Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Hej dziewczyny, jak miło was znowu \"zobaczyc\". U mnie już totalny zastój i spokój w dziedzinie kochankowania. Grzeszę już tylko myślami....Kochanka nie widziałam już hoho....już nawet straciłam rachubę... Dajcie znać jeżeli szykuje się jakieś bardziej intymnie to znaczy w mniejszym gronie spotkanie....to znaczy na czacie ;) Chętnie się przyłączę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa milkywey na tlenie to jakiś gostek z Dąbrowy Górniczej...hehehe :0 Małolat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, Ty po dwudziestej pierwszej miałaś na myśli, czy po dwudziestym pierwszym? ;-) ło matko... gostek... z Dąbrowy... Górniczej... małolat... ładne rzeczy... to podróba... wyrób czekoladopodobny ;-) wszelkie prawa zastrzeżone! i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,zgłaszam się i ja:) Skoro Gwardia A wyloniła się z nicości,;) i nawet się Inki zmaterializowała,to nie mogło mojej osoby zbraknąć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoj przetestowany ;) mamy juz pierwszego opka he he he mam nadzieje ze dzis wieczorem zameldujecie sie wszystkie. skarbuszek, jtw i jiw znaja nazwe, slijcie wici majlem dalej ;) buziaczki dla wszystkich 👄 i kwiatuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoj przetestowany ;) mamy juz pierwszego opka he he he mam nadzieje ze dzis wieczorem zameldujecie sie wszystkie. skarbuszek, jtw i jiw znaja nazwe, slijcie wici majlem dalej ;) buziaczki dla wszystkich 👄 i kwiatuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bez pseudonimu
witaj "bez pseudonimu". Moze zacznij od nadania sobie pseudonimu. Sama nazwa niewiele mowi. tak jakbys nie chciala zaistniec. Wiem ,ze ksiazka to plaster na rane taki czasowy. Mysle jenak ,ze wcale nie musi takm byc. Jesli Ci sie spodoba to ciagle bedzie w plastrach;) , mozesz mi wierzyc:) Poczytasz troche, poczujesz sie bardzioej pewna , madrzejsza i wypelnisz pustke, ktora na chwilke w Tobie zagoscila. Przepedz ja, lec do biblioteki, albo do ksiegarni. Ja w ostatnim cazsie korzystam z bibliotek, bo przestalo byc mnie stac na ciagle nowe zakupy. Nie ukrywam jednak ,ze wole miec nowe ksiazki, takie, ktore maja swoj niepowtarzalny zapach farby drukarskiej, szeleszczace, dziewicze kartki i z trudnoscia mozna odwrocic strone, bez zagniatania mocniej jej wnetrza:) No ale cos, brak funduszy skonil do szperania w bibliotekach. Zachecam Cie ogromnie. Warto. Chociazby , dla zrobienia czegos dla siebie, dla swojej duszy. Pozdrawiam Cie goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny??? co jest??? topik padl??? kiedys to kilka stron potrafilysmy jednego dnia zapelnic... caluje was goraco 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,cześć,napisz choć pokrótce,co się działo u Ciebie...Jak się wszystkie przeniosą do pokoju to topik padnie...:( Zamilkły strasznie....Może dlatego,ze już większość wyleczona,i już nie czują się tu swojsko?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa .... napisz .. co u ciebie , martwimy sie z Miel .... napisz do mnie :).... szkoda forum ... było fajnie a teraz powiewa trupami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezna, Miel, jutro skrobne.obiecuje.dzis dzien awantur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja też jestem:) nadal się widuję z nim:) korzystam z chwil ulotnych.... :) i jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe...zaczyna mi wisieć :P NARESZCIE!!! (przynajmniej teraz - ale to już i tak postęp ;) ) G.A. ----> gdzie Was wymiotło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu kicha... Nie wierzyć!!! Ssssssssssp.......... (bajka o wężu) ;) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jazanna
Ja chcialam na temat napisac bo pisze tu po raz pierwszy,jak jak wierzyc w temilosc?Wierzycie ze kochanek Was kocha?Wierzycie,ze kocha,ale nadal pozostajecie kochankami?Ja rowiniez jestem kochana kochanka od dwoch lat,ale tak naprawde boje sie ze to tylko slowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkrkeuig
Ale zdziry z was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×