Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

jest mi dzis niesamowicie zle, lzy same ciekna po policzkach.z zalu za tym co sie konczy?wiem ze jesli jest dobrze, to tylko na chwilke.Wiem ze to Nl daje mi poczucie ze jestem czegos warta i zasluguje na szacunek.Wiec nie wiem czemu tak sie rozpadam, tak walcze z tym zeby doprowadzic sprawe do konca... Sniezna, dzieki ze jestes...Tylko nie pracuj tyle.Odpocznij.Masz caly weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest, czy się śni? Już nawet nie wiem, noc, czy dzień... Śladów po tobie szukam wciąż I wciąż próbuje tęsknić mniej Bądź sobie gdzie bądź Z kimkolwiek bądź, jeżeli chcesz Ślady po tobie zetrze czas A po mnie ślady zmyje deszcz A ja, bez zbędnych słów uciekam z twoich snów Niech rozgrzeszy mnie i niech pocieszy cię Łagodny anioł smutku Jest, czy się śni? Już nawet nie wiem, noc, czy dzień Ślady po tobie widzę wciąż Choć tak się staram tęsknić mniej Jest, czy się śni? Już nawet nie wiem, świt, czy zmierzch Ślady po tobie zetrze czas A po nas ślady zmyje deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne .... Moja romantyczna natura , chyba zagubiła się gdzies w codziennoeści w pogoni za kasą za tzw. karierą . Już nie czytam wierszy , tylko Rzeczpospolitą, nie trzmam się za ręce , tylko zaraz sex .... :) , nie ma słów , sa czyny z reguły z filmów dla dorosłych ... A w głowie zamiast ciepłych słów , mam tylko paragrafy na każdą okazje lub procedury .... gdzie JA jestem ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jestes?? w prawdziwym swiecie.tacy wlasnie dzisiaj jestesmy.Gonitwa, pieniadze, seks.to nam jest potrzebne.I tylko czasem przystajemy ponarzekac, ze nikt nam nie daje czulosci, nikt nas nie rozumie.a my???Co my robimy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):) w sumie chyba lubię ten ŚWIAT... sama go sobie stworzyłam , wstyd sie przyznać , ale chyba lubię to swoje tempo ... masz rację Nikaaa , jest jak jest i nie ma się co cofać , tylko iść naprzód. Będzie dobrze rozczuliłam się nad sobą , a nie lubię tego :):). Wpadnijcie do mnie na imprezkę ..... kiedyś ... fajnie było sie zobaczyć , pośmiac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna, nie kus, bo ja jestem w takim dole, ze bylabym to w stanie zrobic juz jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) Proponuję marzec , wtedy mam mniej pracy , to taki \"martwy\" czas u mnie ..... może uda się namówic Miel i kogos jeszcze ????? Nikaaa nosek do góry ..... nie ma co myslec w przyszłośc . Ciesz się szczęsciem teraz , ni jesteśmy w stanie przewidziec przyszłości ... a może wcale nie bedzie tak czarnoooo.... Szkoda Twojej pieknej buzi na łzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKAAAA
Sniezna dzieki:)Ale jest maly problem.Moj NL chce juz normalnego calkiem legalnego zwiazku. Marzec brzmi swietnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna, NIka poruszylyscie czubek gory lodowej. Gonimy za sukcesem w pracy, pieniedzmi aby wiecej aby lepiej. Tylko ja chyab mam juz dosyc tej pogoni bo czuje ze to nie to ze zycie mi ucieka a ja jestem niespelniona. Jeszcze nie wiem jaki numer wywine ale cos musze zmienic, jeszcze o mnie uslyszycie:) NIKA nie placz za tym co bylo idz w nowe, jeszcze nieznane, masz juz doswiadczenie wiesz co robic w zwiazku a czego nie. Juz nie jestes kochanka:):):) docen milosc i przywiazanie NL. Oj SNIEZNA ja ci zaraz cos napisze na priv czasami chcialabym byc mezczyzna zeby moc poznac ich sposob myslenia.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahha , to juz wiem skąd bierze się moje szaleństwo : snowboard,kochanek i ciągła chęc zabawy .... pewnie tez czuję , że coś mi ucieka ..... ha tez nie wiem co ..... .Trzeba wszytskioego w zyciu spróbowac , aby móc powiedziec , że cos tam się spełniło z moich marzeń :):):) Dobra Miel ... pisz , zrozumiałś coś z mojego maila ???? Qrna ja to jestem porąbana , zawszw szukam dziury w całym , zawsze widzę winę w NL .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych, bedzie troche długo. Wczoraj dzwonil do mnie na komórkę, nie zdążyłam odebrać....i odezwała mu sie nagrana wiadomość, nagrana ... przez mojego byłego. Ja nawet tego nie pamietałam. Potem wysłał mi maila, bardzo krótkiego, miłego, ale....w sumie ograniczajacego się do męskiego głosu na sekretarce. I wiecie co? Wyjaśniłam dlaczego ta wiadomość jest tam cały czas. Normalne, prawda? I zdałam sobie sprawę, że jeszcze miesiąc, dwa miesiące temu, zignorowałabym to \'\'wydarzenie\'\' bo: Jak zacznę tłumaczyć, to znaczy, ze uważam , że powinnam, to dalej znaczy, ze sugeruję, ze jest jakis związek miedzy nami, ergo wywieram na niego presję . Więc lepiej zignorowac i wzruszyć ramionami. I nie wywierac presji. Ciesze się, że to się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nadal w tym siedzę i dostrzegam idiotyzm i bezsens całej sytuacji. Boli mniej ale jeszcze gdzieś tam emocje dają znać o sobie. Serce tak-rozum nie. Ze skrajności w skrajność :( no nic znów trzeba będzie wytrwać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzka
