Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Pozdrawiam Was Dziewczynki OLu, Bdtk, Poezjo, Inki, Mariellko, Skarbuszku, Milky {kwiat] A gdzie jiw i jtw ?🌻. I także pomarańczowego Pana z problemem. :) Nowy rok tuz tuz...załóz czarny garniturek i będziesz rozpoznawalny :) Chętnie porozmiawamy z wytrwałym męzczyzną..bo jakos tak dziwnie sie sklada, za panowie uciekaja stad.... Tak jak z naszego życia hehehe, gdy zona się dowie (kłaniam sie pytanie:)) Dobrze, ze czytasz...mojego zona dowiedziala sie nie raz. I mam teraz pytanie do Ciebie Pytanie. Otóz dlaczego uporczywie trzyma sie go, to robiac awantury , to pakujac...a jak spakowany sie ewakuluje to wisi na nim i blaga zeby został. Ja jestem za tym żeby zostawał. (dlugo by opisywac dlaczego ale czytajac topik pewnie zrozumiesz) Ale dlaczego ona? Zdradzana, oszukiwana...Nawet nie dla dzieci bo a dorosle. Potrafisz mi na nie odpowiedziec? Więc sama widzisz, ze na pytanie kazde mozna odpowiedziec kolejnym i tak w kólko...I sobie tez zadaje ich mnóstwo..ale na razie nie znajduje na nie konkretnych odpowiedzi, dlatego zatrzymalam sie i stoje... Zresztą zgodnie z radami moich topikowych Mądrych Koleżanek {cześć]. I nie wiem czy bedę kiedys zalowala.. moze... nie ważne teraz w obliczu mojego wczorajszego ogłoszenia... Na topiku jestem po to zeby pobyc i porozmawiac. posmiac sie i poplakac z kobietkami o podobnych problemach (niekoniecznie pogladach) I tylko dlatego. Nie potrzebne mi wyzwiska i obrażanie. Dlatego nie mam zamiaru na nie nigdy reagowac ani dyskutowac z osobami wygłaszajacymi je. Wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jest juz nowy gang...piękny! A co masz pod szyja JWŚ ? Krawat czy muchę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M-jak M a r k o
Pozdrawiam kochaneczki..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Katinko..... zagladam tu w przerwach Jestem zawalona robota jak malo kiedy.....swiat zwariowal I nie pisze wlasnie z tego powodu..... praca-brak czasu, ..... a zreszta nie ma co pisac.... u mnie bez zmian.....wzloty i upadki..... niebo - pieklo..... z akcentem na Niebo ;) ktos wczeniej przytoczyl moje slowa \"ciekawe co naściemnia w domu?\" to ja powiedzialam.... prawdopodobnie jak nad ranem wyjechal ode mnie i wracal do domu, ale ja mysle ze pytajacy czy pytajaca jak poczyta ten topik od poczatku to znajdzie odpowiedz na to pytanie. Moze nie na to..... moze na to dlaczego tam wraca. Mowilam juz tu ze chyba sama nie wiem czego chce tak naprawde. I tak jak napisala Katinka, nie da sie jednoznacznie odpowiedziec na wszystkie pytania. Ile sytuacji - tyle rozwiazan. Nie jest prosto ulozyc sobie zycia bedac po przezyciach. I nie tylko o to chodzi ze On jest zajety. Ale co ja tu tlumacze, kto nie byl w takim zwiazku temu nawet trudno zrozumiec jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto nie był naiwną gęsią
ten nie zrozumie :) :) :) :) PRAWDA! PRAWDA! SAMA PRAWDA! :) :) :) Aż żal dupe ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od ściskania czego innego
mam taką jedną jak wy :) :) :) ściska, liże i ssie i póki co nie marudzi ze nie wierzy w moja miłość :) :) :) jak zacznie marudzic to znajdę następną chętnych gęsi nie brakuje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam zaraz lecz
