Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarko... ja juz zaczynam kolejną wspinaczkę, daj rękę, pomogę Ci wyjść;) Mi... Biegnący... Już wszystko co miałam napisać, napisałam, wciąż jest tak jak było - raz wzloty, za chwilę upadki... Czasem mam wrażenie, że tylko czas płynie, a reszta stanęła w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, przykro mi, że tak strasznie sie stało jak opisujesz i jeszcze jakieś konsekwencje.. Jesteśmy tylko ludzmi i zdarza się popełnić głupstwa.. Jestem, my wszyscy, z Tobą, i pisz do nas.. Nie zamykaj się w czterech ścianach i tych wirtualnych także, bo to jest najgorsze. Każdy z nas ma jakieś swoje nieszczęście na jakimś etapie. Jedni mają wspaniałe rodziny i pracę i martwią się tylko tym, że dziecko dostało 4 w szkole zamiast 5:), a inni są bez domu, rodziny i pracy i też żyją. Potrafią się uśmiechać, a ich poczucie szczęścia może być nawet większe, niż tych pierwszych, choć nie mają nic.. Wszystko zależy od tego jak patrzymy na nasze życie: czy chcemy aby nas przygniatało swoją prozą i problemami, czy też widzimy w każdym dniu jego piękno, wschód i zachód słońca, radość że wciąż może być w tym życiu, uczestniczyć w nim, spotykać się z innymi.. Aalex, Pepper jeszcze raz :) 🌻 Mi.. nie dziękuje, aby nie zapeszać, ale mogę powiedzieć, że jesteś kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o to wlasnie chodzi. dajcie spokoj z wasza sila. Bo tylko potem są przez toproblemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ... nie wiem co powiedziec, ale zawsze jest jakies wyjscie z sytuacji .Czasami jest tak ze los sam znajduje dla nas rozwiazanie a my mozemy sie zorientowac jak pomodz go zrealizwoac .Najgorsze to siasc i czekac na \"cud\" .Wazne ,ze sie cos robi a czy wychodzi bardziej czy mniej czy tez nie wychodzi to juz swoja dorga ale pozneij nie mozna sobie zarzucic ,ze sie nic nie robilo. Moze kiepska rada ale moja:)... trzymaj sie dzielnie :) Facet II Moze mamy inne definicje kobiety ;) ale to fakt niektorym sie poprzewracalo w glowce ...Wy - my hmmm coz za zaszufladkowanie.To twoj punkt widzenia.Mam nadzieje,ze znajdziesz na swojej dordze \"kobiete\" , za ktora \"ty bedziesz biegal z kwiatkiem\" ,ktora bedzie miala poczucie wlasniej wartosci ... odwroc glowe czasami w druga strone ;) ... Pozdrawiam Aalex i Kadarka ... ja czekam na was z lopata bo trzeba pozniej zakopac i sznurkiem ;) Aalex ... moze podzielisz sie jeszcze raz (chyba,ze nie chcesz ) i popchamy temat moze wtedy sie ruszy ;) Biegnacy ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzisz Aga-ta czemu nie masz faceta? bo nawet przy nim nie zapłaczasz. Dziwne jesteście kobiety. Ja mówię, że troche gonności i delikatności w sobie, a Wy na mnie, że to ja jestem buc, bo Wy się nie nartzucacie i beczycie. Czy wrócą te czasy, kiedy kobieta będzie kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... ciesze ,sie ze przeszlas juz na druga storne ksiezyca ;) hihihih u mnie czesto jest pelnia wiec dlatego tak mam Pozdrowioneczka :D ...Aga- Ta brawo hihihihih Buzka Mi tez nawala net strasznie nawala. Facet II ... moze patrzysz nie w ta strone , ogolnie jest sporo takich kobiet o jakich mowisz ale jest tez sporo wartosciowyhc kobiet i tych prawdziwych ... a akurat na tym topiku mozesz znalezc duzo prawdziwych kobiet i naprawde wartosciowych.Przesledz troche wypowiedzi tego topiku i wtedy oceniaj .To ty zaczales na nas, ze jestesmy takie ... i takie i jeszcze takie... .Prawdziwy mezczyzna w prawdziwej kobiecie bedzie umial znalezc i wyzwolic ta godnosc i wrazliwosc o ktora tak pytasz ... ;) Serdeczne pozdrowienia i zycze wszystkim milutkiego popoludnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałem wszystkich wypowiedzi, bo ich za dużo było. Napisałem ogólnie wczoraj moją opin,ię na temat kobiet po kilku piwkach. No dobra, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina, przeto błagam o wybaczenie ;) A teraz chodzi mi o to, że znam kilka kobiet, które wyrobiły