Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość tanasza
A cześć :D Tak sobie zajrzałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanasza -> a tak sobie zaglądaj częściej :) :) :) Biegnący -> jedyne co mam to złudzenia, że mogę mieć własne pragnienia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.........oczywiscie,ze swiat jest piękny:) ale czas kiedy ja sie tym cieszę w pojedynkę juz naprawdę zbytnio sie przedłuzył;) a złudzenia no własnie bolesnie spadły mi na łepetyne i dały po głowie,więc chyba sie musze ocknąć. No i oczywiscie super zabawy integracyjnej:) ja niestety ale jeszcze w sobote pracuje totez weekend zacznie mi sie dopiero w sobote wieczorkiem:) Tanasza:) Kadarka moja ulubiona piosenka;) ja tez juz mówię pieknie dobranoc i zycze wszystkim dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Kadarka -dla Ciebie poranek- dla mnie środek nocy..:P Aalex- chyba jest coraz lepiej..:) Ja niestety jak co 2,5 tygodnia czuję się fatalnie i będę żreć prochy ...;( W sumie powinnam się już do tego przyzwyczaić po około 20 latach ..;) Ale bunt we mnie ciągle jeszcze kipi..;) dlaczego Stwórca nie był kobietą ??!wtedy na pewno nie zrobiłby mi takiego świństwa..;) Czy cierpienie fizyczne uszlachetnia..??? a może od razu po śmerci pójdę do nieba..?;) Trzeba znaleźć sobie jakiś punkt \"pocieszenia\"..;) Dobra -nie narzekam już publicznie tylko pocierpię sobie w samotności..;) ] pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, jak mówisz o cierpieniach, to dla mnie sygnał, że wkrótce ja będę cierpiała.... Na razie grypa nie chce odpuścić, dziś mam głos jak pijaczek:P Na szczęście mogę mówić:) Biegnący, a co Ty tak miauuuuuuuuuczysz?;) Gratuluję wypłaty:) No i dobrego samopoczucia, cieszę się:) Kadarka, Ty uważaj, bo jak Cię grawitacja dosięgnie, to będzie bolało:P W ogóle jestem dziś zakręcona, nie mogę ostatnio spać... chyba przeżywam to co się dzieje... Bo zmiana mieszkania, rejs za dwa tygodnie, od niedawna serce mocniej zabiło:) Ok, bredzę dziś;) Wracam do pracy. Udanego dnia Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -obyś była taka zakręcona jak najdłużej..;) Biegnący chyba zbytnio się \"integruje\" z kocim rodem..;) czasem też tak mam.::P O2.pl troszeczkę mnie wkurza- od wczorajszego popołudnia mam \"chwilowy brak dostępu do konta\"....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek jejku kolejny szary pochmurny dzień,kiedy juz skonczy sie taka pogoda;) dzisiaj pobiadoliłysmy trochę z koleżanką z pracy nad swoim losem,i doszłysmy do wniosku ,ze jednak telepatia istnieje;) bo kiedy jej jest zle to mnie takze i na odwrót;) ale zdecydowanie jest mi juz lepiej;) oczywiście jestem w pracy i tak do 19 ,totez zabieram sie za prace ,i za herbatkę lipowo-miodową;) aha ponoć wszystkie grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą;) to no zyczę udanego popoludnia:) wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy... ja musze jeszcze czekac na wyplate a tyle z niej dostane co rachunek , ktory wypisalam a reszta pojdzie na splacenie dlugow :P... bioe piwko od Ciebie hihihi Vitale... ;) Kadarka... ja jutro bede w stanie niewazkosci albo bede oblewac albo oblewac... hmmm Cordula ... u mnie 10 stopni w zakopanym spadl snieg to powialo chlodem az zyc sie nie chce.Slecze nad polityka i nic z tego nie rozumiem ... parlamenty , gabinetym ustawy a blalgan w Polse dalej. Aalex... rejs powiadasz:) Aga-Ta... mnue meczy syndrom , spoznia mi sie okres ponad tydzie hmmm moze jakas ciaza \"urojona\" :P ale boli mnie wszystko :0 a nastroej fiu fiu chyba nie mozna ze mna wytrzymac :P Chyba zaczne szukac niebieskiego ptaszka , bo jak znajde to sie ulozy :P ... trzeba miec jakis cel w zyciu to sobie znalazlam :P:P Buziaczki 👄 ja zmykam do polityki :( zajze tu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi..:) Ale