Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Inki ja nie wierzę w żadne znaki zodiaku, etc, ale z ciekawości weszłam tutaj na jakis topik o facetach panna. Śmiac mi się chciało, bo ktoś narzekał, że facet panna \'\' nie dzwoni ani nie odzywa sie tak czesto, jakbysmy chciały\", większość cech tez się zgadzała :D Wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki ja nie wierzę w żadne znaki zodiaku, etc, ale z ciekawości weszłam tutaj na jakis topik o facetach panna. Śmiac mi się chciało, bo ktoś narzekał, że facet panna \'\' nie dzwoni ani nie odzywa sie tak czesto, jakbysmy chciały\", większość cech tez się zgadzała :D Wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki ja nie wierzę w żadne znaki zodiaku, etc, ale z ciekawości weszłam tutaj na jakis topik o facetach panna. Śmiac mi się chciało, bo ktoś narzekał, że facet panna \'\' nie dzwoni ani nie odzywa sie tak czesto, jakbysmy chciały\", większość cech tez się zgadzała :D Wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee... to dyrdymaly. a znak zodiaku to tak jakby sie znalo jedna litere alfabetu i na tej podstawie chcialoby sie odczytac cale zdanie. jesli chce sie do tego podejsc profi to trzeba znac dokladna date urodzin z godzina i minutami oraz miejsce. tylko majac takie dane mozna wyliczyc kosmogram. jest tyle zmiennych i ich kombinacji... a horoskopy w pismach i gazetach zeby nie wiem jaki astrolog sie pod nimi podpisywal to niemozliwe jest aby 1/12 ludzkosci przydazalo sie to samo. to bylo by zbyt proste. zreszta wystarczy wziac dwie gazety i okaze sie ze inna przyszlosc czeka te sama osobe. wiec powiem tylko ...he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,masz rację,choc ja czytam czasami,chocby po to zeby się posmiac z przepowiedni,o których wiem,ze są niemozliwe do spełnienia,albo czasem z nadzwyczajnego zbiegu okolicznosci,kiedy to wlasnie tak się dzieje.... Ola,ZNÓW masz maila,normalnie chyba w nałóg wpadnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ten nasz topik jest inny niz wszystkie... na zonach sie kloca a u nas akceptacja i zrozumienie. to jest tu niesamowite. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. wszystkie wystraszylam. a ja mam luz jeszcze przez godzinke bo szefa nie ma. luz psychiczny, ale gorzej z wena tworcza. narazie mam tylko tfu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo my jesteśmy strasznie dobre kobietki...;) dlatego tak tutaj fajnie. Mnie się tutaj bardzo podoba :D A w horoskopy nie wierzę! Nic mi się nie chce... buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też uważam że nasz topik jest świetny... podoba mi się bardzo... a to dlatego, ze wszystkie czujemy podobnie i dlatego się świetnie rozumiemy!!! Mariella! nie oparłam się pokusie... sprawdź skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,Twoja kolej na sprawdzenie...;) I pogoda sie zepsuła,a tak bylo pieknie...Pada u mnie....:( Kafeteria cos nie bardzo działa,zawsze koło południa się zaczyna psuc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,Twoja kolej na sprawdzenie...;) I pogoda sie zepsuła,a tak bylo pieknie...Pada u mnie....:( Kafeteria cos nie bardzo działa,zawsze koło południa się zaczyna psuc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła
Witam wszystkie Panie No i stało sie. Wybarł Ją nie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wściekła
