Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam o pięknym słonecznym poranku:) Jest mi trochę smutno, nawet więcej niż trochę.. Przeczuwałem, że tak będzie i niestety już jutro jestem ostatni dzień w pracy. Firma ma kłopoty i facet nie przedłuży mi umowy:( Niech to wszystko szlag!!!!! Mam teraz do wyboru szukać tutaj, wracać do Wawy, albo wyjechać z tego kraju w cholerę.. Dlaczego to jest takie wszystko porąbane. Jak tu poznać kobiete i założyć rodzinę, kiedy praca jest, a za chwilę jej nie ma i znów bez kasy.. Kobiety mają rację, że szukają nadzianych gości. Też tak zrobiłbym:) I pomyśleć, że kiedyś kilka lat pracowało się fajnie w jednej firmie i o mały włos nie ożenilbym się:) A teraz wszystko w jakimś innym kosmosie, czy jeszcze wrócę na tą ziemię..:) Miłego dnia Kochani:) Lubię Was i fajnie, że jesteście👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegnacy jestem z toba ja tez chetnie bym sie zlapala za bogatego ale takiej bieduli jak ja nikt nie chce:)) a praca:))hahah a co to znaczy???doslownie nie wiem bo w moim zyciu legalnie pracowalam przez 2 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha dziewczyny jakby ktoras chciala bogatego meza to podobno wlosi chetnie zenia sie z biednymi bo taka latwiej zagonic do garow i nie wypuszczac z domu:)) i to nie tylko babki sa modliszki ze szukaja kasiastych faceci tez szukaja posaznych panien-wiekszy posag wieksze wziecie;) nawet Agata buzek jest na liscie najlepszych partii-no ale ja moze zazdrosna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Chłopaki (choć tych widzę ostatnio wywiało ... czyżby wiosne poczuli i zapomnieli o Nas? Nie ładnie ... nie ładnie ... fuj) Witam wszystkich wiosennie. Dawno sie nie odzywałam, ale oczywiście wszystkiemu winny jest tajfun piętrzący sie na moim biurku :-). Biegnący Przykro mi z powodu Twojej pracy. Wirzę jedna, ze jako inteligentna jednostka dasz sobie radę :-). Czy ucieczka za granicę to takie cacy wyjście? Może ... pod warunkiem, że gotowy jesteś ścielić łóżka bądź gary zmywać ;-). Będzie dobrze zobaczysz a rozwiązania przychodzą na ogół nieoczekiwanie i z najmniej spodziewanej strony. Kiedyś czy sie stało czy się leżało to się należało ... dzis o wszystko trzeba walczyć samemu. Takie czasy. Szybka refleksja na temat Wielkiego Człowieka jakim niewątpliwie jest Jan Paweł II. Naszła mnie taka refleksja po transmisji Jego pogrzebu. Kopernik ruszył Ziemię a Nasz Papież ją zatrzymał ... na jedną chwilę ludzie zjednoczyli sie bez względu na kolor skóry, wyznanie, narodowość ... mam nadzieje, że to zjednoczenie na długo zagości w sercach ludzi ... choc jak wiadomo ludzie mają dobą pamieć tyle, ze krótką ... Co u mnie? Hmm ... :-) :-) :-) Wiosna w pełnym tego słowa znaczeniu ... pozwalam się nieść chmurce motylków ... płynę i czekam co będzie dalej ... choć system obronny nie wyłączył się jeszcze zupełnie to przynajmniej przestał sie jeżyć ... Kiedys powiedziałam, ze zwiążę sie z człowiekiem, który udowodni mi, że warto ... i On właśnie taki jest ... od pół roku udowadnia mi, że życie moze byc piekne a drugi człowiek partnerem ... nie tyranem. Nie bedę Was dłużej zanudzać :-) Pozdrawiam wszystkich wiosennie i życzę by \"wyładowania atmosferyczne\" Was nie ominęły :-) Niech wiosna będzie z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pięknie:) No widzę,że tu ranne rozmowy prowadzone są;) ja oczywiscie w pracunci sobie siedzę,szkolenie było ,nudne,jak to ze szkoleniami bywa;) i wrescie dorwałam sie do kompika Ala........... :) powiem ci ,ze to chyba z przesileniem wiosennym coś musi być ,bo ja mam to samo,przydalby sie jaki kopniak;) KRZ:) no współczuje Ci naprawdę ,bo tu ciepło a ty pociagający jesteś;) oczywiscie nie ma jak herbatka po góralsku:) i