Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość gogus
egh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ i pa :) praca wzywa...i zimno..niech mi ktoś wytłumaczy po cholere mówia o tym, ze zero stopni nas czeka skoro przez większość dnia będzie minus 8 ?????? Jakoś tego pojąć nie mogę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
tak dużo mówiłyscie o słońcu, które zawitało w moje skromne progi:) :) bardzo mnie to raduje:) u mnie jest tez pond minus ileś- ale to chyba zaleta zimy:) w każdym razie czekam na wiosne. duzzzo pracy:) życze wszystkim miłego dnia i ciesze sie ze nie jesteście pracoholikami:) bo ja kurcze chyba tak - :( i jeszcze mało zarabiam:( no cóż widać gdzies popełniam błąd skoro ani w zyciu zawodowym ani osobistym sobie nie daje rady tak jak bym chciała... ale gdzie to sama nie potrafie sobie odpowiedziec na te pytanie. buziaki dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) no ja siedzę teraz w pracy ale dlatego bo mam drugą zmianę;) a co do tempertatury jakos mrozy mi nie przeszkadzają moze nawet lepiej że sa bo przynajmniej wymrozi rózne wirusy;) ale za to teraz chodzic dziarsko po chodnikach to ryzyko ,przechodze stresa;) jak mam iśc dłuzszy kawałek tak jest ślisko.Totez mogła by byc juz wiosna:) Aha troszke sie podłamałam bo czeka mnie duzy rachunek do zapłacenia nic tylko płatności i płatności ehhhhh pozdrawiam wszystkich i dobrego wieczoru i ciepłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd 22
pokochaj siebie pokochaja cie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czescc
A co z ta kobietka co jej sie dzidzia urodziła ...aaaaa33 czy jakos tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś czytał
"Wirus samotności"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
hello kocha ni! nie nie czytałam- ale chetnie poczytam ,jak jest ciekawa ksiązka. to fakt - przechadzanie sie po ulicach - jest troszke niebezpieczne- dlatego w tym roku pokupowałam sobie kozaki i trzewiki na płaskim obcasie - zawsze bezpieczniej. zycze wszystkim miłego dnia ...ostatni łyk kawy i zabieram sie za prace:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
mam jeszcze pytanie dlaczego wiekszosc ma pseudonim na czarno a ja na pomaranczowo??? i jak wy robicie te wasze mysli - które są wpisane kursywa na dole ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki:) Sama sama:) Wejdź na stronę główną forum, i tam załóż swoje konto, jako sama sama. Będziesz mieć swoje hasło, i własną stopkę:) i będziesz na czarno, wtedy nikt się nie podszyje pod Ciebie. Pozdrawiam Kochani!!! Ja żyję od wielu dni jak w jakimś transie.. na razie wybaczcie moją nieobecność, ale was podczytuję:) Całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
dziekuje bardzo za cenne wskazówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Biegnący -sprawdź pocztę..;) pozdr. :) Wszystkich oczywiście..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie gdzie jest Ala??????? Ala odezwij się :) Biegnący........ a co to za trans i po czym???;) Ja narazie siedzę w domku ale za niedługo do pracki i skiepsciła sie pogoda a juz myslałam,ze energia ze słoneczka mnie dosiegnie:) o i jakas mgła buuuuuuuuuu Pozdrawiam i dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad7654321
jezeli jestes atrakcyjna zadbana kobieta do tego wyksztalcona i odnalazlas sie w zyciu zawodowym to jestes praktycznie idealna wiec tez nie rozumiem tego ze jestes sama.mam 26 lat i sam bym cie chetnie poznal bo interesuja mnie kobiety ktore potrafia o siebie zadbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rad7654321
jezeli jestes atrakcyjna zadbana kobieta do tego wyksztalcona i odnalazlas sie w zyciu zawodowym to jestes praktycznie idealna wiec tez nie rozumiem tego ze jestes sama.mam 26 lat i sam bym cie chetnie poznal bo interesuja mnie kobiety ktore potrafia o siebie zadbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
wow!!! ogłoszenie matrymionialne - czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę własnie w pracy i robię statystykę;) Szarek:) jak dawno Cie nie było:) co słychac?? miło,żę sie pojawiłes:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani. Ja ostatnio też tak wpadam i wypadam, ale nastały ciężkie dni w pracy.Miło,że Szarek się pojawił.:)Wszystkich pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> pozdrawiam Ciebie i Pepper i całą ekipę \"starą\" i nową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Szarek miło, że znów się pojawiłeś-ja też miałam dłuższą przerwę,ale wróciłam na kafe...:) Wszystkich zapraszam na kawe. Miłego dnia. Dla tych smutnych i tych z wiosną w sercu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja - udało się!!! pozdrawiam wszystkich - i chcac byc w waszej komunie - również witam szarka i pytam- GDZIES TAK DŁUGO BYŁ:):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarek jest bardzo
tajemniczy coś i pewnie nic nam nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, wiem pewnie nie chcesz nas załamać, pisząc o żonie i dwójce dzieci;) ...albo może wygrałeś w totka i teraz nie możesz na sekunde opędzić sie od dziewczyn:P W takim razie jadę chętnie na pomoc;) Cordulko, ten trans, to praca-dom-praca. Z nikim sie nie spotykam ostatnio, nic nie piję:P Żyję ostatnio bardziej pustelniczo, niż niejeden mnich;) Nie mniej humor mi dopisuje. A wczoraj kupiłem sobie nowy garnitur i zawsze bardziej buzia się śmieje:) Czekam tylko na słońce i wyjazd w góry:) Jednak czeka mnie mały szok, a próbkę mam już teraz, bo neostrada nawaliła: od 1 lutego kończy mi sie internet w domu!!! Jak ja to przeżyję!:) Pozdrawiam \"starych i \"nowych\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna27
właściwie mam identyczną sytuację - mam super wykształcenie, skońcyłam politechnikę, teraz pracuję w wielkiej korporacji, znam języki, jestem ładna i widzę wyrażnie zainteresowanie facetów. Jednak jak przychodzi co do czego - ...jestem sama. Rozpaczliwie sama. Naprawde nie mam juz sil. Cale moje towarzystwo nigdyby sie nie domyslilo, ze jestem nieszczesliwa: ja - takie dochody , niezależność i w ogóle...to do mnie przychodza z problemami - bo ja zawsze cos poradze. Nie mam juz sil - chciałabym sie po prostu do kogos przytulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pozdrowienia:) Biegajacy- mam pytanie - :) czy jak np ja podpisałabym umowe z TP SA na neostrade (mowa o 1 zł -m-c) to po 6 miesiacach ta umowa \"wygasa\" i nie musze podpisywac na normalnych warunkach? i nie ma zadnej kary, numeru mi nie zmieniaja etc????? - pytam ciebie ze strony praktycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×