Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

dzieki Dziewczyny wytrwal..... nastepna godzine.... mam nadzieje a zawsze wydawalo mi sie ze jestesm \"silna\" nic mnie nie zlamie - cholera udalo sie takiemu jednemu..... chociaz nie.... trzymam sie dzielnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,Ola miała racje-telepatia istnieje!! Mysle sobie-napisze jej-głodnas czy co,kobieto sympatyczna,ze tylko o jedzeniu? A tymczasem Ty sama..No no.... Ciesze sie:) Podoba mi się Twoja szczerosc wobec siebie samej.Przynajmniej sobie nie wmawiasz ze Cie juz do niego nie ciagnie od d... strony:) Bo ciagnie,nie? Ale cos wulgarna dzis jestem....To nie w moim stylu,oj nie w moim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!! Ha ha ha!!! Były własnie przysłał mailika:) A dawałam mu czas do soboty...Ze jest ok:) Co myslicie o tym,moje drogie? Dlaczego on ze mną trzyma kontakt?? Jakies teorie? No,mała rzecz a cieszy....zawsze to jakas satysfakcja....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,spódnica juz wyschła,i dobrze bo to jedna z ulubionych;) Cos widze,ze dzis ja się wyjatkowo udzielam....Nie mówcie ze pracujecie bo nie uwierzę:) Z siostrzanym pozdrowieniem.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., nie uwierzysz! Telepatia to mało powiedziane! Przywieźli mi żurek. Biorę łapczywie kiełbasę do buzi ;-), a ta nóg dostała i hyc na spodnie! Ale plama!!!!!!!!! bueeeeeeeeeeee.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,NIE WIERZE!!!!! I zwijam sie ze smiechu-jak to wyrazic ikonką???? Jourt jogobella z musli przynajmniej tlusty nie byl,hehehe..... Ale przynajmniej przez chwile potrzymałas,zawsze to jakas namaistka...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój eks napisał dzisiaj 10 smsów, ale z czego się cieszyć? Ja żadnych plam nie mam, nawet po śmietanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., No QJM! Ja wcale nie żartuję! Daj maila, to Ci prześlę zdjęcie moich spodni (sie rozumie fotkę, a nie jak je zdejmuję ;-) Q-va cicho, bo są jeszcze jaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,ja tam sobie prywatnosc cenię,ale nie mogę się oprzec: stella77_77@tlen.pl Czekam czekam.....Pije wode mineralną,przynajmniej bezpieczna.nie jakies kiełbachy o zabarwieniu miesnym;) Ale jazda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. no żeby Ci woda sodowa do głowy nie uderzyła! Już zakładam sobie konto lewe. Może zdąże zanim plama wyschnie. I nie opieraj się! Chyba że o ścianę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marielko ja tez jestem, tylko pod obstrzalem szefa. no to troche mieskiem porzucalas, tak cos czuje ze chyba powinnas sie rozladowac fizycznie. moze masz pod reka jakiegos \"kochanka do bicia\" ;) nie martw sie, taka to juz karuzela ...a juz przyslal majla, no widzisz :) jtw, masz nie dzwonic, tak jak ja :) , nie poslucha, nie boj sie najwyzej przetrzyma, moj tak lubil bo zawsze czul ze zmiekne, raz tylko sie wystraszyl i wtedy przez tydzien bylam w niebie, wiec ty tez czekaj na swoje niebo :) a wciaz o sexie ;) powiem wam jedno. zajebisty ten nasz topik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,no-zajebisty...:) 🌻 Inusiu,maila przysłał były,z ktorym jestem na stopie kolezenskiej choc uwazam,ze jemu nie całkiem przeszło. Tzw. Potencjalny (z duzej....?) wysyła mi kwiatki na tlenie.Miękne. Milky,czekam....A cos mi przypomniałas-raz jak mnie jeden chciał o scianę oprzec w lazience tosmy umywalke wyrwali z tej sciany:) najlepsze,ze do niczego wtedy nie doszło. Tylko jak wspomniałas o scianie w kontekscie kiełbasy,to mi sie przypomniało.Ach,studenckie czasy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello!!! jestem jestem...znów miałam troszkę pracy i nie mogłam śledzić na bieżąco kolejnych wpisów :( to ten minus kiedy ma się internet tylko w pracy... doskonale Cię rozumiem. faceci chyba tacy są, ze nie lubią pisać...jak nie mają czasu to uważają się usprawiedliwieni i nie widzą sensu pisania...bo skoro są zajęci to są zajęci! ale my kobiety jesteśmy troszkę inne...wolimy żeby napisał, nawet jeśli ma byc to krótka informacja w stylu \"mam dużo pracy\" czy coś w tym stylu, prawda??!!! zawsze to poprawia nasze samopoczucie, bo to znaczy że jednak ktoś o nas pamięta, ze nas nie lekceważy... mam to samo! a mój luby :) niestety nie pisze często, a ja się wtedy głowię czy ma mnie już gdzies...czy jednak nie... glowa do góry Siostrucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee... bo ja tak czytam w stresie i jednym okiem :( i glodna bardzo i jesc mi sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inus,tylko uwazaj na jogurty bo białe plamy zostaja i kiełbasy tez chyba Ci nie polecam,choc raczej miesna jestem i wegetarianizm nie dla mnie...:) Ola!!!! Dokładnie,dokładnie tak się czuje!! I zdaje sobie sprawe z tego,ze ONI są tacy,i ze z jego strony to nie jest lekcewazenie,ale to nie znaczy ze czuję się mniej lekcewazona,ale to juz znamy nie:)Teraz kwiatuszki na tlenie puszcza a ja twardo udaję ze pracuje:) Nawet nie mam za duzych z tym problemów,znaczy z udawaniem,były mnie wyszkolił.... he.Własnie był zaopatrzeniowiec i mi walnął,ze piekna jestem....Zastanawiam się,czy mam dzis dobry dzien czy zły:) Hihi Milky!!! Gdzie fota???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky jak gryzłaś tę kiełbaskę ro trzeba sie było wyżyć i wyobrazić ze co inszego gryziesz :D I reakcję gryzionego hi hi hi. Mnie nic na ubranie nie wypadło , noo ale dzień jeszcze długi, wie wszystko możliwe. Ale za to wczoraj miałam mordercze myśli w stosunku do mojego kotka; najpierw puścił pawia na podłogę a potem - jak już chyba odżył po pawiku - wlazł na parapet i zrzucił kwiatek doniczkowy, duuuży. Efekt? Czyszczenie parapetu, krzesła od komputera ( stoi przy oknie) podłogi i wszystkiego w okolicy. Oczywiście czysciłam JA a nie ten co kłopotu narobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer... ja tez chciałam ugryźć taką kiełbasę...no, ale mi dali pokrojoną...ha ha ha , pewnie całe kiełbaski mają tylko na wynos, a na miejscu pokrojone... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organika, bez gryzienia! Jeszcze by mi czym bryzgnęła ;-) Mariella, fotki poszły do Cie. No wiesz w łazience? Przepychanie rury? ;-) A może to był hydraulik? No, no... niezła z Ciebie rura ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten zaopatrzeniowiec nie chcialby cie w cos zaopatrzec... ;) zaraz padne z glodu, a marchewki czekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie dziś humorki :D nie ma co . Ja się wczoraj tak zarzekałam, a dziś ...dupa :) z uśmiechem na ryju siedzę (podobno też dużo pracuje) i co :P znowu koło się zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,ale plamsko.....Moja to tylko plameczka w porownaniu do Twojej:) Ale spodnie masz fajne,i lakier na paznokietkach tez...;) Dzieki:) Adres zapamietam,tak ze się nie zdziw jesli kiedys mi do głowy strzeli cos Ci puscic....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organika, a ten pawik to czasem nie od klaczkow? ja mam w domu dwa kocury, ciesz sie ze masz tylko jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki-nie chciałabym sie w nic zaopatrywac bo-primo-za stary,secundo-nie mój typ. Proszę przestac gadac o kielbasie bo ten jogurt to był dzis mój jedyny posilek i sciska mnie w zołądku teraz z głodu,ale sie trzymam na razie...Jak długo?.. Milky,no,w łazience w akademiku:) Tak jakos wyszło...A kiełbache to miał,jesli o scisłosc chodzi....Dawno i nieprawda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×