zycze zdrówka nieustającego:) Kadarka:) ja chc e twoje zdjęcia:) powiem Ci,ze nigdy nie byłam w Rzucewie,chociaż przejezdzałam przez nie,ale nie wiedzialam ,ze tam jest jakis zamek :) a masz zdjęcie tego zameczku??:) pozdrawiam Biegnący......... kurcze no bardzo mi przykro ,ze tak wyszło,ale nie martw sie napewno znajdziesz prace lepszą zdecydowanie:) i nie wyjezdzaj z kraju ,tutaj tez są potrzebni zdolni ludzie .I nie mów tak ,ze panienki tylko na kase lecą ,kobieta madra napewno to zrozumialaby ,wiadono jak jest z pracą teraz.Pozdrawiam cię i zobaczysz bedzie dobrze:) pozdrawiam Mi:) wracaj na topik ,gdzie sie podziewasz?? No własnie a gdzie reszta panów?? Zyczę udanego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa:) wiesz nawet tak myslałm o Tobie ,co tam słychać:) I ciesze sie bardzo,ze motylki dalej fruwaja na twojej łące,oby juz nigdy ich nie zabraklo:) wiesz myslę,ze temy facetowi bardzo na tobie zalezy ,a to juz połowa sukcesu:) super,pozdrwawiam Cię i zyczę wszystkiego dobrego.Wiesz człowiekowi lepiej sie robi,ze tacy faceci jeszcze istnieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> tak to już jest w naszym życiu - raz na górze, raz na dole. W tej chwili jesteś na dole, ale po to, aby się odbić i znów znaleźć się wyżej. Ja w tej chwili przeżywam podobne problemy, mam wprawdzie pracę, ale tak naprawdę ona mi się kończy i też się zastanawiam co zrobić:( Z finansami w życiu to tak jak z kobietami - raz człowiek wie że żyje, innym razem chodzi zdołowany. Nie przejmuj się stary, znajdziesz pracę i to szybciej niż myślisz. Ja też sobie tego życzę. Wszystkich Was bardzo serdecznie pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Cordula 👄 Biegnacy... nawet nie wiesz jak mi przykro, ja jestem przykladem kobiety niematerialistki no , ale takie tez chodza poz ziemi.I nie Twoja wina ,ze nie mozesz znalezc pracy. Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Zmyslowa...:) ciesze sie moze tez bede miala okzaje kiedys pochwalic sie swoim uczuciem. Ala... :D uysmiech dla Ciebie Kadarka.. juz Ci mowilam ,ze zazdrosezcze morza ?? no wiec to prawda Szarek..jak milusio cie widziec. Reinmar... moze bys czasem dal znac ,ze zyjesz co ?? Aalex... 👄 u mnie nic nowego ,czekam na motylki tzn sa juz ale na cd... motylkow... szukam pracy a reszta to bez zmian ... mama juz zaczela sie wydzierac ;) na mnie to dobry znak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka twoj kraja to by nawet powiedzial \"jestem za a nawet przeciw\"o ile dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge spac ... parze kawe :) Pogoda pod psem :0 Kadakra ,Ala,Szarek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mam wreszcie chwilkę wytchnienia w pracy, jutro okaże się czy to, nad czym ostatnio pracowalam bez wytchnienia zostanie zaakceptowane przez \"górę\":) Ale myslę że tak, jednak sobota w pracy.... Biegnący, bardzo mi przykro... Ja ostatnio też o mały włos.... przez czyjeś intrygi i własną naiwność... Na szczęście dobrze się skończyło Trzymaj się, idzie sezon, łatwiej teraz o pracę... Powodzenia:) Zmysłowa... jesteś przykladem na to, jak bardzo warto czekać:) Jak bardzo warto wierzyć że życie ma zawsze dla nas w zanadrzu jakąś miłą niespodziankę:) Cieszę się razem z Tobą, pisz czasem jak się sprawy mają;) Szarku, Tobie również życzę szybciutkiego rozwiązania kłopotów i jeśli masz szukać pracy, to by nowa była lepsza:) pozdrawiam Kadarka, byłam w ubiegłym roku w Rzucewie, tam jest rzeczywiście cudnie:) Ale gdzie ta kopalnia?;) Jest wiosna, co chcecie;) Jak już kozaki i płaszcz zimowy powędrowały do szafy, to nie jest źle:) Mi, cieszę się że z mamą już dobrze:) I że pierwsze motylki Cię zaatakowały:) Widzisz... powolutku wszystko się układa:) Trzymaj