Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość missiek
ale nudy wcześniej byliście ciekawsi , spac juz wszyscy ida? z kurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI:) kocie;) prawo prawem a ty wszystko pięknie zaliczysz wedle starego prawa odwiecznego zeby miec świety spokój potem;):D i trzymam kciukole Misiek witak i napisz cos o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiek
chyba ja wam coś opowiem o sobie bo widze ze tu dretwo Pewnie bedziecie poddawali to co napisze powatpiewaniu ale trudno to net: wiec pisze z pewnego miejsca dosyc ponurego i bardzo zle sie kojarzacego(jak robie bledy ort to wychodzi to ze dawno nie mialam kontaktu z cywilizacja i kultura) budynek ten otaczaja mury a w oknach sa kraty ,chyba juz wiecie.Tak tak siedze w wiezieniu , pace ,kiciu i jak tam jeszcze. Skad mam dostep do netu jeszcze w tych godz.? bo jestem chyba najbardziej tu wykształcona i mam robote papierkoa oczywiscie nikt o tym nie wie bo powinien to robic kto inny ale musiałam sie zgodzic bo inaczej to bym miała napewno wymyslna kare, i tak odwalam robote w przerwach miedzy fizyczna w kuchni albo pralni itp.. wspaniałaych miejscach ja bym chciała byc samotna tak jak wy , uwierzcie mi .nie mowie tu o samotnosci w milosci ale o samotnosci od ludzi a szczegolnie takich, jeszcze jak sobie pomysle za co..........to w ogole moglabym sie zalamac , ale nie waryt bo juz mnie załamali inni,a jak sie na poczatku nie dawałam to mnie polamali doslownie .Boze wale tu takie smuty nie wiem czy chcecie o tym sluchac ale nie ma kto a tu jest duzo smutku na tym topiku takze moze to to miejsce.Nie załujcie mnie bo sama sie na tozgodziłam ,sorki za to pisanie nie uzywam polskich znakow nie dlatego ze mi sie nie chce ale dlatego aby bylo szybciej i aby nikt nie zobaczył tego.choc te tepe baby tu ktore sie uwazaja za bogów nawe nie potrafia wejsc do netu czy porobic raportów czy spisu ale tak to jest jak ci grzebia w aktach i wyciagaja brudy.Jestem młoda a boje sie zeby choc jeszcze przez rok miec swoje zeby bo wiekszosc wspollokatorek juz sie nimi nie cieszy .Dlatego nie buntuje sie i siedeze tu po nocach a nawet sama to proponuje aby nie miec z nimi kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missiek
oki znowu moge cos napisac bo była kontrola , moze moje ,,wypowiedzi''sa dosyc chaotyczne ale sorka bo to dosyc ekstremalne pisanie a zreszta jak nie słyszało normalnej mowy od dawna ,to .....a mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Misiek, witam:) Rety, ale historia, to straszne tam tak siedzieć. Ale jak możesz pisać, że topik jest smutny i drętwy!!! My po prostu rozumiemy sie juz bez słów (literek:) i nie musimy stale robić jaj, aby było zabawnie. A Szczęśliwa faktycznie pojawia sie czasami tylko, jak i niektórzy inni dawni bywalcy, ale jest i żyje długo i szczęśliwie:) Kadarko, o winko to taaak:) A co tam nawywijałaś???:) Cordulko:), Mi...:) Chyba nie ma co sie starać, ona mieszka w Irlandii, za daleko na randkę. Alex:) Alu:) I Panowie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> rzeczywiście- jest tak jak napisałeś:) Naprawdę jestem szczęsliwa;) Na topik zaglądam zawsze, jak jestem na kafeterii... rzadko cokolwiek piszę, bo jakoś \"wypadłam z tematu\"... w zasadzie z \"dawnej ekipy\" zostało tu niewiele osób... wiem, że to moja wina, bo w pewnym momencie skupiłam się poprostu na swoim życiu \"w realu\", niestety kosztem tego wirtualnego... choć z drugiej strony- mam nadzieję, że się ze mną zgodzicie- było to jak najbardziej normalne, zdrowe zachowanie... przyznam z ręką na sercu, że mam jednak trochę wyrzutów sumienia, bo ten topik dał mi dużo siły, dzięki ludziom, z którymi tu wymieniałam myśli- zyskałam świeże spojrzenie na świat, życie... choć- jak widać, nie tylko ja przestałam pisać... może to taka naturalna kolej rzeczy? -pojawiają się tu ludzie, którzy potrzebują wsparcia, otuchy- a kiedy otrzymują pomoc- ustępują miejsca nowym osobom...??? tak czy inaczej- cieszę się, bo ten mój topik ma już prawie rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Melduję się wreszcie z tą kawką:) Poranek w pracy ciut nerwowy, jakaś telewizja ma dziś tu być i jeszcdze jakieś gwiazdy polskiej estrady.... Oj, będzie się działo:) Miłego piąteczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Szczęśliwa- coś w tym jest ..;) w końcu życie w realu jest ważniejsze -bo prawdziwe, a przynajmniej tak być powinno..;) Dzisiaj bez kawy- staram sie nie \"toksykować\"..;) Może mi doradzicie jak skopiować artykuł z Indesign\'a do Worda..? Próbowałam już exportowac do PDF-a ale nie udaje się z powodu jakiejś nieaktualnej czcionki..wszystkiego już próbowałam..;) -bez efektu niestety. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pokolei wraz z nową koleżanką:) Pozwolę sobie też podelektować się kawką z Wami...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szef mi nie pomoże, to chyba własne M pozostanie w swerze marzeń....... W mojej obecnej sytuacji potrzebuję już chyba tylko konsultacji z prawnikiem....... Okazało się bowiem, że pożyczka którą żyrowałam, jest nadal nie spłacona, została po prostu sprzedana jakiejś firmie windykacyjnej, i dlatego sprawa ucichła... Chyba czekają, aż narosną jeszcze odsetki, bo lepiej na tym zarobią........ Kurcze, zaczynam się poważnie denerwować....... A co, jeśli kupię mieszkanie i je stracę? Mam serdecznie dość...... Muszę się dziś upić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze-z tym żyrowaniem to rzeczywiście nieciekawa sprawa... cholernie duża odpowiedzialność- zbyt duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt mnie nie poinformowal ze zmienili termin obrony pojechalam na darmo i wrucilam bardzo zdenerwowana rezultataem jest malo wyjsciowa fryzura.dobrze ze nie mam faceta nie musi sie mnie wstydzic:) mowie wam co ona mi na glowie zrobila ale jedno jest pewne nigdy wiecj do tego salonu nie pojde a wlosy nie reka odrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) tym razem z wieczora:) no to moze pójde i zrobie sobie kawkę ;) na noc a jak;) rety ale mnie wszystko boli ,nawywijałam sie dzisiaj łopatą ufffffffff nie wiedzialam e po ułozeniu kostki brukowej jest jeszcze tyle do zrobienia to znaczy kosmetyka o raaanyyy nie pozostaje nic innego ja bachnąć sie na podłogę by odciązyc mój kregosłup;) no to moze ja juz bede odciazac kregoslup;) Pozdrawiam was bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocham
cześć wszystkim ! Missiek to przykre co piszesz ,ja nie jestem za kratami ale tak się właśnie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... na porannej kawie.Ja dzisiaj szkola najpierw kolokwium z czegos co wogole jest bez sensu a pozniej egzamin trzymajcie kciuki. Misiek... zal mi cie.Nie wiem co powiedziec . Cordula... 👄 Biegnacy.. Irlandia, kurde to daleko trzeba szukac blizej ;) Szczesliwa... milo Cie widziec. Szarek... 👄 Aga-ta... 🖐️ Aalex... czekam na cud ;) hihihi Ala...odrosna ja 3 mieisace temu mialam jeszcze krotkie a teraz juz kucyka zrobie , jak narazie beznadziejna fryzura ,ale ide za mieisac do fryzjera i bede pikna. Kadarka... mi di tej pory sie odciski lecza. ;) Zmykam sie uczyc stres mam ogromny 👄 buzka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISSIEK=JULKA
WPADŁAM TYLKO NA CHWILKĘ WIADOMO DLACZEGO. MOŻE DZIS WPADNE JESZCZE W NOCY .NIE MA CO MNIE ŻAŁOWAĆ!A CZY DŁUGO TU BĘDE NIE WIEM ALE JUZ DŁUGO JESTEM .mOŻE WYJDE NA WARUNKOWE CAŁY CZAS USIŁUJE TO ZAŁATWIĆ MOJ PRAWNIK.WŁAŚNIE WESZŁAM NA TOPIK POD TYM PRETEKSTEM SKONTAKTOWANIA SIĘ Z PRAWNIKIEM.LUDZIE NIE MARTWCIE SIĘ JA BEDĄC W TAKIEJ SYTUACJI DAJE JAKOŚ RADE.BO TEGO CO BYŁO WCZEŚNIEJ NIKT MI NIE ZABIERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAM NA IMIE JULKA TERAZ BĘDE PISAĆ POD TYM NICKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej KOCHANI:)!!!! I od wczoraj mam swój własny pierwszy cyfrowy aparat:)!!! Hurrrrrraaaa! Po dwóch latach przerwy w fotografowaniu, bo dawny canon popsuł mi się w końcu coś:) Oczywiście biegam jak głupi wszędzie i pstrykam co popadnie:D Nie byłbym sobą jakby nie podzielił się z Wami moimi pierwszy pstrykami:) Aktualnie jest w Ustce festiwal sztucznych ogni i jest na co wieczorami popatrzeć. Zrobiłem kilka zdjęć i załaczam Wam niżej http://www.ustka1.webpark.pl/faj3.jpg http://www.ustka1.webpark.pl/faj4.jpg A tu dosłownie przed godziną zdjęcia z portu i plazy:) http://www.ustka1.webpark.pl/port.jpg http://www.ustka1.webpark.pl/plaza.jpg No więc mam taką małą zabawkę, która na kilka dni wypełni mi pustkę w życiu:) Ach, jak się tak patrzy na te wszystkie kobiety, zakochane pary.. to po prostu szlag trafia;) Muszę przyznać, że coś jest ze mną nie tak, nie potrafię już nawiązać kontaktu, tak jaby oddaliłem się od wszystkich, był z innej planety.. I tak kolejny piękny wieczór na plaży przyjdzie spędzić samemu. No dobra dość tego, bo piękne słońce za oknem jeszcze i czas na ten spacer:) Kadarko, a u nas żadnej muzy(na szczęście), a co tam zapodawali?:) Papatki i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> pochwal się co dokładnie kupiłeś, bo ja też myślę o kupieniu cyfrówy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie:) oj znowu sie narobiłam teraz przyszło posprzątac ogródek:) MI👄 trzymam kciuki od rana;) i jak tam poszło?? kadarka:) no własnie dzisiaj w trójce cos mówili o jakims zespole który ma grac tam u was na plazy miedzy innymi :) kurcze to jakas impreza całonocna chyba:) Biegnący...........super zdjęcia i piekne ognie sztuczne:) ale masz fajnie cyfróweczka moze ja kiedys tez sobie sprawie takie cacko bo to fajna rzecz:) i nie jestes wcale z innej planety,tylko więcej odwagi ,;) trzymam kciuki:) julka:)witam i dobrze,ze tak sobie radzisz jakoś:) szarek:) witaj no ja chyba w kimonko uderze bo wczoraj połozyłam sie o 3 spac i mam niedobory snu;) pozdrawiam wszystkich kochani i zycze spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocham
Biegnący z wilkami zdjęcia super !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na powitanie pięknego dzionka:) Ale wczoraj to były super ognie. Jeśli ktoś ma ochotę to poniżej może zobaczyć mój filmik z pokazu:) (ma 3 MB) http://www.pomozzyc.gaa.pl/fajerwerki.AVI Kadarko:) No tak to jest z fotografami;) a co powiesz na.. filmowca:)??? Szarku:) Kupiłem Canona A510 z 3Mpix matrycą. Jak dla mnie jest super:) Wprawdzie jestem bardzo wymagający co do jakości zdjęć, a te nie są zachwycające, ale na razie nie stać mnie na cyfrową lustrzankę. Nie mniej zbieram na nią:) Dam Ci kilka adresów www gdzie możesz sporo poczytać i porównać aparaty. http://www.pbase.com/cameras -olbrzymia ilość zdjęć z przeróżnych aparatów. http://forum.swiatobrazu.pl/foto/ -opinie użytkowników, można sporo się dowiedzieć, choć trzeba czasu na czytanie:) Jeśli nie chcesz wnikać w aparat tylko mieć taniego pstrykacza, to polecam Olympusa C-310 do kupienia za 550 zł. Robi rewelacyjne zdjęcia, ale film jest bez dzwięku. Ja akurat lubię sie pobawić róznymi kombinacjami:) Julko, mam nadzieję, że ten koszmar szybko się skończy, trzymaj się! Całuski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie misiole;) A ja nie mogę sie poopalać bo u mnie chmurzyska co i rusz przykrywają słoneczko:) Być może odwiedzę Was na wybrzezu a jak;) strzeżcie się;):P odwiedzę ukochany Gdańsk:) A teraz ide robic mizerię do obiadku Biegnący.......... no to nie pogadasz ;) ale aparat :) ale filmik nie chce mi sie otworzyć:( dlaczego?? kadarka:) rolki na bulwarze;) zachodzącego słońca?? nie przejmuj sie mnietam tez nikt zdjęc nie chce robic;):D No dobrze to super niedzieli kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ludki :) 🖐️ ale pogoda w małopolsce :| normalnie shit to mało powiedziane.. :P dzisiaj z opalania na kocyku nici :( a miało być tak pięknie .. eh no cóż poradzić. Co się odwlecze to nie uciecze :) Cordula.... to jest plik *.mov - to się otwiera przy pomocy QuickTime Player :) życzę wam smacznego obiadku :) bądźcie (nie)grzeczni :P ;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> szkoda że już śpisz :( Biegnący-> dzięki Ci za info. Ja myślę o Nikonie D70 ale chyba muszę jeszcze poczekać aż stanieje:) No i oczywiście na jakąś kobietę, bo po co mi taki aparat jak nie będę miał kogo fotografować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałem i.. chyba jeszcze śpię:) Rety, po weekendzie jestem wykończony i czekam na już następny, aby wypocząć:) Wczoraj były najlepsze pokazy, ale nie wziąłem już aparatu:) Popstrykałem trochę zdjęć Ustki i w końcu zrobię moją stronę internetową w letnim klimacie:) W końcu zaliczyłem plażę, bo blady jestem strasznie:) Wokół mnie było mnóstwo pięknych okoliczności przyrody, więc nie było nudno:) Słońce było piękne, ale woda zimna. Kadarko, nie za wcześnie jak na wolny dzień?:) Rety, tyle żyję, ale co to jest topik????:) Szarku, widzę że Ty z grubej rury:) Ja stwierdziłem, że szkoda mi pięknych chwil wakacji, aż uzbieram tyle kasy, więc kupiłem coś taniego i bardzo dobrze zrobiłem:) A kobiet do fotografowania tyle pięknych wokół..:) Pozdrówki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×