mi zdanie na temat właśnie samotnych. Wszystki e trzy są niby samotne, nikt ich nie rozumie, biedne, zagubione, na mój widol szapiace się w toalecie, przychodzące w nocy pod dom, myślące, że zostaną u mnie na noc. No dobra, może Wy takie nie jesteście, ale ja w moim 24 letnim życiu miałem już takie przejścia zkobitami, że nawet mi się juz tu opisywać nie chce. Dlatego twierdzę, że muszę od nich uciec na jakiś czas. I co robię? I piszę z babkami o babkach na babskim forum. No pięknie poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo mnie nie było, ale nie dużo się tu działo :) szapie to znaczy szarpie, R mi się zgubiło. A one maja po 20 i po 21 lat :) ja 24, wiec sam się zastanawiam co mam myśleć. Kolega jeden twierdzi, że troche mi zazdrści. Tylko czego pytam? ja bym chciał być SAM. Odpocząć od tych zagrywek. bo myślicie, że to wystawanie jest tu żałosne? To by się nawet dało znieść. Zawsze mogę zasłonić rolety, puścić radio, tv i nie słyszeć, nie widzieć... Zresztą, to nie o to chodxzi w tym temacie. Nie na mój temat mamy rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) No tak pewnie jestem teraz tu sama:) hmmm i nie wiem co mam pisać,dryfuje sobie teraz po moim morzu,zamyslona i zadumana czekajac wiecznie na cos i kogoś.Jestem teraz w takim sobie zawieszeniu i tak sobie obserwuję,myslę i czytam was i dobrze,ze jesteście ;):) Chyba dzisiaj nic mądrego nie wymyslę,i chyba dobrze mi z tym.Pustka ,cisza............. hmmmmmm Tęsknię do stokrotek na zielonej trawie i błekitnego nieba tyle wiem............... :)hmmmmmmmm Pozdrawiam gorąco,i zycze spokojnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzę o tym, aby w ciepły majowy wieczór poleżeć sobie na łące wśród pachnących kwiatów. I aby koło mnie leżał ktoś miły, kto mógłby rozweselić trochę to moje smutne życie. Jestem teraz jak Cordula zawieszony w jakiejś próżni i tylko czytam to co piszecie i jakoś nie potrafię nawet zabrać głosu w dyskusji. Nie mam weny do pisania a dzień za dniem mija i mija w nieskończoność. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula :) Jak u Ciebie Aalex :) Też dzisiaj jakoś pływam i nie mogę sie zebrać w sobie. Za to konteplowałem skrzypiący śnieg pod nogami i z zachwytem patrzyłem na powszechną białość.. Choć przyznaję, że ciepłego słonka nie zaszkodziłoby:) Czytałem właśnie w Zwierciadle ciekawy artykuł o wewnętrznym krytyku, który zaniża nasze poczucie wartości, stale mówi że coś źle robimy, czegoś nie jesteśmy warci itp. A wszystko to jest tylko w naszych głowach.. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miły cytat dla pragnących wiosny:-) -Nie można powiedzieć o wiośnie: \"Oby szybko nadeszła i trwała długo\" , lecz tylko: \"Niech nadejdzie, pobłogosławi mnie swą nadzieją i zostanie, jak długo będzie mogła\". Jedenaście minut - Paulo Coelho. Pozdrawiam i takiej wiosny wam życzę............:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelniku... 👄 Ja Tobie również takiej wiosny życzę...... Biegnący... Czuję się jakbym żyła w jakimś nierealnym świecie... Emocji brak... Szarku... Cordula... pozdrawiam Was cieplutko Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram... Ale dźwigam cały mój świat I dźwigać będę.... Czytelnik :) dzieki Zyczę nam wszystkim takiej własnie wiosny:) Aalex:) Biegnący........:) Szarku:) dobrej nocy:) Wszystkim pozostałym nocy dobrej róznież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystki pozdrawiam i zycze wiosennych snow... \"ku pokrzepieniu serc ;)\" ja bede snic z wami ;) Fajnie ,ze tu wiosennie bo juz zaczynam tesknic za wiosna ... mnie zasypalo i tlyko bialy kolor widze i az milo bylo tu zajzec bo sie tak wiosennie zrobilo. Cordula ,Aalex ,Szarek, Biegnacy , Czytelnik, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta czesc - Wtam na porannej kawie :) Dopadl mnie wlasnie dzisiaj krytyk kobiecy ....