się mała:) Cordula, Ala, AgaTa, i nieobecni... gorące pozdrowienia znad morza:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ Przepraszam z sie nie odzywam -ale nie mam czasu .. Tak bywa niekiedy w pracy..;) Caly czas mam problem z polskimi fontami -moze któres z Was wie co z tym zrobic ..?? trocheu mnie to juz denerwuje..mysle ze problme tkwi w ustawieniach komputera ...no ale ..przeciez ich nie zmienialam..wiec o co chodzi..? Wiosna jest rzeczywiscie niezdecydowana...;) i podobno na burzeu sie zanosi od kilku dni..;)Jadeu dzisiaj do rodziców po pracy i chyba przesadzilam z zapasem ciuchów ..;) mam na sobie bluzke z dlugim rekawem, kamizelkeu i kurtke \"skóropodobnou\"..:) moze sie nie ugotujeu..:) Pozdrawiam :) Jeszcze jedna refleksja ...to do Zmyslowej -bylam pewna ze jestes starsza ..no bo tyle doswiadczen -tych przykrych -rozwód itd ..a tu prosze ..:) mloda dziewczyna ! 27 lat !..:) -a tak duzy bagaz doswiadczen..;) jak to róznie w zyciu bywa....a ja caly czas w lesie..;) nie wiem czy uda mi sie kiedys swoje zycie dogonic... Wcale sie nie dziwie, ze cie milosc znalazla..:) Cieszeu sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:) Mi ja na spózniona kawke wpadłam:) u mnie teraz pogoda sie skiepsciła;) popaduje deszczyk,ale ten zapach ziemi po deszczu oj juz wyczówa sie wiosnę:) oczywiscie mała dzisiaj do dzieła;) szarek:) trzymam kciuki ,zeby wszystko sie udało z pracą:) kadarka:) chetnie wybrałabym sie z toba na ulicę Świetojańską ;) Ala....... wiosna jest przeciez widzialas bociana,a to dobry znak szczęscie:) Aalex:) napewno twój projekt wzbudzi uznanie;) jestem tego pewna:) pozdrawiam Aga-ta:) wiesz ja dosłownie tez myslałam,ze Zmysłowa jest co najmniej w moim wieku,bo zawsze wypowiedzi ma takie wywazone i madre spostrzeżenia,a tu prosze młodość ,sama młodość i dojżałość po nad normę,własciwie to ja sie czuje jak dziecko teraz:) takie naiwne;) pozdrawiam Ja mam w niedzielę spotkanie z facetem z którym tak ostatnio nie mogłam sie umówić,bo co i rusz cos nam przeszkadzalo.Ale jak teraz nie dojdzie do spotkania ,to chyba bedzie jakiś znak,żeby sobie dac spokój ,no bo jak to inaczej tłumaczyc,Oj odpukac w niemalowane;) Ciekawe czy wy tez tak macie ,wierzycie w takie znaki??? jakąś silę sparawczą??? hmmmmmm buziaki 👄 i miłego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie :-) Aga, Cordulko :-) Obdarłyście mnie z całej intymnosci :-) ;-) przeciez ja mam dopiero 18 lat :-) (od 9 lat niemniej jednak 18 ;-) :-) Poznałam swojego eks męża jak miałam 15 lat, wyszłam za niego majac 20 lat, odeszłam od niego gdy miałam niespełna 24 lata, rozwiodłam się mając trochę ponad 25 lat ... jakoś to wszystko w moim życiu szło szybko ... moze dlatego, ze zwychowywali mnie dziadkowie i zawsze byłam dużo poważniejsza niż moi rówieśnicy chowani przez rodziców :-) Jestem wdzięczna za to jak mnie wychowali i za to, że do dziś przy mnie stoja wspomagając w decyzjach jakie podejmuje. Nie udało mi sie jak widać nie popełnić błędów młodości. Mój eks mąż był moim pierwszysm facetem (dosłownie) i myślałam, ze będzie jak w bajce ... spotkali się, pokochali i żyli długo i szczęśliwie ... jednakże bajka okazała sie koszmarem ... powiem Wam z własnego doświadczenia, że jełśi facet nie szanuje swojej matki (i ogólnie rodziców) to żebyście go zalały morzem miłości Was nie będzie nigdy umiał ani kochać ani szanować ... taka jest gorzka prawda ... wiem, bo przetestowałam ją na sobie. Teraz za kilka miesięcy minie 3 lata jak z nim nie jestem. W moim życiu pojawił sie ktoś wartościowy i jestem szczęśliwa. Naprawdę dziewczyny warto czekać jednocześnie próbując siebie same ... nauczyłam sie życ sama ze sobą i myślę, ze jestem gotowa by teraz zacząć życ z kimś ... co z tego wyjdzie nie wiem ... jakby nie patrzył dzieli nas 200 km i nasze możliwości widywania sie ze względu na moja i jego pracę sa bardzo ograniczone, ale póki co jest tak wytrwały i cierpliwy, że moze jednak cos z tego będzie :-) I jeszcze jedno ... przestańcie robić z siebie staruszki w końcu nie ma między nami aż tak duzej różnicy wieku. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie, życzę miłego weekednu, sprzątam biurko i jadę po Niego na dworzec :-) ... to będzie ekscytujący weekend :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 27
