Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ala -> tylko niby na czym to ma polegać?????? hmmmmmmm.......mi sie nie chce, nie będę się na siłę zmieniać, a już na pewno nie z powodu faceta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widze ,ze sie wam agresor wlaczyl :P dzisiaj taka piekna poogda ide sie opalac na ogord.... Po wczorajszym dniu nie rozumiem mezczyzn i naswwet juz sie nie staram ich zrozumiec.... ja u siebie na wsi to nawet na randki nie moge chodzic bo kurde wszystkich znam ( NO PRAWIE) ;) i jakos przez tyle lat nikt sie nie kwapil :P:( ...wczoraj spotkalam mojego ostatniego \"pana\" kur... 5000 tysiecy ludzi na koncercie a ja akurat musialam na niego trafic byl z kolezanka :P i jeszcze powiedzial ,ze wpadnie bo cos potrzebuje ode mnie .... fajnie ze jak jestem potrzebna to jestem a tak to ... cisza wiec mu dogadalam ,pewnie cos na kmputerze chcialam cos jeszcze dopowiedziec ale ugryzlam sie w jezyk ;) ... no nic zyje sobie dalej... znajde sobie dochodzacego kolege ostatnio i bedzie fajnie.... staje sie nieczula :P Tak sobnie myslalam , faceci dziwia sie ,ze dzewczyny sie \"demoralizuja\" w ich mniemaniu.A co mamy zrobic jak oni nas do tego zmusaja, ja tez mam swoje potrzeby. Ala... ja moze nie ,ze bede wredna ale zaczynam myslec o sobie a nie o innych , bede egostka TRUDNO ...a dla faceta nigdy sie nie zmienie Kadarka ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To będzie dobry dzień
Kadarko... Bo tak ma być i już !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim bólem głowy i brakiem sensu tej niedzieli.........ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach co za dzień,pogoda wymarzona:) A ja no cóz wpadam w doła ,bo to co mnie tak trzymało przy optymizmie,zaczyna malec i kurczyc sie ,po w czorajszej rozmowie z ......... zaczynam myslec,ze to chyba zbyt było piekne w moim mniemaniu ,zeby to mogło byc prawdziwe,niestety nie wygram ze skutkami pewnych poczynań minionych i bede chyba tylko dobra koleżanką:(:( kurcze czy ja juz naprawde nie zasługuje na nic innego??? ale czemu czemu ?? tak bardzo chciałabym usłyszec ze jestem dla kogos kims wiecej niz dobra koleżanką jesoooooo moze przesadzam ,nie wiem ale teraz tak sie czuję,słonce za oknem a ja mam mgłę w srodku i idę i nie wiem gdzie i dokąd?? BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU:(:( Mi:) ja juz naprawde nie chce rozumiec facetów mam dosyć. Ala>>>.... kadarka echhhhh teraz to juz tylko upic sie z rozpaczy;) pozdrawiam i zycze super dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani:) 🖐️ Juz w Ustce. Jeszcze niedawno bardzo cieszyłbym się, ale teraz tęskni mi się za ludźmi tam w Wawie. Tutaj jest piękne morze, ale to stanowczo za mało. Tak mi trochę teraz smutno i samotno... Kadarko i Aalex:) przejeżdzałem gdzieś koło Was dzisiaj:) Tak jak pisała Aga-ta, okazało się, że już wcześniej poznaliśmy się:) Świat jest niesamowicie malutki. Cordulko 🖐️ przykro mi, że tak sie układa. Jeszcze wszystko będzie dobrze i trafi się ten dla którego będziesz wszystkim. Mi..:) ten świat jednak jest czasem za mały. Ogólnie widzę, że strasznie wstrząsa tym topikiem z powodu facetów. Niedobrze, niedobrze.. Pozdrawiam i ide na mały spacer po plaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór:) Już po weekendzie... jakieś kiepskie dni mam ostatnio, nie wiem co napisać, wpadłam tylko pozdrowić Was i niedługo uciekam spać... Cordulko... kiedyś byłam w związku, w którym bolesna przeszłość faceta \"wygrała\" ze mną... Nie wiem co Ci napisać, może rzeczywiście pozostań z nim na stopie koleżeńskiej... poczekaj... daj mu trochę czasu, bo może warto... Trzymam kciuki! Biegnący, napewno się mijaliśmy, ponieważ ja dziś z Ustki wyjeżdżałam:) Co do facetów... dziś się nie wypowiadam, nie chcę obrazić tych z Was, którzy są w porządku... Miłego wieczoru🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Byłam z przyjaciółmi na kolacji w Sphinxie. Najadłam sie jak smok. Biegnący -> a pomachałes nam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj chyba mnie przewiało na tym słoncu bo czuje,ze bede mieć katar o ranyyyy jak ja tego nie cierpie bleeeeeee;) Biegnący......... fajnie ,ze juz jestes na forum i szkoda ze musiałes opuszczać wawkę ale co to za przeszkoda zjechac do niej jeszcze raz;) i dzieki za dobre słowo:) Aalex:) dzieki, wiesz tak mnie naszła taka refleksja , tez nie wiem co mam myslec ,moze za duzo myslę,może to trzeba brac zycie takim jakie ono jest ,no nic pozyjemy ,zobaczymy:) i nie martw sie ja tez trzymam kciuki i to mocno :) Kadarka:) tak w Sphinxie te porcje przynajmniej dla mnie są nie do przejedzenia;):D kochani zycze wzystkim cudownie spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka, wczoraj zlapalam mega dola... Wszystko wrocilo, nie moglam sobie z tym poradzic, jakby bylo bardzo swierze... Nie rozumiem, tyle czasu minelo, ZNMP juz za mna... jest wiosna, a ja wpadam w doly... I wrocily cholerne mysli, ze dalam sie zrobic w balona, ze ktos tak parszywie zagral na moich uczuciach a ja mu na o pozwolilam, jak ja nie lubie siebie za to.... Za duzo mysle.... Dzis juz troche lepiej... To moze przy okazji zaparze kawe, milego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjasz21
