2razy zawór przesterowujący ,odkleiło się pokrętło programatora.Pan z serwisu jak zgłaszałem to wiedział co siadło -bo to takie typowe wady Amici...>po gwarancji siadł cały programator postanowiłem kupić nową bo nie ma sensu inwestować w ten złom.Podsumowując gnój do kwadratu nie kupujcie testują sprzęt na klientach. Nadaje się tylko do hipermarketu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej
Za to polecam lodówke gorenje od 4 lat chodzi bez zarzutu cicha ,bezawaryjna po prostu super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_jasio
u moich rodziców pralka gorenje była użytkowana 26 lat bez poważnych usterek przypuszczalnie służyła by jeszcze kilka lat ale jej remont i brak niektórych części zamiennych zadecydował o kupnie nowej. Nowa pralka candy do pięt jej niedorasta jeżeli chodzi o pranie ( niby bardziej energooszczedna ale kosztem jakości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza
CZY KTOŚ MA PRALKĘ BEKO? ZASTANAWIAM SIĘ NAD KUPNEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak pralka ale lodowki są przerażliwie głosne. Poza tym to firma raczej nowa na rynku polskim i cięzko bedzie o jakies opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicias
Nie polecam Mastercooka ani Polaru - duża awaryjność. W akademiku tydzień temu kupili nowe pralki i już na serwisie. Pozatym w Mastercooku pękła szybka i lało się spod węża. NIE POLECAM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chcecie porównac rózne modele pralek, jest to mozliwe do wykonania na: http://www.ceneo.pl/Sprzet_AGD znajdziecie tam również dokładne dane techniczne, opis i zdjęcie. Zauwazcie, że sprzet kupowany w sieci jest o wile tańszy niż w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wifon
mowcie co chcecie ale bosch ktorego mam od 2 lat nawet w polowie nie pierze tak dobrze jak stary polar kupiony jeszcze w stanie wojennym:DD pewnie przez ta oszczednosc wody...kwestie zuzycia energii i zawodnocsi pozostawie..ale tak na prawde w koncu ile ta energia i to troche wiecej wody bedzie nas kosztowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem na etapie kupowania lodówki. Przekopałam internet, pooglądałam \"na żywo\" i ... nadal nie wiem. Chyba zdecyduję się na lodówkę BOSCH KGV 36640 lub 33640- ze względu na dobre opinie, chociaz najładniejsza w środku to ona nie jest.... Typowo \"boschowa\", ale ma ładną powłoke inox, która imituje srebrną obudowę a nie ma na niej poodbijanych palców. Ma wygodne uchwyty przy drzwiach- co ważne! Moja poprzednia lodówka doprowadzała mnie do szału brakiem uchwytów, zawsze się bałam, że albo mi przyczaśnie palce, albo sie nie domknie. Szczerze odradzam AMICE!!! Moi rodzice mieli 2 , obie awaryjne, odpadały drzwiczki w górnej półce w zamrażalniku. Pralke mam Polar- żadna rewelacja, ale kupowałam taką, bo znałam markę. Mam wrażenie, że niedopiera, niszczy rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE NIE KUPUJCIE
LODÓWEK AMICA. To najgorszy szajs na rynku. Nie wiem jak można cos takiego polecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qer
Mam Bosha i jestem zadowolona:) Mozesz sobie zajrzec na str:www.ceneo.pl.znajdziesz tam rozne sprzety,ich ceny i specyfikacje techniczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ktoś tu pisał, ze kupił lodówkę BEKO...Proszę o opinie na jej temat, bo dzis wybieram sie po nią do slepu i ..........może nie kupować jej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fercik
Candy to beznadziejny towar. Kupiłem pralkę Candy CM-2 106 6 kg. prania. Pralka podczas wirowania chodzi jak traktor olbo młot udarowy, a podczas prania buczy tak niemiłosiernie że żona obłożyła ją poduszkami bo w uszach tak buczy że mi zęby drgają. Serwis stwierdził że to jest najnowsza myśl techniczna i że te pralki mają tak dzałać . Ludzie nie kupujcie tego "szajsu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
sprzęt firmy AEG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko
no chyba że ktoś ma troszkę kaski to wtedy Miele, Smeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałeś o Liebherr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorenje
pralke mam 9 lat i ani jednej awarii.Wyglada jak nowa.lodowke tez gorenje kupilam 2 lata temu i tez chodzi.Kuchenka bosch. Tfu tfu tfu-zeby nie zapeszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junior
Jesli chodzi o pralki tylko i wylacznie BOSCHA sprzet nie do zajechania.Mam juz pralke 7 lat i jest uzywana codzienie jak dotad bezawaryjnie.Dosyc cicho chodzi dobrze wyciszona jest,a na pobor energi i wody tez nie mozna narzekac wszystko w normie.Nie polecam natomiast lodowek INDESIT po 5 latach lodowka nadaje sie do wyrzucenia koszt naprawy prawie jak nowej lodowki.Terazmam WCHIRPOOL i jak na razie spisuje sie doskonale.A tak na koniec jezeli przymierzacie sie kupic kuchenke mikrofalowa goraca polecam japonskiego producenta PANASONIC.Sprzet pierwszorzedny,sluzy mi juz 3 rok i nie moge na nic narzekac.Wszystko dziala bez zarzutu tak jak powinno.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christofero
Odradzam Whirlpool. Mam pralkę i zmywarkę. Na początku coś łomotało w pralce, okazało się, że był tam ponad półmetrowy stalowy drut, jak od ogrodzenia. Po 6 latach wysiadły łożyska i popsuł się wał do bębna. Naprawa byłaby droższa niż nowa pralka. Zmywarka często się sama wyłącza i piszczy. Serwis nie potrafi powidzieć dlaczego. Zniechęciłem się do tej firmy i szukam teraz innej pralki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123123123
nie kupujcie pralki POLAR po dwuch latach blacha rdzewieje mam czwarty rok a wygląda jak by miała przynajmniej 8 w dwuch miejscach wyszła rdza wygląda fatalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×