czesc, wlasnie dzis napsialam wiadomosc, o prawie identycznym tytule , nie wiem dlaczego nie zauwazylam tego tematu przedtem. mam pytanie, nadal jestes sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... napewno zostaniesz doceniona ja to wiem a jak nie to zrobie im KILIM :P Aga-Ta... to sie samo psuje w tych ustawieniach nie wiedzialas o tym :P Zmyslowa ... powiem szczerze jestem w szoku :) ale bardzo milym :) zycze powodzenia wkoncu dostalas nagorde za swoje cierpienia... jak to mowia nic w przyrodzie nie ginie ;) ( prosze bez aluzji , do pewnych ososb ;) ) Cordula... ja bede na czatach czekala z mila wiadomoscia w niedziele.U mnie no widzisz narazie grzecznie i jakos tak stoi w miejscu ale cierpliwosc i czas moze co wyjdze a moze nie ... juz jestem przyzwyczajona. Chociaz chcialabym sie milo rozczarowac.Jak narazie to sie tylko ostresuje. Krz ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden bocian wiosny nie czyni:) a ten dran byl na gniezdzie a to wcale nie jest dobra wrozba:) -podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No i po ostatnim dniu w pracy. Od dzisiaj znowu życie pełne wolnego czasu:) Po tym codziennym wstawaniu o 6-tej rano należało się;) Poszło w ruch już trochę ofert i zobaczymy co będzie. Wprawdzie znałem sekret Zmysłowej, ale też muszę przyznać, że przy niej czuję się zupełnym dzieckiem:) A u mnie piekne słońce i idę pospacerować po plaży. Pomyślę o Was patrząc na ten bezkresny błekit:) Aga-ta:) oczywiście, że samo przeskakuje. Pewnie właczyła Ci się klawiatura angielska. Mi..:) Alu:) Aalex:) Kadarko:) Zmysłowa:) Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wszystkich :) Widzę,że nie tylko w Krakowie się popaprała pogoda :( no cóż - widocznie tak miało być :P przynajmniej jest ciepło - to mi wystarczy ;) Aalex - bądź dobrej myśli - nie nerwuj bo to przeszkadza ;) cordula - 👄 :) herbatka góralska by się zdała ;) chociaż po wczorajszej imprezie to .. chyba wyluzuje na moment :P :D a co do znaków ... hm.. sam nie wiem . ?? Aga-Ta .. to jest win.. :P to się \"samo\" zawsze \"naprawia\" :P:P Zmysłowa ... rzeczywiście .. bagaż doświadczeń pokaźny... ale przynajmniej możesz powiedzieć,że coś przeżyłaś :) Mi... 👄 👄 :) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich...Kadarka ...miło Cię widzieć jak ktoś ma problem z polskimi znakami proponuje ctrl +shift nacisnąc albo najpierw ctrl a potem shift powinno pomóc miło tu u Was a Ja sama jak ten pies i ciężko mi z tym dośc ciekawa jestem jak Wy sobie radzicie drogie Panie, niby wykształacona nie głupia, niezależna, nie brzydka ...a dlaczego sama?? nie wiem i nie wiem jak to zmienić, ale wiem że sama nie chcę być...przygnębia mnie to czy już wszyscy faceci w wieku 30 lat są żonaci?? albo jacyc tacy niewydarzeni? choć Ja nawet tych wydarzonych nie mam okazji poznać choć praca niby taka nowoczesna i rozwojowa...ale w pracy jak to w pracy...pozatym obce miasto a ja w nim sama całkiem, przez dwa lata nie udało się nawiązac żadnych znajomości szerszych, jedna była ale szkoda gadać nawet o tym....jak sobie radzicie....ja nie tylko bez faceta ale wogóle sama w zyciu...dziś piątek każdy gdzieś się umawia a mnie został komp jedynie