Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

JWŚ,jakie znieczulenie?? Może byc różdzka znieczulająca???;) Eeeee,chyba nie może;) To inny znieczulacz proszę: i do roboty!!! ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie gwiazdeczki! Jestem piąta, szósta... na kozetce? Czy moja pupa się tam zmieści? Róbcie miejsce! Hihihi ;) Widzę, że dobre humory Wam dopisują. Hmmm, też mam dzisiaj dobry nastrój :D Wczoraj miałam randeczkę! A co? ;) ...Tralalala :D :P Cholera, tak to już jest! Krótkie chwile przyjemności, potem wspomnienia i fascynacje tym co było...aż do następnego spotkania. A na poduszce jego zapach. I co? Mam się nim tydzień zachwycać.? Ooo! Już mi się humor psuje! Dupa blada. Czy w życiu piękne są tylko chwile? I znowu myślę sobie, że lepiej się nie spotykać, nie drażnić zmysłów... wszystkim organom pozwolić się wyciszyć. Ale to nie jest łatwe, no i ON mi na to nie bardzo pozwala. Więc co? Chwilo trwaj? A co będzie dalej to się zobaczy? Jasne. Niech tak będzie!! ;) Zobaczymy jak długo wytrzymam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub idiotek
sobie założyłyście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, jak zwykle masz rację...jeszcze od wczoraj siedzę w dołku... i to na wlasne życzenie... zaraz napiszę do Ciebie :) a gdzie Skarbuszek, Katinka, Bdtk, Poezja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, łupnij Olę pałeczką;););) Taki piekny dzień,a ona....Ola,tak czasem jest,ze nasze oczekiwania są większe,niż fakty by to usprawiedliwiały.Ale na okoliczności obiektywne nie mamy wpływu. I już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola****, ja Ci zaraz dam! Ja z pałeczką czekam... tzn. nie wiem czy z pałeczką, pałką czy różdżką ;) w każdym razie mam do dołów nie dopuszczać i ... jeszcze z wczorajszych dołów będę przeganiać. Ale mam zadanie! :P Hahaha, na ciężkie roboty mnie zesłano za moje wszystkie grzechy... Inki, Ty musisz coś wiedzieć, skoro mnie wybrałaś!? ;) Ach tak, Ty przecież wszystko wiesz... Wróżko - czarodziejko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różdżki, pałeczki... czary-mary, weź pałeczkę do ręki... :-) :-D O qrnia... a ja już się tak dawno nie kisiłam... (to od \"kisa\", nie mylić z kiszeniem ogóra, nawet takiego inkowego - w foliowym garniturku he he) Ola****, wyłaź z doła prędziutko! Podaję Ci łąpkę 🖐️ ... I przejmujemy pałeczkę! ;-) JWS, kubeł zimnej wody na głowę lepszy niż prysznic! O właśnie podszedł do mojego biurka i westchnął teatralnie... pewnie ma kłopoty z oddychaniem he he... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zacznie się walka o pałeczkę, hehehe ;) W zasadzie ja nie muszę jej mieć... bierzcie ją... niech przechodzi z ręki do ręki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziwczynki i Chłopczyku olu i ja się melduje...... prosze o krawem miejsca na kozetce. Bo mi dzisiaj się jakoś tak zatęskniło do dawnego statusu.... Ale faktycznie silna wole mam .... ja tez poprosze różdzką w łepek..... bo mi źle mimo tego słoneczka. Milki ja też okruszek millkyway zajdam i popłakuje w końciku. I niemogę sie przekonać, ze dobra decyzję podjełam...... JWŚ - to chyba czarny garniturek a nie sukieneczka jak u wiekszość na tym topicu........ Oj chciałabym rozamiętywac ostatnie spotkanie i czekac na następne -ale przeciełam sobie siekierka i mam problem........ oj pożądnie w łep bo vedzie źle nie zadzwonie nie zadzwonie nie zadzwonie no przecież musze być konsekwentna. Kochane dziewczyneczki - słonecznego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście wszystkie, od razu mi lepiej :) Milky, dzięki za łapkę...już ją chwytam...:) Skarbuszku, mnie to chyba by trzeba jakąs pałą :) :) potraktować, a nie różdżką, hi hi hi... dół na szczęście nie jest bardzo głęboki, więc powoli wypełzam :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poezja, DOBRĄ DECYZJĘ PODJĘŁAŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze Ci było w tym tłoku???????????????????????????????? ... i z tym \"tłokiem\" / tłukiem wszędobylskim, spermodawcą od siedmiu boleści????? Co to qrnia seks grupowy????? Uwaga! Leci pałeczka! Szybciej! Szybciej! Szybciej! Mocniej! Mocniej! Mocniej! A teraz Kurewny-Śnieżki pobawią się w \"bałwana\" :-), czyli bałwan-w-golfie, bałwan-bez-golfa... he he he... O Q... co ja piszę.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky...no no no ;) Ale poganiasz ;) Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech...? ;) Teraz wiadomo, dlaczego TEN koło Twojego biurka ma coś nie tak, a może tak... z oddechem... przyśpiesza, zwalnia, przyśpiesza, zwalnia... hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,to to!! To to!! Pałą!! Pałą,nie pałeczką!! hihihi.... Milky,co,golfa dziś ma?;) Ja tez,ja tez....;) Mimo ze \"mój\" (?) nie lubi,oj,nie lubi...Ale się dziś nie widzimy,więc co tam;)Wazne,ze ja lubię;) Wzdycha,to może mu dech zaparło na Twoj widok?;) No i jest piosenka.Jedna z moich ulubionych. Take my breath away.... Mam salami na śniadanie:) jak rozpusta,to na całego.Ale słoooone....Mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola***