przy następnej i u mnie i Ciebie będzie lepiej:) Alex, to sie dzieje:) Agatka:) ma rację, czasem zbyt się utożsamiam z kitami:) Cordulko:) Ja też stanowczo za długo sam, ale.. chyba się przyzwyczaiłem:) I cholera muszę jutro wstać o 4.20 rano, bo jadę na wystawę aż koło Kalisza. Dziś rano się dowiedziałem. Mam nadzieję, że kiedyś ten weekend odbiore jako dzień wolny przynajmniej.. Za to na pikniku było zabawnie, wypiłem 4 piwka, jakieś karkówki, sałatki i.. kiszki ziemniaczane:) Był nawet zespól muzyczny i grali jak do wiejskiego wesela:) Jednak sporo ludzi tańczyło:) Zmykam do łóżka już. Kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje my jeszcze zrobmy kariere :) Nie widze na oczy ta polityka juz mi bokem wychodzi albo oczami jak tego nie zdam to sie wku.... Zmyslowa dziekuje, i powiem ze zazdroszcze no ale w tym dobrym tego slowa znaczeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ogladałm Premiery w Opolu i nawet mi sie podobało,chyba najlepsze były wstawki ;) A ja jutro dopracy ide ,no trudno i tak nieraz bywa;) ale coraz blizej do urlopu a co;) MI:) misku trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin,echh ta polityka kto ją zrozumie jak rany,to nie na moja głowe;) a z tym niebieskim ptaszkiem to dobry pomysł;) hihihi no a ja to moze jakiego motyla poszukam;) najlepiej rusałka pawik;) powodzenia i dobrze bedzie,zdasz ,zdasz :) Biegnący.......... no to fajnie sie zintegrowałeś chyba z ludzmi co?? i przykro ,ze tak rano musisz wstawać.A co do samotności to ja wcale nie chcę sie do niej przyzwyczajać;) co to to nie;) Nio ide sobie zrobic jakiejś herbaciny moze no i wszystkim dobrej nocy zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy poporsze i pozadnego kopa w tylek albo 3 tak na szczescie ;) Zmykam sie dalej uczyc trzymajcie dzisiaj kciuki za mnie ;) dzieki i Buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Mi, kciuki trzymam, ale zdasz, jak zawsze:) Ja dalej chora, żadne leki nie pomagają:( Ale wkrótce wybywam na weekendowe szaleństwa:) Za kazdym razem jak o tym pomyślę, w brzuchu motylki szaleją:) Jakie to fajne uczucie... Euforia, ciekawość, szczęście, pomieszane z odrobiną strachu:) Kochani, udanego weekendu i do usłyszenia jutro:) Pewnie po powrocie podzielę się wrażeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sobotnio:) Kurcze no jak tu co zaplanowac jak pogoda do bani;)Oczywiscie teraz to ja w pracy siedzę,ale pózniej to ma lać i pogoda istotnie barowa;) kadarka:) to witamy wsród wyspanych;) Mi:) masz tu ode mnie 3 razy kopa o oczywiscie trzymam kciuki wieczorkiem:) bedzie dobrze Aalex:) cieszę sie bardzo ,na te Twoje motylki ,super sprawa i zyczę udanego weekendu:) istotnie to ja dzisiaj chyba pójdę zakosztowac jakiego wineczka z kumpelą a co ,;)narazie nic nie wskazuje zeby jaka randka ,miała mną zawładnąć;) no to kochani dobrej soboty a ja ide dalej pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mężatką
a sieedzę dziś sama w domu.Maz bawi sie z kolegami,a ja siedze tu na kafeterii.Moje kolezanki zyja swymi chlopakami lub mezami.Dlaczego faceci nawet po slubie maja dobrze???A kobiety wiecznie pod gore///?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem mężatką
Dzięki,ja stosuje tą zasadę na codzień, więc jak widzicie jestem dzis bardzo samotna, sama.Dzieki temu manifestowi,kobiety bardziej sie zdoluja,zwlaszcza,ze dla faceta najwazniejsze jest piwo,koledzy ,mecz, nazarcie sie do syta i sex.A gdzie czulosc,przytulenie,opoka??? Zastanowcie sie mezczyzni!!! Ale wlasnie cenie was za to,ze jestescie prosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamuflaż
a widzisz... wiedziałem,że nie zrozumiesz ;) a tak przy okazji - jestem facetem ale nie podpisuję się pod niektórymi z tych paragrafów :P a już na pewno nie pod weekendem przy piwie... tak więc Twój mąż jest .. :D myślę,że ja bym nie zostawił żony w sobotni wieczór samej... ;) pozdrawiam :) mam nadzieję,że nie bedziesz się aż tak strasznie nudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Widzę, że weekendowych szaleństw ciąg dalszy... Nie ma tu nikogo?? Ja niedawno wróciłam ze swojego, bardzo miło spędzonego weekendu:D Zanosi się na to, że nie był to ostatni taki wypad:) Co prawda pogoda za bardzo nie dopisała, żeby pojeździć na konikach, ale cudne miejsce przy stadninie, 4 km od morza, domek, grill.... No i chyba wreszcie trafiłam na zupełnie normalnego faceta... Czego chcieć więcej? Jest cudownie.... Dalej w to nie wierzę:) Pozdrawiam ciepło i życzę udanego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddział krakowski gratuluje sukcesu. Tak trzymać Aalex !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłem. Ale był folklor:) Wystawa róznego sprzętu rolniczego itp. gdzie interesy załatwia się przy piwie i wódce:) Nocowaliśmy w takiej \"starej stajni\"-hotelu, ale nigdzie nie było koni:( Ogólnie fajnie tak wyskoczyć, tylko ból, że w weekend. Teraz ledwo żyję, a jutro znowu do pracy:( Kadarko, zazzzzdroszczę Ci tego uczucia wyspania:) Cordulko:) Mi...:) Alex:) FCA 🖐️ Papatki i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miski;) No i weekend zleciał ,nawet przyjemnie bo przy grillu z rodzinką ;) a jutro mam wolny dzień oooooooo i idę z kumpelą na jednego a moze na dwa;) Aalex:) no wreście ,normalny facet jak to cudownie brzmi:D ciesze sie bardzo i zycze duuuuuuzo takich weekendów:) kadarka:) Barbados ;) Biegnący........ hihi wiesz ja kiedys tez byłam na takiej wystawie ,i do tej pory ja pamietam hihihi :) szkoda tylko ,ze nie dali Ci dnia wolnego:) MI:) bedzie dobrze Ala....... a ty gdzie sie podziwasz?/ no chyba ta angina nie powaliła Cie całkiem na łopatki??;) no dobrze to ja pieknie mówię dobranoc bo to juz po godzinie duchów i zycze dobrej spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący..
powinieneś mieć stopkę " Mruczę, więc jestem. " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Oj, przydałoby się jeszcze trochę snu:) Jaka śliczna propozycja od kogoś nieznajomego:) Dziękuję:) A za oknem na szczęscie piękne słońce i mam nadzieję, że się nie zmieni. Miłego dnia Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, podciągnę nas troszkę.... koniec trzeciej strony... nieładnie... Nie mam dziś humoru, i chyba jestem nienormalna... Potrzebuję chyba terapii, żeby tak cholernie się nie bać.... Powtórka z rozrywki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) slonecznie dzis bylo i u mnie. wstepnie mam ustalony termin obrony i z radochy kupial sobie torebke a raczej torbe bo chyba przesadzilam z wielkoscia. co do ukladow damsko meskich i td to ja juz nie zamierzam zabierac glosu, musze dac sobie luz bo zwariuje a wystarczy mi myslenia przez padalca o ktorym zapomniec nie moge. normalnie powiem wam ze ogladalm jakis romantyczny film i po raz pierwszy od dawna nie zrobilo nic w nim na mnie wrazenia-moze wracam do normalnosci a moze tak zzieblam ze juz mnie nic nie russzy i nie bedede w stanie ocenic ze cieplo sie zbliza??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) ja dzisiaj wrecz przeciwnie humor mam bo miałam wolny dzien w pracy ,i na dodatek z kumpelą zrobiłysmy sobie istny clubbing z poniedziałku hihi.Potrzebna nam była taka babska rozmowa.Ale wiecie co zauwazyłysmy,ze jak tak siedzialysmu w trzech knajpach to w kazdej jednej było na sali wiecej kobitek niz facetów,i jak tu mozna np,kogos poznać,jezeli do knajpki zaglada więcej pań;)?? I tak to sie mówi nie siedz w domu,wyjdz gdzies i tak dalej a tu prosze istny babiniec;) ale nic to jeszcze zostaje weekend i imprezy na sali w klubie;):D:D no dobrze to spokojnego wieczorku i pieknej pogody jutro za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×