Napisał że mnie pilnie potrzebuje i że jeszcze chwila beze mnie a przestanie istnieć. No mili państwo.Nic tylko walic głową w mur :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leć Meduzka, leć do niego .....uratuj Go ... bedzie dobrze ::):):):):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to leć Meduzka, leć do niego .....uratuj Go ... bedzie dobrze ::):):):):):):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się tu napisałao jak mnie nie było? Ola la I zupełnie o mnie zapomniałyście - wszystkie. Katinko wracam i ja.......... Mariella Ola Skarbuszek mad ....... buziaki i dl areszty kochaneczek... urlopowiczka a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to się tu napisałao jak mnie nie było? Ola la I zupełnie o mnie zapomniałyście - wszystkie. Katinko wracam i ja.......... Mariella Ola Skarbuszek mad ....... buziaki i dl areszty kochaneczek... urlopowiczka a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Robimy maly konkurs czy nasi kochankowie beda pamietac o dniu Sw. Walentego? Sama za siebie trzymam kciuki. Siedze cicho i czekam no bo przeciez mowi ze kocha, pisze, dzwoni no to chyba kocha????? Proponuje posciki pod koniec dnia ile milosci dzisiaj dostalysmy.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny , cześc Miel.... ja chyba nie wezmę udziału w konkursie , sama nie wysyłam , więc nie otrzymuję .... :(. Ale nie jest mi smutno , czy przykro .... AAAAAAA no NL wrócił w niedzielę nad ranem .... hahahhaha i tu mnie zaskoczył .... zadzwonił dwa razy.... nawet napisał sms-a.... nie spodziewałam się , ale to bardzo miłe rozczarowanie , może faktycznie kocha mnie na swój \"inny\" sposób ..... Nikaaa daj znak :):):):) Jestem tak poobijana po snowboardzie ,jak po walce bokserskiej , ale kocham ten sport , jest tak samo odjazdowo jak przy sexie :):):):):):):).... Ciepłe pozdrowionka na cały śliczny dzionek :):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj skonczylam z NL.NIe wiem jak dlugo wytrzymam w tym postanowieniu, nie wiem...Wrocilam wczoraj do domu, doastalm od meza walentynke.Przecudna.Prezentacje z naszymi wszystkimi zdjeciami z muzyczka w tle i wierszem.I tak sie jakos rozkleilam.Nie bylo to jednak powodem rozstania z NL.Nie moge mu ju dluzej fundowac takiej jazdy .On na to nie zasluguje.A moj L znowu chce ratowac i moge zapomniec o rozwodzie.Wiec lepiej chyba dla wszystkich jesli to sie skonczy...Mam tylko nadzieje ze bede w stanie dotrzymac slowa.... Miel, ile juz dzis Walentynek naliczylas?Ja 3, jak do tej pory. Sniezna, nie ma to jak deska, prawda????jade jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna, NIKA witam. JA na razie nic nie dostalam cha cha. NL milczy. Sniezna napisze maila to umrzesz ze smiechu. NIKA ale jazda a Ciebie co pokrecilo za jedna prezentacje a stuknij ty sie w glowe :) kurcze a jutro bedzie znowu szarosc zycia. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, jestem swiadoma ze ta poprawa jest tylko na chwilke.Ale koniec z NL nie byl spowodowany walentynka.Nie moglam juz zniesc jak sie meczy,po prostu nie moglam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa............ wow ale dałaś mi do myślenia, hhmm... skoro uważasz , ze tak jest dobrze i chcesz zmian .... Ja zawsze będę po Twojej stronie , nawet jak za jakis czas zatęsknisz za NL ..... ucieczki i powroty to ludzka i kobieca natura , więc się nie przejmuj !!!!!! Nie załamuj się , nie smuc , nie płacz... bądz TERAZ szczęsliwa z mężem . Czas pokaże co dalej .... Pisz Miel , ja teraz ograniczam sie tylko do pracy , potem szybko do domku i na deskę .... nie umiem teraz myślec o niczym innym ... zwariowałam :):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam:) od wiadomo kogo:) i nadal w tym tkwię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Poezja,a Ty jak?Pamietam,ze daaaaawno temu na odwyku już byłaś...Udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dosłałam jedną walentynkę, ale za to jaką, och :) Tzn. Walenty był, ach ten mój Walenty... spisał się na medal :D Pozdrawiam Was dziewczyneczki - kochaneczki... tralalalala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MO3..czemu nic nie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie kochanek ma jej dośćha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez dostalam piekny bukiet od NL:) ale mam teraz problemy w pracy wiec reszta schodzi na dalszy plan.Milego dnia Dziewczyny:) Strasznego mam stresiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×