Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

coś podobnego a u mnie słońce i błekitne niebo sie zrobiło:) a jak narzekac to narzekać.......a ja mam dziwne przeczucia i niepokoje i teskni mi sie do męskiego ramienia i miotam sie w myslach ,skupic sie nie mogę i ......... najchetniej poszlabym na spacer po plazy .......no ale plaza tak daleko ehhhhhhhh:) buziaki:)dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ja taka durna jestem ze wlasnie no coments ale korci mnie zeby wiedziec kto to i w jakim celu.Padalec napisal zadzwon a potem mi opowiesz jak bylo. Ale ja zeeby spprawdzic padalca zupelnie jak wariatka poprosilam kumpla wlasnie niedawno zeby zadzwonil do niego do pracy i spytal czy moze z nim mowic:) a kur.....jestem tak wkurzona ze nawet nie czuje bolu w plucach czy oskrzelach-sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dawnych czasach jak bylam ta 3 a w sumie nie tak dawnych bylam normalna i ani przez mysl mi nie przeszlo zeby padalca szpiegowac a dzis...hihi mowi prawde-wyjechal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja chce kawke. Aalex... ja jak narazie mam dopiero syndrom i tez placze z byle powodu. Cordula... siedze w norze i gotuje moze ktos sie skusi na kotlecika z buraczkami i ziemniakami 👄 Kadarka... ja tez robilam ale ciemny braz i mom czarne ale pod slonce ( ktorego akurat nie ma bo nie chce wyjsc) widac braz. Ala... ja uwielbiam jak sobie padalce po czasie o mnie przypominaja i ze jednak fajna dziewczyna bylam no poprostu miodzio.Ja chyba sie naucze strzelac i ich wszystkich powystrzelam kur... A moze bede miala prace tzn jako staz ale zawsze jakies zajecie jutro ide do urzedu pracy i bede zalatwiac hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani:) Jak na razie występuję tutaj jako poszukiwacz wiosny:) Od kilku dni mamy tu piękne słońce, ale lodowaty wiatr, że chwilami chciałoby sie czapkę włożyć. Za to zaczynają powoli wypuszczać liście kasztanowce i widziałem już jedno piękne zakwitnięte drzewko. Trochę dziwnie, bo były kwiatki, ale bez liści (?) W każdym razie usilnie tej wiosny wypatruję. Ale dziś padalcowe nastroje;) Ale kobiety też są takie, bo sam to przećwiczyłem. Kadarko, przykro mi z powodu tej czerni, choć z drugiej strony przyznam, że brunetki są najbardziej w moim guście:) Alu, Aalex, Mi.., Agatko 👄 dla Was i przytulanki na te nastroje. Zmykam do \"pracy\";) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ze jest tu jaks Agnieszka-wszystkiego najlepszego.................................tu wstaw czego sobie zyczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) W Krakowie słońca nie ma i jest zimno :( i jeszcze mnie jakaś niemoc ogarnia :| mam nadzieję,że to nic poważnego i szybko dojdę do siebie ;) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołaczam się do życzeń ;) najlepszego czego sobie tylko życzysz .. 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Witam Was przy porannej kawce i z tego co mi wiadomo są tu przynajmniej dwie Agnieszki:) Wszystkiego naj dziewczyny:D 🌻 z tej okazji dla Was Złe dni powoli mijają, na szczęście:) Mam ogromną ochotę pojechać gdzieś w nieznane, położyć się na jakiejś łące i nie myśleć o niczym... Ale wciąż nie ma wiosny..... Pozdrawiam Was, milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra czerń nie jest zła ! wiec bym sie nie martwił , to wszak tez idzie zmienic , są ku temu sposoby , a na drugo raz ddaj sie w rece fachowców ! pozdrawiam i juz nie marudzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄 spelnienia marzen dla solenizantow ;) hihiih Wiec mialam jedna rozmowe w sprawie pracy od 7 rano do 9 siedzialam i wypelnialam jakies papiery w urzedzie pracy.Praca raczej pewna kolega mi zalatwia ale malo placa no ale pieniadze to nie wszystko ;) ...o 12.30 mam kolejna rozmowe w sprawie pracy jakos sekretarka do prowadzenia sekretariatu ;) tu bedzie dzialac moja ciocia hihihihi wiec moze tez byc pewne :)... pozniej jade znowu z wujkiem do jego znajomego bo potrzebuje