Witam Drogie Panie No i stało się. Wybrał Ją nie mnie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez juz zapanowala cisza czuje sie wolna.......jestem spokojna (o dziwo) dostalam dzisiaj sms z pytaniem - "co za dziwna cisza?" odpisalam......... prawde....ze chyba sie wypalilam, zobojetnialam, czuje sie wolna i szczesliwa......... zapytal tylko.... tez smsem.... czy bezpowrotnie odpowiedzialam TAK i cisza trwa......... i jest mi.... chyba nawet dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja to cie pewnie nie pociesze bo sama... niepocieszona :( ale wyslucham jesli chcesz to z siebie wyrzucic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tą kafeterią? W ogóle nie mogłam się tutaj dostać...wrrr  No i prowadziłam dyskusję z panem EKS... około 25 smsów i dwie rozmowy tel... jak tak dalej będzie to pęknę... A wszystko przez kafeterię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do wscieklej... jtw, a pisalam ci samotnosc z wyboru he he... mariella juz przepadlas z brunetem ;) jtw ciesze sie ze czujesz sie dobrze :) :) :) niech to trwa kwiatki dla was 🌻 🌻 🌻 skarbuszku, co u ciebie? ach juz wiem... tez wysylam te wiadomosc x-nasty raz wrrrr (fajne to twoje wrrr skarbuszku :) ) jiw, przepadlas na innych topikach? milky zasuwa w robocie a siostry tylko majliki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
JTW, nie napisałaś mu prawdy....Napisałaś tak, żeby go zabolało... Ja tak myślę :D Nie mogło się tak w jednej chwili zmienić... to niemożliwe. tak tak tak...ale ja piszę ...wrrrrr. Dwója ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,no,mailujemy ostro;)Bym wiecej pisała,ale wrrrrrrr......;) Kafeteria mnie do sząłu doprowadza,nic mi wysłac nie chce,a jeszcze mnie głowa zaczna bolec....Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
3m siem Mariello :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
bez hasła idzie jak burza ;) jeszcze jedna próba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nowa na forum! AKARBUSZKU badz pozdrowiona! napisz cos o sobie i wyjasnij swoj nick ;) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku nie... nie chce zeby go bolalo Chcialabym zeby czul sie tak jak ja.... wolny a w zwiazku z tym szczesliwy Nie wiem skad we mnie ta zmiana.... mysle ze zdalam sobie sprawe z nicosci tego zwiazku.... dluzej juz nie potrafilabym tak. Ostatnie mieisace to pasmo nieszczesc.... ile tak mozna zyc? Kradziona godzina na tydzien? I na ile to szczescie moze wystarczyc? Mnie wystarczalo na krotko...chcialam wiecej i wiecej.... a szans na to nie bylo. Nie wiem jak bedzie pozniej...jutro .... za tydzien.... za miesiac.... moze bede wyc....moze bede go nekac smsami.... telefonami.... nie wiem ale w chwili obecnej nie cierpie.... czuje sie wolna od NIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze cos mi przyszlo do glowy zawsze bylam zdania ze jesli samotnosc to w pojedynke....samotnosc we dwoje jest nie do zniesienia moze stad ta moja postawa...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
inki inki Ty łobuzie to ja skarbuszek :) wiecie ta inki to chyba ma moc tajemną... ja do MOJEGO chyba wróce, skoro w lutym jego rozwód, a w czerwcu pewnie podróż poślubna...hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akarbuszek
JTW, ale smutek w Twoim głosie słychać i czuć...buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ..jestem..i wiecie co chyba juz ostatni raz:((bo nie wiem czy przypadkiem on na ten topik wchodzi bo zapytał od kiedy INKE pije ;) dowiedział sie, slubny wie juz wszystko wie...a ja sie wyparłam..choc tak ciezko mi było wypierac sie swojego szczescia.. i zadnej strasznej afery nie zrobił...a wiecie dlaczego nie zrobił?? bo sam tez to zrobił..to jest moja teoria..czy słuszna ,czy nie..nie wiem bo dowodow tez nie mam... i nie zalezy mi na ich zdobyciu..jak ja bym chciała juz miec koniec tego cyrku!! tak mi dzisiaj jest smutno..tak ciezko..tak cholernie zle , ze zaraz oszaleje..i tylko zerkam na zegarek, zeby połozyc sie spac..i zeby nie myslec..przespac ten cały czas. zły czas, zły dla wszystkich...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis miałam bardzo fajny dzień:-) Spedziliśmy duuużo czasu, nie obyło się bez pewnej rozmowy na temat tego, jak ja się z tym czuję. Potem - jeszcze telefon od niego. Bardzo fajny telefon zresztą:) Kurde bele, no!!! A juz mi się wydawało że zaczynam myśleć rozsądnie a tu dupa zbita - oj on mi nie ułatwia zmądrzenia, nie ułatwia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×