Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie kochane śpiochy;) za oknem pochmurno :) a ja w pracy jeszcze na dodatek siedzę;) Aga-ta:) jak tam randka??;) udana?? ja narazie przymierzam się do spotkania;) pozyjemy zobaczymy jest zima i najchetniej to bym sie zakopała pod kocem i poczekała na drzewa zielone i fiołki na trawie:) zupełnie inna energia:) była by we mnie. aha wczoraj byłam na kursie tai-chi no powiem wam ,ze to całkiem fajna sprawa;) wszystkim zyczę udanej soboty i ciepełka cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ta wszystkiego naj ...spóźnione bo komputer mi zwariował :) wszystkiego co z życia i z marzeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ jestes tajemnicza;):D a ja jutro mam wolne hurraa;) i skonczyłam czytać ksiązkę która ma taki koniec jak w najlepszym filmie sensacyjnym koniec w najlepszym momencie i teraz muszę czekac na trzeci tom ;) trzymajcie się misiole ciepło bo mrozy nadchodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........:) czytam ,własciwie przeczytałam drugi tom tak zwanej trylogii ukraińskiej Marii Nurowskiej i własnie jestem happy bo wyczytałąm w necie ,że trzeci tom ma sie ukazac już niedługo chyba 9 lutego:D czyli bede mniej więcej na bierząco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to pewnie o jakichs nieszczesliwych kobietach:))) jestem chora, nie mam sily isc do lekarza, ale jak jutro wstane z bole gardla to poszoruje zamiast do pracy do przychodni.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po przerwie weekendowe. ---->Ala. Szybciutko do lekarza i jeszcze szybciej do łóżeczka.Z ewenetualnymi przerwami na kafe...:) Ja miałam całkiem miły weekend.Problemy pozostały,ale dobre i kilka dni zawieszenia w niebycie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciepło:) Ala........ jest to o kobiecie ale poszukującej męza na Ukrainie ,który zaginął w niewyjasnionych okolicznosciach a to wszystko na tle pomarańczowej rewolucjii :) No ja juz tez kaweczkę wypiłam zakąszając cynamonowymi ciasteczkami:) zycze wszystkim udanego dnia:) u mnie spokój i cisza :) no i słońce za oknem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący dzię ki za kolejną porcyję ;) zdjęć morerka :) Jak zrobię jakieś fajne fotki moim nowym sprzetem też się pochwalę ...ale narazie go się uczę :) pozdrawiam wszystkich ...dobranoc ...pora na mnie już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi kochani! Jak sie czuje nasza jubilatka? co u was dobrego? jeszcze 5 tygodni i wiosna!!! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) ehhh jak się widzi co jest za oknem ,to wydaje się ,ze do wiosny jeszcze lata świetlne;) ale tęsknić juz bardzo tęsknię:) ja w pracy i to do wieczora zyczę wszystkim udanego dnia:) śpiochy;) przeczytałam recenzję drugiej częsci filmu" Nigdy w zyciu" i jestem mile zaskoczona ze film jest udany i warto go obejzeć pomimo ze całkowicie zmienili obsadę:) hmmmm trzeba bedzie sie samemu przekonać:) czytałam wszystkie częsci i ta ostatnia była naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg, puszysty śnieg.... Mi dzisiaj znów jest smutno:( Początki depresji... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w biegu.Później wpadnę na dłużej.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) plucha na całego ,brodzi się po kostki w wodzie;) woda kapie z dachów za kołnierz brrrr ;) dzisiaj na wystawie w kwiaciarni zobaczyłam piekny bukiet z zółtych tulipanów i tak jakos wiosennie sie poczulam:) pozdrawiam wszystkich cieplutko ja do wieczora w pracy;) ehhhhh :) troszkę wisny zimą🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilowy gosc
skusil mnie temat...pwoiedzcie mi..czy to normalne, ze: gdy zjawil sie swietny facet(nie ideal, w to nie wierze), ktory mnie fascynuje...swtierdzilam ze jest zbyt bogaty i zbyt inteligentny dla mnie?...czy ja jestem normalna????????sama nie powinnam miec sobie wiele do zarzucenia, opinie jznajomych zbieram b.pozytywne, chłopacy się dziwia…a ja powaznie dostaje krecka!!!on to taki swiatowy facet, ja tez w swoim zyciu za granica bylam, ale nie mam takich doświadczeń jak on…poza tym bariera zamożności…ufffff..co wy na to?aaaaa…powiem wam o rozstaniu: ja zadecydowałam, ze to nie ma sensu, on się bal rozmawiac(tak sadze), a ze dzieli nas duza odległość to tak zostalo…beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie;) Kurde, a taki miałem humor z rana a tu takie wieści! Miałem się spotkać z dziewczyną z innego miasta i nawet nie zdążyłem, bo nagle faceta sobie znalazła:P W ogóle tak jakoś ostanio słyszę jak nagle wszyscy znajdują swoje miłości:) A ja to co cholerka, zapomnieli o mnie??;) W każdym razie jakoś przeżyję;) Czekam z utęsknieniem na nowe kolumny zamówione w sklepie, ale będzie słuchanie muzy:) No i szykuje sie na wyjazd na narty, ale to jeszcze trochę. To że Szarek się ukrywa, to pół biedy;), ale gdzie jest KADARKA!!! Czy ktoś słyszał, czy coś wie? Hmmm... sądząc po objawach, to może już ślub bierze, a my mamy wesele przegapić!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i do tej Pani nade mną;) Bierz tego gościa!!! Chrzanić to światowe życie, co z tego niby. A że bogaty, no cóż nie jest to aż taka ułomność, da się z tym żyć;) Dzwoń do niego, póki go jakaś laleczka nie upolowała, tak jak mi właśnie jakiś gostek sprzątnął sprzed nosa dziewczynę;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha witajcie! kurcze nie bylo mnie jeden dzien a tu tyle sie dzieje:) ludzie powracali, inni depresji dostali:) Biegnacy- moze to chwilowe zauroczenie:) wiec daj dziewczynie szanse-co ma wisiec nie utonie. A Pani, która ma problem zamożności:) Przeciez zalezy ci na nim nie na jego forsie:) fakt kasa dodaje facetowi ...tego ze jest bardziej przystojny:) ale ...:) Jakby sie okazalo, ze poszedl do Casyna i wszystkie pieniadze przerżnął z jednookim Jonnym- to wtedy bylby dla ciebie ok? Daj spokój- jesli ci na nim zalezy, nie patrz na takie niuanse- obycia sie nauczysz przy nim:) Pozatym nikt nie jest tak bogaty, zeby nie mógł byc bardziej:) kurcze ja tez ostatnio widzialm tulipany w telewizorze i tez tak na serduchu cieplutko mi sie zrobilo- taka wiosne poczulam....ach jeszcze kilka tygodni... no zmykam do zajęć... buziaki pozdrawiaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem tutaj nowa. Jestem sama od .... zawsze z przerwami ha ha ha. Pozwolicie mi przyłączyć się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc fala:) witaj w komunie, która i ja prosiłam o przygarniecie:) rycząca 40? mmmm zawsze mnie zaskakuje to okreslenie... ciekawe czy ja tez bede sie tak określac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stałych bywalców i tych nowych. Mi dzisiaj znów jest smutno, więc na razie pomilcze trochę. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.Zwłaszcza dla tych w pracy:PBo dzień bez pracy to dzień stracony:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wniosek
Co slychac stare panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, nie wiem jak u Was- ale u mnie bardzo, bardzo mocno świeci słońce. Wrony krakają, wróble śpiewają:) idzie wiosna radosna, wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×