a ja mam golf dzisiaj! :) a i tak mi zimno...nawet herbatka malinowa kiepsko działa...:( mariella, siostrulo! ta piosenka tez mi sie podoba...do tego stopnia że mam ją nawet ustawioną w telefonie :)...kolejne podobieństwo, ech :) Skarbuszku...i gdzie ta pała :) especially for me??? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten poprzedni wpis to byłam ja!!! gdzieś jedna gwiazdka mi umknęła...wolę czarną sukienkę niż pomarańczową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak,wspomnienia młodosci,młody Tom Cruise i ten jego motor...Nie ma to jak kultowy film z pieknym motywem muzycznym w tle...Teraz juz mi sie tak nie podoba.Film znaczy.Motyw nadal jest super. Zjadłam.Teraz powiekszę swój obwód w biodrach (dlaczego nie wyzej?..) czekoladą o smaku irish coffee.Do dzieła:) Inki,wiem ze moze sie pozno upominam,ale zdradz moze szczególiki jakie tej nocy upojnej...Moze zapadły jakies postanowienia?jakas zmiana sytuacji?Przełom,rozłam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie jazde hehe bez trzymanki ;) wszystkim puscily te no... zaworki blokady i hamulce i tak trzymac he he i tak puszczac ;) ola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziefczynki:D Olu melduje się na życzenie...wczoraj zabalowałam z bratem i tatem i jeszcze nie wytrzeźwiałam...ale za to naśmiałam się jak was poczytałam. Skarbuszku ty też wczoraj materacykowałaś;)? mój miś dziś się gdzieś schował przedem mną ale nie chce mi się go szukać...sam się znajdzie;) Buziaczki i pozdrowionka👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniam,ale irish coffe jest suuuuper.... Byłam wkiosku.W witrynie jakies wydawnictwo o wystroju wnetrz.Na okładce temat:dobry materac-komfort spania (czy cos jak to).Zgadnijcie o czym pomyslałam;) Hihihi....Ale skaczę z tematu na temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poezja ->wlasciwie moglabym się podpisać pod Twoim wpisem i już nic nie dodawać. Też mi źle ( A dzis to chyba jakis szczególny kryzys mnie dopadl) też się na szczęście trzymam i nie dzwonię, nie wysyłam smsów. Ja jestem PEWNA ze ta moja decyzja o rozstaniu byla dobra, mimo tego, co teraz czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poezja ->wlasciwie moglabym się podpisać pod Twoim wpisem i już nic nie dodawać. Też mi źle ( A dzis to chyba jakis szczególny kryzys mnie dopadl) też się na szczęście trzymam i nie dzwonię, nie wysyłam smsów. Ja jestem PEWNA ze ta moja decyzja o rozstaniu byla dobra, mimo tego, co teraz czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, znów mnie doprowadziłaś do ataku smiechu...:) tytuł świetny, hi hi...o czym mogłaś sobie pomysleć???...no nie wiem :)...nawet się nie domyślam :) my zepsute...:) Bdtk, cześć...masz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika,Poezja,czy sugestia \"PAŁĄ doła\" bedzie nie na miejscu? ;) Ja wiem,ja wiem...Wiem,wiem...Co innego wiedziec,co innego czuc...Ale sukcesem jest,ze jestes pewna,ze zrobiłas dobrze. Masz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakie Wy kochane Dziewczynki jesteście Mariella - dobra sugestia Millky mi źle w tłumie bylo bardzo ale z nim bardzo dobrze tzn. dokąd nie wiedzialam bo później to gorzej..... Ale mi z Tym Panem było dobrze chociaz namiastak jak się okazało.... Organika ale kiedy.s będzie przeciez lepiej bo inaczej oszaleję Ja bym chciala w cholerne i otware dla wszystkich ramiona, chiałaby aby te ręce i mnie podotykały i te...... do diabła z tym ] powinnam się zmienić wproże życia ale - nie dam sie .... poezja tylko poezja mimo, że taka prozaiczna Dobrze, że jesteście.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet bardzo dobrze , ze jestescie. Ale wchodze i co widzę? Pały. doły! Doły, pały... Wow! :P Zżarłąm właśnie dwa naleśniki z serem. Ale to moj pierwszy posiłek dzisiaj. Zapchałam się tak bardzo, ze moze starczy juz na cały dzionek. Biegne dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka,trafiłas w samo sedno.Jak to qrwa mozliwe,ze ja,dorosla,racjonalnie mysląca,podchodząca z megadystansem do obecnego faceta, który nawet chyba oficjalnie jeszcze nim nie jest,z siódmego nieba potrafię spaść do doła baaardzo głębokiego w 5 sekund,z powodu nader idiotycznego??? Sama jestem zła na siebie.Pałą mnie!!! Skarbuszku!!! Inki!!! Milkyway\'u!!!Pałą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Mariello pałki nie ma... :P Milky zajechała pałkę... ;) Było z rak do rąk, z ręki do ręki i... bonanza :P. Ale pacnę Cię moją czarodziejska różdżką, specjalną ds. zakopywania dołów ;) Olę też puknę ;) Katinkę też ;) U reszty jak na razie dołów brak? BRAK! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×