chore to wy jesteście na naiwność i brednie, które przyjmujecie bez zmrużenia oka ale to dobrze :) :) dla takich jak ja (i jak ci wasi fagasi) gdyby nie było takich jak wy to by było trzeba je wynaleźć dajecie samą radość :) :) :) tak trzymać! tylko nie marudzić o rozwodach! o miłości możemy ponawijać, umiemy lepiej niż wy :) :) :) "jesteś jedyną kobietą z którą tak się czuję, jakie to okrutne, że spotkaliśmy sie tak późno, kocham cię, oszaleję bez ciebie, rozumiem malutka ze cierpisz, ale taki ten świat, kocham cię moje słońce, liczysz się tylko ty, uwierz mi, nie chcę, żebyś się smuciła, naprawdę cię kocham itede" :) :) :) :) pogadać można lubicie to, wiem :) tylko nie marudźcie i nie wymagajcie nic więcej a wszystcy będziemy szczęśliwi :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo...to chyba nie do nas. Gdyby \"moj fagas\" tak do mnie mowil...juz trzy lata temu by nim nie był bo od razu wiedziałabym, ze to ściema... On mówi zupełnie co innego. Przykład z ostatniej chwili. Rozmawialiśmy przez telefon i powiedziałam (jakąs godzine temu). ze jadę odwieźdż dzieci na zajecia. Jego słowa - \"ale bardzo Cię proszę uwazaj na siebie, dobrze? Juz sie ślisko robi...\" . Mam marudzić????? Dziwny "fagas" - prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj \"fagas\" tez przed chwila dzwonil. Rozmawialismy przez telefon i ktos zadzwonil do drzwi. A moj \"fagas\" na to. \"Zaloz lancuch - nie otwieraj tak w ciemno i nie odkladaj sluchawki\" cholera ale mi nasciemnial....widocznie wcale mnie nie lubi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam-pomarańczowy
to po co jesteś ze swoją ślubną, co? skoro inna tak dobrze ci ściska, liże i ssie? Żonka nie umie? nie lubi? nie pociagasz jej? a może...coś innego tu się liczy, co? Może żonka to od zarabiania jest, a pan mąż z nudow musi sie wyszaleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczyny....zaglądam tu i wszystko czytam... ale sama już nie mam o czym pisać....bo jestem byłym materacykiem. Ale z przyjemnością czytam ....i wszystkim kibicuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dorastam do bycia \"bylym materacykiem\" Jeszcze tylko przetrwam swieta i sylwestra, zeby utwierdzic sie w tym, ze chce byc \"bylym\" uroczyscie spedze \"rok bycia i niebycia razem\" i dolacze do wiekszosci. ;) To jednak nie na moje sily.... przeliczylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drogie
temat tego topiku brzmi "jak wierzyć w miłość kochanka" .Proszę bardzo oto odpowiedź - w ogóle nie wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jakby to milky ujela \"ło matko ale sie narobilo\"! dobranocki kochane dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj się urlopowałam jednodniowo,coby w tej durnej pracy nie siedziec,gdzie z pewnych względów juz mi się bywac nie chce.Problem w tym,ze innej (na razie) nie ma... Ale jestem i się wpisuję jako pierwsza chyba....:) Widzę,ze \"byłe\" zaczynają na topiku miec przewagę:) Marcelka dołaczyła do juz-nie-flanelek:) Witam Cię w gronie:) Pozdrawiam równiez naszą efemerydę,tajemniczego Marko,jak jego wpisy widzę,to jakies takie ciarki jakby mam....;) JWŚ-witaj,rodzyneczku w tym sfeminizowanym cieście.....:) Choc M.Środy tu nie znajdziesz:) I do Ciebie-rady to się chyba raczej nie mozesz tu spodziewac.Nikt Ci jej dac nie moze.Nikt Ci nie powie-zrób tak a tak.Kazdy musi dojrzec,bla bla,proszę poczytac poprzednie wpisy;) Czesc Milky,Bdtk,Skarbuszku (zasługujesz,oj,zasługujesz...),Inki (jak różdżka?mi sie dzis sniła jedna,proszę o analizę:) )JIW,JTW,Ola,no i Pytanie. A wlasnie.Nie byłam zazdrosna o \"moją\"zone.Nie wiem,jak to mozliwe,bo mam bardzo rozwiniete poczucie własnosci.Ale nie byłam.Nie widziałam w niej konkurencji,gdy bylismy razem.I nie znałam jej,nigdy nie widziałam,moze