Miłego dzionka po bladym świcie i wiele słonka na nieba suficie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzien bez slonca:( k..............znowu szaro i ponuro..............chyba kupie sobie jakas fototapete i sobie wmowie ze slonce jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ala -coś u Ciebie nie tak z tym słońcem..:( u wszystkich świeci ..:)może mieszkasz w jakiejś nisko położonej \"depresji\"..;) gdzie słońce nie może dotrzeć..? Zalecam wyjazd zdrowotny \"do wód\"..;) Cordula -chyba tez mnie ciut na tym słońcu przewiało - słyszeliście coś o rwie kulszowej..? -normalnie mnie połamało..nie wiem co z tym zrobić..;) Biegnący -zazdroszczę Ci tych spacerków ..:) No i ciekawa jestem jak w nowej pracy ..?:) Aalex - zagłusz czymś te myśli..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) No kolejny piekny ciepły narescie dzień:) no a ja z katarem kurcze i wykonczyć sie idzie ło matkooo Aalex:) dzieki za kawkę bardzo sie przyda i przytulam Cię mocno:) no okropne są te duchy przeszłości ,ale masz to juz za sobą wiem to trudne,zapomnieć ot tak,ale potrzebny jest czas..... jednak czas jest bajlepszy na takie sprawy i moze kup sobie dzisiaj jakiegos fajnego ciucha albo co;) pozdrawiam:) Aga -ta:) oj rwa kulszowa brrrr wiem tylko ,ze to strasznie boli ale nie poddawaj się;) Ala ......... kurcze przegon te paskudne chmury ;) nie daj im ciągle nad toba wisieć:) nie ma jak kawałek błekitnego nieba,chociaz kawałek spraw sobie no;;;; pozdrawiam:) no ja uciekam bo w pracy siedzę ,ale nic mi sienie chce robic ,ten katar wybił mnie z równowagi;) no to przyjemnego poniedzialku iiii najfajniejsze,ze juz za trzy dni znowu wolne:):) całusy dla wszystkich:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, witajcie :) Ciepełko i słonko to to, co Kadarki lubią najbardziej. Aalex -> trzymaj się, nie daj się......potrzebujemy czasu na naprawę tego, co było złe. I Ty i ja. To wszystko jest zbyt świeże, żebyśmy umiały podchodzić do sprawy bez emocji. Jeszcze nie teraz. Ale myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ma prace???-GRATULUJE!! mam slonce ale si enaczekalam:) ale mnie nie cieszy bo mnie przewialo w busie-k..........ze ide do lozka wygrzac zatoki bo umre. no mi tez sie naleza gratulacjie:) moja praca magr bez poprawek sie obeszła:) nie pytac kiedy obrona bo ja po 18 czerwca mam jeszcze egzamin z zarządzania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj:) Ach, Aga-tko:) musiałaś zdradzić, bo chciałem o tym napisać teraz. MAM PRACĘ!!!:) Wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Tydzień temu w czwartek rano wysłałem w ślepo kilkanaście cv. Ważne jest to, że te cv były inne niż zwykle, bo wróciłem do wyuczonego zawodu. Po dwóch godzinach zadzwonił telefon, czy mógłbym przyjść na rozmowę jeszcze dziś o 15-tej. No to poszedłem (pojechałem do Słupska) i po krótkiej rozmowie...od ręki dostałem pracę!!! W przeciągu tego tygodnia miałem jeszcze z 7-8 telefonów, a jedna Pani przez 20 min przekonywała mnie, że warto u niej pracować:) Rety, szok! Dziś byłem pierwszy dzień w pracy i umowę już podpisałem:) Zdążyłem się juz załapać na dwie imprezy: urodziny szefa i pożegnanie jednej dziewczyny. Ciasta pychotka i jeszcze mocny drink:) Cicho! Mam nadzieję, że inspekcja pracy nie czyta tego topiku;) W pracy spoko, będę sprzedawał.. traktory:) No i tyle u mnie. W życiu osobistym nic sie nie wydarza, ale najpierw muszę ułożyć sobie życie zawodowe. Aalex, Kadarko oczywiście, że pomachałem:) Moje Słońca Kochane, nie smućcie się tak, głowa do góry! Przestańcie myśleć i roztrząsać, trzeba żyć, randkować, szaleć, kochać do upadłego:) Wczoraj, jak byłem na tym spacerku, był niesamowity zachód słońca! Zresztą samo słońce to pikuś, ale te chmury, mgiełka i niesamowity różowo-pomarańczowy kolor, który wszystko otaczał. Cudo, coś takiego tylko kilka razy w roku. Zyczę miłego wieczoru, a w spiżarce czeka już od dłuższego czasu Kadarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety na traktory.....Biegnący a dasz się przejechać????? Będzie padać......tak jak jeden Pan mówił mi rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy, suuuper:) Kadarka, u mnie od 2 godzin szaleje burza..... Nie ma mnie kto przytulic i obronic...;) Juz jest dobrze......... I nie trace nadziei, ze bedzie jeszcze lepiej:) Milego wieczoku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tragicznie, w koncu nerwy puscily i lzy leja sie na klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego ja nie mam takich cyckow jak te laski z reklamy na stronie kafe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie daje rady,moja wrazliwosc i nerwy zosatly wystawione na probe. wygladam jak krolik z takim czerwonym oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błyska.....burza doszła od mnie :). Jak ja bym sie chciała móc przytulić.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×