Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

wiecie co ja sobie mysle, ze ja tak bardzo juz cche z kims byc,ze oni -faceci to wyczuwaja i uciekaja. tylko ze ja zadnych petli na nich nie zarzucam bo z drugiej strony boje sie jak cholera uzaleznienia od drugiej osoby. a wogole to ja malo atrakcyjna jestem. wczoraj po 4 latach w koncu oprawilam sobie swoja prace licencjacka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, co Ty wygadujesz?? Jak możesz myśleć tak o sobie? Jeśli sobie nie będziesz się podobała, to komu się spodobasz?? Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna, nie wierzę w to co piszesz... Głowa do góry:) Spójrz na życie z innej strony, a będzie lepiej:) Trzymaj się:) Zapraszam na kawkę Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pięknie:))!!! A u mnie zanosi sie na deszcz:( ale dobrze,ze przynajmniej ciepło jest. Własnie zrobilam kawkę zapraszam:) Ala....... co ty opowiadasz ????? nie mów tak ,bo jak tak myslisz to zanizasz swoje poczucie wartosci ,a tak napewno nie jest :) a co do facetów to odpuśc i nie mysl tak ,uspokój sie wyluzuj,chociaz ja wiem ,ze to cięzko tak,Bo sama czekam na nasze spotkania z facetem hmmm nie wiem czy moge go nazwac moim;) ale znajomośc narazie kwitnie.Ja bym chciała żeby sie to zaczeło rozkrecać ,ale nie moge pewnych spraw przyspieszać ,zresztą pozostaje mi chyba cierpliwość:) a teraz w pracy siedzę i musze zabrac sie za wypełnianie papierków;) Zycze wszystkim mimo wszystko słonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan club Aalex
I ja dzisiaj wyjątkowo piję kawę... Miło mi że z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D ale fajnie wszystkie trzy napisałysmy w tym samym czasie;) fajna sprawa juz sobie wyobrazam nas przy kompach i pijacych kawusie:) a kiedy tak bedzie w realu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) bo ja juz nie wiem co myslec mam kawe chetnie:) bo padam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan club Aalex
Oczywiście oddział krakowski... Przy klawiaturze sam prezes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan club Aalex
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) jak ty to robisz ,ze juz fanklub masz i to w miescie Kraka;):D:D no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kawa na stole ale przedobrzylam chyba z dawka rumy w glowie jakos mi sie koluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Dostałam cynk, że szefowie pojechali do Poznanie - i nie wrócą przed 14-tą..;) Śnił mi się dzisiaj mój ostani porąbaniec..przyniósł białe wino i oczywiście chciał mnie zaciągnąc do łóżka...tylko po to u mnie się pojawia...chyba po prostu jestem na głodzie \"facetowym\"..;) Niestety obudziłam się ciut za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przykroscia musze stwierdzic ze moj pan na jawie tyklko o to sie pojawial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -ja miałam tak samo a..może nawet gorzej ..;) on nigdy nie był mój...i wiedziałam od początku, że nigdy nie będzie- chociaż jak to kobieta -łudziłam się, ze może jednak....coś w nim pęknie. Po prostu głupio się zakochałam w zajętym facecie, który nie lubi monogamii...;) za to lubi sex.. Korci mnie, zeby mu wysłać sms-a..cholernie mnie korci ..nie widziałam go od 5 miesięcy -dla niego byłby to jednoznaczny sygnał : że jestem zwarta i gotowa....nie powinnam tego robić...dla własnego zdrowia psychicznego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -Ta moge ci podac reke :) tylko ja nie wiedzilam ze on byl zajety-az sie wydalo :) a reszta to to samo:) wiecie co mam dylemat dzinsy czy buty kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje z okazji 200 -tnej stronki Waszego topiku 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka- to nie ja pytałam ..:P -osobiście kupiłabym jedno i drugie...;) Obie z Alą zaczynamy się podobnie..;) i stąd ta pomyłka..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chetnie wzela i jedno i derugie ale musze jezdzic do pani promotor a to kosztuje no i cjcialm sie pogrzac na solarium:) w zyciu nie bylam i tak kupie najtansze bo w kocu to dzinsy i tak je zniszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ochote na wino-ale mam slodkie jakies canelli brzoskwiniowe-pijecie? w koncu od rana zaczelam popijac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje:)) kurna mam pomysla:) proponuje impreze po mojej obronie:) mam tu niedaleko jeziorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie - nie pijcie tyle bo w nalog wpadniecie :_) Doradzam ruszyc tylek sprzed komputera i umowic sie na wspolne wakacje. Wakacyjna atmosfera jest idealna na male polowanko :-) Moze tam sie spotkamy - jestem wlasnie w trakcie wybierania ofert do losowania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×