przez to?...Nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,wprawiłas mnie wlasnie w stan smiechu spazmatycznego:) Dla Ciebie: :D :D :D :D :D :D :D ;);););););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ta rozdzka moja czarodziejska... uciekalam a ona mnie dogonila. uciekalam i ale mnie zaczarowal hi hi i to ta moja tajemnica he he bo was wczoraj wykisowalam a sama tak bylam wycalowana... ach! cala noc i wspolny ranek i czuje sie dobrze demony przegonione. no i znow mu mowie nie dzwon nie dzwon teraz tylko jak zakonczysz hi hi he he a on i tak dzwoni ;) a sie pozmienialo u mnie w glowie jakby co to sie uwazam za wolna i nieflanelke, bo to on robil za poduszeczke he he dzien dobry dzien dobry :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co na mam powiedzieć???? jestem TRZECIA...łeeee....:) Milky \"posuń\" się trochę...:) :) :)...już lepiej być drugą niż trzecią...:) ale mam wisielczy humor od rana ... Inki jeteś?...zapodaj coś wesołego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...nawet się nie obejrzalam i spadłam na czwartą pozycję...buuuu... ale Tobie Inki to wybaczę...:) wiedziałam ze będziesz mieć super nastrój...zarazaj!!! :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[dobry humor] [bardzo dobry humor] he he hi hi ha ha o zapomialam ze jestem w pracy buuu marielko a to byla rozdzka zwykla czy o przedluzonym (o cholera!) dzialaniu czy znieczulajaca? a teraz dla wszystkich lekkie i puszyste nadzienie oblane mleczna czekolada czyli [batonik milkyway] gwiazdy widze gwiazdy he he na opakowaniu :D a gdzie gwaizda FILAR? hi hi ale z tymi pozdrowieniami to wczoraj pojechalyscie! normalnie koncert zyczen az piosenki slyszalam w tle :) :) :) no wlasnie gdzie te piosenki gdzie te teksty teraz tylko wyglupy wam w glowie hi hi? gdzie teksciarki piesniarki fleciarki he he poszlam z marketingowcem po pracy do sklepu i kupilam marchewki i zielonego ogorka takeigo od razu z zabezpieczeniem a on ze tendencyjne zakupy robie i ciagle te fallusy w glowie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,czy zły nastrój wynika z faktu,o którym ja wiem?...Nie martw się.Czas biegnie prędko,a nieraz sekunda starczy,zeby wszystko się zmieniło (na lepsze) ;)Bardzo ważną mysl wypowiedziałaś:) Lepiej być drugą,niż tzrecią,hihhihi.... Inki,różdżka była o działaniu niezwykle przedłuzonym;) I różdzkaż był do niej przyczepiony też;) Tak na marginesie,czasem mi się wydaje,ze Ty nie zwracasz uwagi na moje wpisy,zwłaszcza te mniej ważne,a później znienacka wyprowadzasz mnie z błędu:) Bardzo mi się miło wtedy robi:) Musze pomysleć nad jaką piesnią (godową). ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaneczki ! Co prawda ciało sie jeszcze nie obudziło i pomimo wzietego prysznica oczy tez jeszcze nie przebudone..... Ale w glowie temat juz jeden jest drazany, cholera - jak glupio ten swiat jest poukladany. Poprosze znieczulenie :) Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale znieczulenie do-ustne czy... he he he chyba tylko ja tu jestem taka zboczona! to zeby ci na caly dzien starczylo hi hi marielko bo ja zawsze chce ale nie zawsze moge ;) a potem to juz do widzenia pączki jak to mowil moj trener sportow walk hi hi po zawodach po ptokach wiec kwiatek dla ciebie 🌻 teraz znow cisza w eterze bo wielki brat patrzy ciao ziewczyneczki skarbuszek! przejecie warty nad dobrym humorkiem. przekazuje ci paleczke he he jak ktoras cos o dole wspomni to ja walnij [paleczka do walenia] ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×