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja również przyłączę się do porannej kawki:) Ja tam lubię swojego wewnętrznego krytyka, pomaga mi zachować dystans do siebie i nie popaść w samozachwyt:P Już spowrotem wśród żywych:D Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta :) Buzka .. potraktuje go zakupami ;) szkoda buta hihihihih Aalex milo :D Nie myslalam nigdy o tym z tej strony - dobre ;) Mam nadzieje,ze mi przejdzie .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) no oczywiscie jakby inaczej do tego jeszcze patelnia taka ze stali nierdzewnej a po tym wszystkim pojde na psacer odreagowac bo taka piekna sloneczna zima hihihihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wszyscy tacy zajeci to ja sobie podywaguje- to z serii ciekawych słów..;) Wczoraj słuchałam Radiostacji, była mowa o najgłupszych rzeczach , które zrobili słuchacze- i co jest najciekawsze w tym wszystkim są to głównie faceci..!;) Ja tez zauwazyłam, ze idiotyczne zachowania i pomysły sa domeną tej odmiany człowieka :)- nie obraźcie się Panowie ..ale tak właśnie jest .;) Wkładanie \"małego\" do dziwnych urządzeń mechanicznych np odkurzacza ..co jeden delikwent przypłacił obcięciem \"końcówki\"-której nie dało się już doszyc.. Albo plucie na odległośc z balkonu na entym piętrze -jeden tak się postarał, że wypadł -ze skutkiem śmiertelnym zresztą.. A najbardziej ubawiłam się opowieścia o chłopaku , który włożył sobie żarówke do ust -bo chciał sprawdzić jak to jest...?!;) oczywiście nie mógł jej wyjąć i był problem- pojechali na pogotowie- musiał wyglądac niesamowicie !!!:)) taxsówkarz sie uśmiał po pachy.:) lekarz też -musieli mu naciąć usta . Njaciekawsze było dalej ..wracaja a tam następny facio z żarówką w gębie!!:))) I znowu kurs do szpitala a w szpitalu siedzi jeszcze jeden \"wypchany\" -kto..?-kierowca !! ten który ich wiózł -widocznie tez chciał poczuć jak to jest..:):DD Nigdy tego nie pojmę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby pocieszyc tutejszych mężczyzn..:) ktoś wspomniał też coś o koleżance , która gasiła świeczke dezodorantem :) - no..ale to był pojedyńczy przypadek..:) a głupich podobno nie sieja ..;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik, no ja jestem miło zaskoczony. Aga-Ta z żarówką cholera mi nie wyszło, ale mało brakowało. Pamiętam natomiast jak w przeszłości (dalekiej) trzeba było rozciąć krzesło bo włożyłem głowę między szczebelki, prąd popieścił mnie wielokrotnie bo mam tendencje do wkładania paluchów gdzie nie trzeba, połamałem rękę po zjeździe na sankach z \"górki nie do zjechania\", rozwaliłem luk brwiowy po dziwnym walnięciu głową w ścianę, mało nie utopiłem się wpadając do jeziora z drzewa itp. najbardziej drastycznych nie będę wymieniał bo uznacie mnie za komletnego idiotę jeżeli już teraz tak he he nie sądzicie. Ja naprawdę nie wiem jakim cudem gatunek samców przetrwał tak długo, ale jedno jest pewne- działanie ewolucji facetów nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar- masz wyjątkowo \"bogatą \" przeszłość..;) a kto wie co przyniesie przyszłość .?;) jeszcze wszystko przed tobą ..:D Ja oprócz konsumowania kwiatków -niczym \"nadzwyczajnym\" pochwalić się nie mogę..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie cierpie \"psow ogrodnika\" WRRRR....... Witam jakos ucihclo to sobie sama tu posiedze i podumam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Tak sobie czytam te ostatnie wpisy i musze stwierdzic, że tęskni mi sie za starymi dobrymi czasami tego topiku........ Dobre, bo kiedyś to było miejsce gdzie dzielono sie swoimi problemami, przemyśleniami- takimi, które były zgodne z ideą tego topiku ( bo w jakimś konkretnym celu został on założony). Zawsze zostało się wysłuchanym (a raczej przeczytanym), zawsze znalazło się jakieś mądre słowo dla będącego w dołku człowieka. Nigdy nie było się samemu, czuło się więź miedzy nami- a teraz ??? Gdzieś to wszystko umkneło-mnie tego okrutnie brakuje. Ciekawa jestem czy to tylko ja mam takie odczucia czy też może jest Nas wiecej??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×