Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

pojechalam na egzamin wracam a tu jakies zmiany niepokojace!! co oznacza to (ost.) bedziemy sie po topikach szukac czy nowe zakaldac. ktos mnie oswieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SZALEC TO SZALEC:) W KAZDEJ KWESTI BLONDYNKA DESZCZ MI TU PADA, JESZCZE NIE ZDAZYLAM WYZDROWIEC A JUZ ZNOWU MAM BOL GARDLA:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ty juz chyba odchodzisz
na inny swiat.Brakuje ci sexu i dlatego ciagle chorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jem pyszny truskawkowy obiad:) Ma ktoś ochotę na koktail?:) A z tym seksem to nieprawda. Ja długo byłem(i jestem) bez i zdrowie świetnie dopisuje:), nawet lepiej niż kiedyś:) I u mnie w końcu słonko i tak letnio, hurrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz patrzec na truskawki nie mogę ,zwłaszcza ze smietana i cukrem;) autentycznie patrząc na napis ostatni,pierwsza moja myśl to ta ,ze jesteśmy tu juz ostatni raz ;):D no ale potem zapaliła sie żarówa;) a sex tak dobry jest na napiete mięsnie;) i dlaczego ja musiałam sie znależdz w tej grupie ludzi .ktorzy jezeli chodzi o miłość maja ciagle pod górkę??? dobrze ,ze u mnie przynajmniej pogoda dopisuje,chociaz burza była,ale jest ciepło> moze jaki słowik mi za oknem zakląska;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr. nobody
witam czytalem sobie ten topic od poczatku ale utknelem gdzies w polowie ;p czy ktos mily moze mi powiedziec jak sie skonczyla historia zalozycielki topicu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!:) Kadarko, byłem tu rano, ale zaczekałem na Twoją pobudkę:): wstawać leniwce, bardzo mi sie podobało:) A ja dziś spałem w takiej altance letniej i te mewy darły się w niebogłosy cała noc. Kadarko, będziemy strzelac razem:) Seks dobry jest na mięsnie, to fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na miesnie:) trzeba te miesnie miec:) moze to dziwne ale po ostatnich poczynaniach padalca nawet ochota na seks mi przeszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Kadarka, dobre:) Pomorze górą!!!! I wypraszam sobie leniwca, jestem na nogach od 6,20:P Od rana mam już młynek w pracy, wkrótce zostanę bezdomna.... prawdopodobnie nie popłynę w rejs, jak tak dalej pójdzie, ale co tam... Jest super:D Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi Mężczyźni z Południowej Polski są na miejscu i czuwają !!!!! Oddział krakowski FCA przesyła serdeczne pozdrowiania uroczym mieszkankom Pomorza a w szczególności dwóm przedstawicielkom płci pięknej zamieszkującym ten rejon Polski. Równocześnie informuje że Pan Prezes FCA oddz. Kraków pojawi się na terenie Trójmiasta w okolicach połowy lipca... Drżyj płci piękna !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie no ja leniwiec ;) juz człapie po kawę ,chociaz w pracy juz od dawna jestem;) o rany jak bym sobie posłuchała tego darcia sie mew!!!!!!!!;) za to wieczorem kląskał za oknem jakis dziwny osobnik napewno nie był to słowik;) A czego FCA nie pozdrawia centum Polski;)?? jak by nie było zeby dostac sie na Pomorze trzeba przejechac przez mazowieckie ;):P W miłosci dalej mam pod górkę,kiedy bedzie juz z górki?? no i za oknem hmmmmm idzie na burze pozdrawiam was kochane leniwce hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no super sprawa ,ze jest dobrze;) a spójz na to tak jakie fajne moga byc nocki na plazy ,kiedy niebo pełne gwiazd;) kadarka:) dzieki;) Biegnący..... tak leniwce to maja klawe zycie;) nawet to tempo u nich takie wywazone;) ide dalej w kierat;) miła byc burza a tu pikne słoneczko;) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest kierat
??:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście nie przywitałam się z FCA:D Co za nietakt;) Za to przeslę Panu Prezesowi specjalne pozdrowienia:) Jutro kolejna randka z moim (chyba) mężczyną:) Już się nie mogę doczekać:) Muszę się wykazać kulinarnymi zdolnościami, hahaha, będzie ciężko:) Ale wszystko rozwija się we właściwym kierunku, choć oczywiście nie tracę głowy;) A chciałabym;) Miłego wieczorku Wam życzę, ja zmykam po zakupki, a potem jakieś porządki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo -> kierat to takie miejsce, z ktorego wlaśnie wróciłam :P Jestem głodna......Zjadłabym gyrosa w bułce albo z frytkami i truskawki z bitą śmietaną...mniam.......i białego kitiketa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) noi po burzy przeszla tylko bokiem . Aalex... ja mam duze lozko moge cie przygarnac ;) ale orientacje narazie mam hetero wiec nie bedzie z tego sexu :P Ala... na stres dobry jest sex :P tak slyszalam bo juz zapomnialam czy tak naprawde jest. Aga-Ta... \" wal smialo \" :P hihih Biegnacy... fiufiu, czyzby sie posypalo i zaczynasz nam szalec.No kawe mozes sie napic. FAJNIE bo zaslugujesz hihihih\\ Kadarka... ;) Szczesliwa 🖐️ Uwiazana ... :) ladne i smutne :( FCA... a co z kobietami z poludnia ...goralki tutaj tez sa :P hihih Wymagania hmmmm ... ostatnio u mnie ograniczyly sie do \" tego czegos \" i do tego ,zeby poporstu byl , a jak narazie zadnego faceta kolo mnie nie ma.Zdalam sobie sprawe ,ze chyba odpycham facetow , u mnie wszystko sie konczy na podobaniu a przy blizszym poznaniu -no coz lubia mnie ale... nie mam tego czegos ??? ... Nawet moj awaryjny kolega mnie dzisiaj olal :( ... ja chce tylko kochac i byc kochana czy to takie trudne ...chyba tak. Ostatnio udaje taka twarda z zasadami ....cholera po zastanowieniu stwierdzam ,ze to tylko pozory.Kurde dlaczego jak go spotykam to moje zasady ...hm jakie zasady nic juz nie ma tylko on i ja nie potrafie myslec racjonalnie a co dopiero trzymac sie na dystans.Kurde niestety musze bo on mnie LUBI fuck.KURWA MAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula 👄 ... chyba trzeba nam poluznic tam gdzie cisnie najbardziej , ale czy tak sie da. Ja cierpie ostatnio na chroniczny brak przytulanek i ......... dlugo by wymieniac .:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie juz trzeci dzien zajadam truskawy ze smietaną i jestem nadal głodna,bo truskawy zaostrzają apetyt;) U mnie burza była ale chyba zachaczyła nas tylko,ale deszczyk podaduje sobie cały czas ,jest takie fajne pachnące powietrze;) MI👄 wiesz co no pomału luzuje tam gdzie najbardziej ciśnie;) ale kurcze wraca to do mnie ,ze zdwojona siłą ,nie mówiąc juz o przytulankach,bo jak sobie o tym pomyslę,jak było fajnie a juz nie jest to................:( Aalex:) nie pozostaje nic innego jak tylko zyczyc szczęścia;) super ale mam nadzieję,ze jeszcze zawrócę jakiemus w głowie ;) aha zaczynam z tego eksperymentowac kulinarnie;) zastanawiam sie jak bedzie smakowac tunczyk z marynowana dynią i zielonym groszkiem ,no i super zstawienie;) moze ktos chce?? ide dalej prowadzic eksperymenta;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak jeszcze troche posiedze nad strategiami to wam powiem jak sie zabrac do poszukiwania tego jedynego. tylko je chyba o tylek potluc bo jak to w uczuciach niczego przewidziec sie nie da i zaplanowac chyba tez nie. choc mowia ze planowe rzeczy ida latwiej bez wzlotow i upadkow spokojnie. oooooooo i sympatia sie o mnie upomniala hahaha pisza ze tyle fajnych osob :) nie wiedza co pisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×