nie mam żadnych znajomych...nie wiem jak to zmienić...na pracę nie mam co liczyć.....wikm pisze może bez sensu ale musze gdzies to z siebie wywalić....nie mam gdzie po prostu.... pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Paradontoza, wyczytalam na Kochankach, ze chcesz zmienic topik, zapraszamy:) W sumie kiedys tam cos do Ciebie napisalam... Jestesmy w bardzo podobnej sytuacji, czytajac Cie przed chwila poryczalam sie:( Mam nadzieje ze to nie przez wspomnienia i ogromne potrzeby, a to wszytsko wina cholernego ZNPM.... Pozdrawiam Cie Ps. Mi ctrl+shift nie pomoglo:( Tez nie mam polskich znakow ale tyko na forum... Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAleks cześc oj sorki że się poryczałaś przez to co pisze ale tak własnie jest, strasznie się z tym czuję, szkoda że ctrl shift nie pomogło, dziwne że tylko na forum nie działa?? to ja nie wiem jestem nieco połamana tym wszystkim ale chcę wierzyć że będzie inaczej jeszcze..tylko nie moge myślec jak małe dziecko że juz i natychmiast ma tak być....ale trudo czekac w obliczu i faktach własnego życia, trudno po prostu wierzyć... pozdrawiam będę zaglądac jeśli pozwolicie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka :) :) :) Paradontoza witamy witamy.................super, że jesteś. Aalex -> jak masz doła to przyjeżdzaj na kawę. Buziaki. KRZ -> pozdrów Kraków ode mnie.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka :) :) :) Paradontoza witamy witamy.................super, że jesteś. Aalex -> jak masz doła to przyjeżdzaj na kawę. Buziaki. KRZ -> pozdrów Kraków ode mnie.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka .. U can count on me ;) pozdrowię na pewno :) A tak poza tym to właśnie Tobie chciałem powiedzieć - wczoraj bylem na imprezie urodzinowej u koleżanki i UWAGA :D jako oświetlenie dodatkowe były w klubie świeczki :D a jedna z nich byla umieszczona w butelce po bułgarskim winie,które nazywało sie ( a jakże inaczej:) ) KADARKA :D:D:D Czy masz z tym coś wspólnego ?? ;) P.S.: Sprawdziłem kilka razy - nie pomyliłem się na pewno :P tak właśnie było napisane na etykiecie tego winka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrywieczór:) Ala........... no co ty jaki zły znak,to ,ze siedział na gniezdzie to znaczy ,ze czekał(a) na wybranka(e) swego serca,A gniazdo to nic innego jak rodzina prawda;)? Biegnący........... no trudno tak widocznie musiało być,zebyś znalazł lepszą pracę.Zobaczysz bedzie zdecydowanie lepiej:) A tych spacerów po plazy to zawsze będę Ci zazdrościła;):p oooo Trzymaj się:) MI:) 👄 ale Cię nosi;) KRZ:) ee to jak była imprezka to było pewnikiem zdeczko coś lepszego jak herbatka:) to juz pewnie zdrów jesteś;):) Ech ten Kraków,moze niedługo zawitam do twojego miasta;):) poozdrawiam:) Paradontoza:) witaj wsród nas.Ano jakos sobie musimy radzić.Chyba nie mamy innego wyjścia.Raz mam pod górke raz z górki,ale kurcze no staram sie byc optymistką.Dzisiaj jest piatek i też siedzę przed kompem,zreszta niedawno wróciłam z pracy.Wiem ,ze łatwo tak mówić,ale masz tutaj nas i juz nie bedziesz sama,kazdy z nas ma tutaj jakies problemy uczuciowe,i oczywiscie zawsze razniej jak to sie wyrzuci na zewnątrz.Zagladaj do nas tutaj.Ja tez juz bym chciała ,zeby pojawił sie ten jedyny i zeby było pieknie ,szczęśliwie i tak dalej.Kiedys tutaj juz napisałam ,ze Za długie czekanie dobre śniadanie- jak mawiała moja babcia.Wychodzi na to ,ze warto poczekać:) Pozdrawiam:) Kadarka :) 👄 zyczę wszystkim super wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ -> to wino to moje Genesis :) :) :) W Krakowie, na Kazimierzu, jest moja najukochańsza knajpa świata. Ale oczywiście nie pamiętam jak się nazywa. Muszę się zapytać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×