Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

A teraz na poważnie. Uważam, że zdecydowanie lepiej jest zerwać, zanim ON to zrobi... Być kochanką porzuconą...nie! To boli. Nie dość, że rola była niewdzięczna to jeszcze miałam przegrać? Jasne, że przegrałam, ale udaje przed sobą, że zwyciężyłam, bo uwolniłam się od piekła...Było gorąco i grzesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, 10 miesięcy temu nie było tego topiku...;) Tutaj wszystkie dojrzewamy, do lepszych czy gorszych decyzji... a jeśli decyzje już podjęte, to do lepszych lub gorszych interpretacji zdarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Skarbuszek, zdecydowanie lepiej jest zerwac ja zrywalam srednio raz w tygodniu.... i co.... placz, blaganie, kwaity....i q....a znowu to samo jeszcze w sobote napisal ze ze mna jest najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi a wczoraj.... \"jakos mu zobojetnialo\" nienawidze jego....nienawidze siebie chce mi sie wyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój dzisiaj nie napisał, nie zadzwonił...czyżby się już tym wszystkim znudził? Zobojętniał? Ale jak go znam, to napisze, napisze... I cokolwiek napisze, ja będę musiała to olać... Bo...na tych, którzy wstępują do tej samej rzeki, napływają coraz to nowe wody. A już sobie z nimi nie umiem radzić. QM!! Nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to znacie? Przychodzi lokaj do hrabiego i mówi: - Hrabio, moze podam obiad? - Bez sensu... - To moze hrabio pójdziemy na spacer? - Bez sensu... - No to moze opowiem zagadke? - Dobra, niech bedzie... Hrabio, co to jest: owlosione i wchodzi do dziury? - Chuj. - A nie, bo mysz. - Mysz? W cipie? Bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam po wiem tak. Nie wiem czy mu zależało(zależy) mi bardzo. Nie wiem co o tym myśleć i chyba właśnie dlatego zdecydowałam się już nie odzezwać. To boli jak cholera :( Bardziej chyba to że byłam prawdopodobnie oszukiwana, a ja tego nie lubię 😠 i nie dam się tak traktować. Mam nadzieję, że starczy mi sił na to żeby przez to przejść i zapomnieć. ale się rozpisałam to chyba pierwszy raz, ale tyle dziś we mnie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest! Jest! Mamy cię! Znów pora polanczowa i znów ozór w zębach! Mała rzecz - a cieszy. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu...hahaha, ale się roześmiałam, aż oplułam sobie brodę...bez sensu ? ;) oj, ale ja dzisiaj pracuję...wcale nie pracuję...bez sensu ? zaraz zwariuję...bez sensu ? już zwariowałam...bez sensu. Kurcze blade i tak trzymaj, nie puszczaj :D milky, Jakby mnie mój taką oplutą zobaczył...ojej ... Ty się ciesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky- postaw na swoim biurku wykałaczki...ciekawe, czy zajarzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QJM! Właśnie z żonką radośnie gaworzy! 3majcie mnie, bo nie zdzierżę!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS SOS MayDayMayDayMayDayMayDayMayDay Tora Tora Tora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co? Niech się męczy! No i zawsze to jakieś mięsko nie? A wykałaczki niech se wystruga, palant! Albo rysia niech se wystruga... :-p Rżnąć umiał tak, że wióry lecą - to i w robótkach ręcznych se poradzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky, jak widzę z Tobą też nie jest najlepiej...;) a inki? gdzie jest inki...siedzi w kąciku i płacze? inki, chodź do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky, jak widzę z Tobą też nie jest najlepiej...;) a inki? gdzie jest inki...siedzi w kąciku i płacze? inki, chodź do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dzis nie odzywam,zbyt dobry mam nastrój....;) Ale kocham was wszystkie. Milky,az tak zle??? Co on tam pi....li do tej słuchawki ze az tak Cie ruszyło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie da się zmienić tematu tego topiku choćby na \"dupa wołowa\" :D bo to \"jak wierzyć w miłość kochanka\" wali po oczach i właśnie śmieli się ze mne w pracy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zaczynam troche sie bac - jade tam z kolezanka ktora o niczym nie wie bo nawet nie chce mi sie opowiadac. I co ja mam jej powiedziec? ze mam takie nie wiadomo co? Ni to kochanek ni partner ni przyjaciel. A na dodatek on moze wlasnie teraz zdecydowac sie skonczyc to wszystko - wiec po co mam jej mowic cokolwiek? Wiec albo dostanie szoku jak nagle ktos rzuci sie na mnie jakis facet z pocalunkami, albo ja moge zachowac zimna krew i byc bardzo oficjalan. Tylko co wtedy on pomysli? Nie chce stawiac go w takiej sytuacji, bo ja nie chce go ukrywac ani nic w tym stylu. Ale chaotycznie pisze Mam nadzieje ze rozumiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było :) mam trochę pracowity dzionek...ale już śledzę waszą dyskusję :) wiem że też powinnam uciekać...ale coś uparcie mnie pcha w jego stronę! nie chcę, nie mogę...czy nie mam siły z tym walczyć.... wiem że robię źle...a mimo to trwam w tym nadal...czekam na każde spotkanie!!!! taka ze mnie idiotka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,pamietam i czuwam...;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ola,z jakiegos powodu Cię bardzo polubiłam...Ty wsród nas chyba najbadziej niewinna jestes,mam na mysli ze to co złe jeszcze przed Toba...(oby nie oczywiscie). I wiekowo chyba jestes mi bliska? Co? Milky piszże wreszcie bo z ciekawosci umre......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,pamietam i czuwam...;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ola,z jakiegos powodu Cię bardzo polubiłam...Ty wsród nas chyba najbadziej niewinna jestes,mam na mysli ze to co złe jeszcze przed Toba...(oby nie oczywiscie). I wiekowo chyba jestes mi bliska? Co? Milky piszże wreszcie bo z ciekawosci umre......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,pamietam i czuwam...;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ola,z jakiegos powodu Cię bardzo polubiłam...Ty wsród nas chyba najbadziej niewinna jestes,mam na mysli ze to co złe jeszcze przed Toba...(oby nie oczywiscie). I wiekowo chyba jestes mi bliska? Co? Milky piszże wreszcie bo z ciekawosci umre......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,pamietam i czuwam...;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ola,z jakiegos powodu Cię bardzo polubiłam...Ty wsród nas chyba najbadziej niewinna jestes,mam na mysli ze to co złe jeszcze przed Toba...(oby nie oczywiscie). I wiekowo chyba jestes mi bliska? Co? Milky piszże wreszcie bo z ciekawosci umre......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, koleżance powiedz, że to wujek albo szwagier...ja jestem za tym, żeby nikomu o NIM nie mówić... mój kochanek - moja słodka tajemnica. Nawet najlepsza przyjaciółka wyblebla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,pamietam i czuwam...;) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ola,z jakiegos powodu Cię bardzo polubiłam...Ty wsród nas chyba najbadziej niewinna jestes,mam na mysli ze to co złe jeszcze przed Toba...(oby nie oczywiscie). I wiekowo chyba jestes mi bliska? Co? Milky piszże wreszcie bo z ciekawosci umre......!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×