Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

na pieprzaca sie kafeterie mam taki sposob: otwieram drugie okno internetowe i w tym drugim klikam na odpowiedz. jak pokazuje sie ze nie ma takiej strony to odswiezam to pierwsze. jak post nie wszedl to cofam strone w drugim okienku (co pewnie tez robicie) i wysylam jeszcze raz. czasem dwukrotnie odswiezam to pierwsze okienko. dzieki temu klonuje sie nie tak czesto, ale tez sie zdarza. jiw, ty sie lepiej zastanow czy ta kolezanka to na ciebie nie leci. ten wspolny pokoj to ona zamawiala, jestes pewna ze nie malzenskie loze ;) poza tym wyglada jak modelka i jeszcze 3 dni upiekszania i nie bedzie cie odstepowac na krok. naprawde ty sie jiw zastanow! moze to ty sie nie spodziewasz takich rozrywek ;) ;) ;) kate 🖐️ , ale co ty dziewczyno nic o sobie? :) piwo kurcze zapomnialam ze mam ale teraz to juz spac ide to tylko pare lykow niskosodowej niegazowanej naturalnej mineralnej ze zrodel regionu krynicy zdroj (wody oczywiscie), tak na butelce napisane poczytalam sobie jak sie wkurwiacie i humor mi wrocil :D :D :D jeszcze raz slodkie buziaczki na dobranocki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Z tą kafeterią można twz. kurwicy w aerozolu dostać... :P Jiw, nie jesteś wcale gorsza, ani lepsza, bo też się powtarzasz ;) Ale jakby co to nie MY, bo tak na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
kurwica a arreozolu.....zajebiste tego jescze nie slyszalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wali mnie to, w nocy co 6 minut impuls, juz nie dzwonie na komorke do niego to te pare groszy na neta wysuplam skarbuszku, ja 31 i pol mam wiec moze nie te 13, a i kiloskow pewnie nas troche dzieli, to niech tam my tu wszystkie przyjaciolki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
No dzieki Inki! Mam ja udusić czy co? czy ukraść kosmetyki i wyrzucic przez okno? Dwa lózka. Kobietka jest dorosła, ma 33 lata (34 prawie, he, he) więc chyba nie powinnam czuc się odpowiedzialna za to co ewentualnie ona bedzie robic z jakimis facetami (z tęsknoty za mną;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
a co? nie mogymy być z wa-wy ? hehe, to taki dowcip, ale nie opowiem...bo to prawie anegdota... i te szpiegi mnie rozpracują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co nic nie piszecie, ja na modemie i idzie jak burza he he cofajcie sie tylko do okienka od razu z haslem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
inki, nam sie czerwone spodobalo ;) to tak zamiast czerwonych oczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
JTW, No to wio!!!! A ja wiem, że jak bym z nim skończyła to mi tez budżet by się zdecydowanie poprawił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez wierzylam*
nie ma sprawy JIW.... dawaj adres :P gdzie dojechac? ;) a mowilam.... pieniazki zamiast na pania psycho..... do kieszeni....a u nas za usmiech super rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
inki , masz racyję...... A ja jestem na GPRS (bo mieszkam na końcu świata) ale na smsach oszczędzam, więc jestem!! nie chodźcie spać, proszę! nie ma tutaj odpowiedniej minki, ale chciałabym proszącą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Psycho to psycho, a te wizyty u kosmetyczki, stosy ciuchów i jedna wyprawa, po ktorej debet 3 miesiace spłacałam, nie mówiąc juz o tym jak pojechałam prywatnie, a nakłamałam mu że jestem służbowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, nie wyrzucaj kolezanki przez okno ;) pomarancz to kolor odswiezenia i regeneracji i soczystosci... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet byloby niezle: - dlaczego masz taki rachunek za internet? - a... to za forum kochanek, wiesz... wirualny grupowy sex oralny (to dla milky)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
Inki, Grupowy seks to ja będe miała, jak kolezanki nie wyrzucę za okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
inki, kurwa mać, jak Ty to robisz, pytam z pełnym szacunkiem do Twoich imiejętności netowych, że Ty taka czarna , a my takie pomaranczowe, jak kiepski make-up!? ;) A tak w ogóle jestem taka, że ...hahaha, wstydzę się o tym mówić. Ale od kiedy odeszłam od męża, a mojego EKS nie było przy mnie to ja sobie łowiłam różnych ewentualnie -potencjalnych gdzieś tam...na czacie, na g-g, na tlenie...i o ironio, wszyscy, czuli, że byli we mnie zakochani!!! Hahah, czujecie to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... to co porozmawiamy o swinstewkach? ;) jestesmy jako swiezy temat na glownej stronie forum he he wiecej SEXU ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi z WAMI dobrze............ zebym to wiedziala w styczniu nie wpeiprzalabym sie w ten chory zwiazek ........... :P od razu bym tu przyszla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
A wy swoich na necie poznałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
JTW, wtedy bysmy ciebie nie wpuściły. Normalnym wstęp wzbroniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie mowic gdzie (juz i tak tu troche rzeczy pozmienialam piszac, on jak uslyszal ze jest takie forum i kochanki pisza to powiedzial co to za piep. exhibisjonizm, to jakby sie dowiedzial ze o nim tu tez jest to dostal by zawalu), ale na zywo, poszlam do niego do firmy jako klient. i tak niby nic... ujal mnie jako... fachowiec, i to indywidualne podejscie... ech... po dwoch tygodniach, gdy widywalismy sie codziennie juz wiedzialam, ze przepadlam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiw*
A jak mamy tu siedziec całą noc... to jak wy się wszystkie poznalyscie z '' kochankami ' byłymi czy obecnyemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, dzialaj na dwoch okienkach, ale teraz chyba w ogole jest lepiej z kafe. pewnie grzeczne dzieci poszly spac i tylko zle kochanki pisza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb
Jestem taka, jestem taka zmęczona Bolą mnie ręce, boli mnie cała głowa Tyle dzisiaj, tyle się dzisiaj stało Boli mnie serce, boli mnie całe ciało Paranoja jest goła Dzień się skończył Na księżyc patrzę jak pies Stopień po stopniu, na metalową wieżę wspinam się Rosa pokrywa, rosa pokrywa ciało Tyle się dzisiaj, tyle się dzisiaj stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powiedzialam mojemu nazwe he he ale on zanim by znalazl... on to niekomputerowy w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×