sekretarke do starostwa i tez moze byc pewne i z tego co wiem najlepsze bo budzetwoka to prawie jak dozywotnio :D .... hihihihihi ja to mam plecy ,ze hohoho.Kurde jak sie nic nie dzialo tak w jeden dzien mam poprostu czeski film i moze cos z tego wypali.Trzymajcie kciuki za mnie :) Aalex... ja sie dolaczam do wyjazdu ;) Kadarka :) Biegnacy ... ja dam ci jeszcze rozowe okulary podobno przez nie lepiej widac ;) Ala... :) Krz... nie moc bedzie z Toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz... mialo byc : niech moc bedzie z toba !!! chyba glodnam bo cos literki zjadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witam was!!!! No nie da sie ukryć;) dziekuję ,dziekuję i zapraszam na lampke wineczka przedniego i serniczek:):D własnie jestem w pracy i tak w przerwie zatęskniłam za wami:) u mnie cudowna pogoda i niebo bezchmurne:) jak na zamówienie. Mi:) trzymam kciuki oczywiscie ja tez jestem w budżetówce i czuje sie raczej bezpiecznie:) powodzenia mała:) kadarka.KRZ,Aalex ,Biegnący....,Ala..... i wszyscy pozostali 👄 dla was i zyczę cudownego dnia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla naszych Agnieszek:) Piękne, wiosenne 🌻🌻🌻 dla Was i samych radości i uśmiechów:) 👄 Mi... ale wysyp;) powodzenia i dziękuję za różowe okularki, zaraz lepiej:) Kadarko, czyżbym miał konkurencję;) Aalex, jeśli można to również przyłączę sie do tej łaki:) i jeszcze taka chwila na ciepłym piasku z kojącym szumem morza..:) Wczoraj byłem złożyć wniosek o nowy paszport i tak właśnie pomyślałem o pracy w budżetówce: na pewno spokojna i bezpieczna, jednak gdybym przez 5, czy 20 lat miał siedzieć w pokoju i np. przyjmować wnioski o paszport, to chyba zwariowałbym. Brrr. Pewnie nieraz są jakieś zmiany, ale chyba nie często. To zupełnie nie dla mnie. A u mnie piekne slonko, ale cholernie zimno. Te liście kasztanowca z trudem wychodzą. Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. Chwal sie kochana, jak rozmowy? Skoro trzy pewniaki;) to chyba cos masz? Bardzo jestem ciekawa.... Biegnacy, taka praca w urzedzie chyba rzeczywiscie troche nudna... Co prawda pracuje w biurze, wygodnie, cieplutko, ale na nude i bylejakosc nie narzekam:) Wszystkich chetnych na wypad na lono natury zapraszam w niedziele rano, zbiorka u mnie:D Zabiore Was w piekne miejsce, na polanke wsrod drzem nad jeziorkiem:) Mmmmmm....... Milego wieczorku dla wszystkich bez wyjatku! I jeszcze mala reprymenda dla Reinmara, Czytelnika, Krystka;) Hope tez moglaby czasem wpasc choc na kawke:) Ps. AgaTa, jak poradzilas sobie z tymi polskimi znakami (a raczej ich brakiem)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo?:( To pogadam sama ze sobą;) Zaproszę na kawkę i pośpiewam sobie;) Grzegorz Turnau > Dni wiosenne Ach, motylki już fruwają, dni wiosenne przybywają, rybki w stawie się pluskają plim i plum i plim i plum Turkaweczka w lesie grucha, brzęczy pszczółka, bzyka mucha. Kumka żaba i ropucha kum, kum, kum, kum Wystrzeliły kwiatów pąki. Ćwirlą pliszki i skowronki. Wiosna dzwoni w leśne dzwonki din, din, din, din. Świat się śmieje razem z Misiem, pachną kwiatki, łąk strojnisie, i chrabąszcze zleciały się z prawie wszystkich świata stron. Z traw wyjrzały już pierwiosnki, w gaju śpiewa wdzięczne piosnki muzykalny i beztroski, muzykalny słowik - zuch Aż z radości krowa grucha, ryczy pszczoła, kumka mucha, a Puchatek w słońcu pucha, puch, puch, puch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wlasnie namachałam 4 strony mojej pracy mgr a raczej pierwszego rozdziału - normalnie jak tak dalej pojzdzie to zaczne chyba na tym zarabiac:) a wlasnie MI???//mow cosik???jak z praca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) Aalex hihi urocze:) Ala....:) gratuluje machania;) machaj dalej A może Mi:) juz pracuje i ........ trzymam kciuki:) Ja mam lekkiego kacyka po wczorajszym i suszy mnie ,najchetniej podłaczyłabym sie do kranu heheheh;) Zyczę udanego czwartusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) Aalex hihi urocze:) Ala....:) gratuluje machania;) machaj dalej A może Mi:) juz pracuje i ........ trzymam kciuki:) Ja mam lekkiego kacyka po wczorajszym i suszy mnie ,najchetniej podłaczyłabym sie do kranu heheheh;) Zyczę udanego czwartusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula na kaca najlepsza praca:) i ja wlasnie kaca zapracowuje:) stwierdzilam ze a co:)) co to niby kto powiedzial ze imieniny obchodzi sie raz w roku:) stwierdzilam, ze lamie zasade i sie upilam piwem:) ochydztwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Czy mozna sie przylaczyc? Cieplutko tu u was a na polu chyba sie pory roku poprzestawialy:(Zaczelam czytac ten topik - ale nie doszlam daleko bo od razu przeskoczylam na koniec(to samo zawsze robie czytajac ksiazki-niestety nie moge sie powstrzymac). Czy moglby mi ktos powiedziec co sie stalo z sama28? Nadal sama - czy tez juz moze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry wszystkim! Czy mozna sie przylaczyc? Cieplutko tu u was a na polu chyba sie pory roku poprzestawialy:(Zaczelam czytac ten topik - ale nie doszlam daleko bo od razu przeskoczylam na koniec(to samo zawsze robie czytajac ksiazki-niestety nie moge sie powstrzymac). Czy moglby mi ktos powiedziec co sie stalo z sama28? Nadal sama - czy tez juz moze nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani ... 🖐️ Biegnacy ... prosze moge ci skombinowac wiecej par hihihihi. Cordula... jeszcze sie obijam tzn siedze w domu ale jakos ostatnio nie chce mi sie o niczym gadac :0 .. czekam cierpliwie na wiesci o pracy i nie mam zadnych nadzieji domyslow nic poporstu czekam, i chyba to dla mnie najlepsze :) Aalex... piekne szkoda ,ze u mnie odlecialy... a reszta to wiesz . Ala... ja tez chce machac prace a nie mam sily sie za to zabrac... czyste lenistwo. Kitappi...siadaj bierz kawe i opowiadaj ja Cie pierwsza serdecznie przywitam .:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! ?Como estais?:) Jak się macie? To moje nauki hiszpańskiego;) No, jeszcze parę dni i juz mogę zdawać egzamin;) :O U mnie cudownie słonecznie, ale okropnie zimno. Na żadnym drzewie jeszcze liści, tylko te kasztanowce powoli, ale to nie to. Alu, podziwiam Twoje tempo pracy! I taka pracowita cały czas bez etatu.. Ale dobrze to rozumiem:) Niestety. Mi.. głowa do góry. Będzie dobrze:) Na pewno coś sie wyklaruje. Ja też czekam na setki telefonów, a tu cisza.. Teraz wiem, co czują kobiety w oczekiwaniu na faceta:O Kiappi, witaj w gronie:) 🖐️ oczywiścioe, ze tu milutko i cieplutko, a jaka pyszna kawa!!! (podobno, bo nie pijam;) ) Cordulko, jak Ci zazdroszczę kacyka:) Ja mogę już się nazwać abstynentem, bo już dawno nie popijałem. Za to w lodówce czeka piwko i może dziś:) Jak ktoś ma ochotę to zapraszam! Aaaa!!! A co z naszym zlotem, czy to jeszcze w ogóle aktualne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Jestem zaganiana ..;) i nie mam czasu zaglądać tu do Was.. No ..może \"zamulony\" komputer tez mi w tym troche przeszkadza...;) -jak pomyśle ile czasu będzie mi się to wszystko otwierać- to mi się odechciewa..;) Pozdrawiam :) Aalex -sama nie wiem co mi pomogło ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile powitanie i za kawke - przyda sie dzisiaj bardzo. J a siedze teraz w pracy - ale nie mam za duzo do roboty, dlatego moge sobie tu zagladac. Co prawda mialam ambitne plany popowtarzac sobie angielski - ale jakos nie moge sie zebrac.. A jaki zdajesz egzamin z tego hiszpanskiego? Ja w czerwcu ide na FC - znajomi namawiali mnie na CAE - ale sie wystraszylam, ze nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile powitanie i za kawke - przyda sie dzisiaj bardzo. J a siedze teraz w pracy - ale nie mam za duzo do roboty, dlatego moge sobie tu zagladac. Co prawda mialam ambitne plany popowtarzac sobie angielski - ale jakos nie moge sie zebrac.. A jaki zdajesz egzamin z tego hiszpanskiego? Ja w czerwcu ide na FC - znajomi namawiali mnie na CAE - ale sie wystraszylam, ze nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×