Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość magula80
widzę,zę już trochę czasu się temat kręci i pr5zewiją mnóstwo osób,więc muszę się troszkę wczuć w klimat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Jeste poprostu bardzo samotną osobą, kiedyś miałam mnóstwo znajomych, ciągłe imprezy a aż poznałam faceta. Myślałam że jest mi pisany do końca zycia.On nie akceptowal moich znajomych, nie byl czlowiekiem który lubi iprezować więc ja pomału zaczęłam tracić stare znajomości. Teraz nie mam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
czy mogę do Was dołaczyć drogie ZNAJDZIESZ MNIE I WERKA 1,bo z tego co widzę,to ZNAJDZIESZ MNIE ma bardzo podobny problem do mojego ,heh,widzę,ze nie jestem sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
jasne że możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
tez kiedyś imprezowałam,nie lubiłam siedzieć bezczynnie,cały czas coś sie kręciło!!tym samym miałam zawsze kogoś,ostatni związek to prawie 3 lata,ale sie sypnąl-chyba dobrze,bo nie wiem jakby sie to wszystko potoczyło,mój ówczesny miał jeden nałóg,którego sie bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tutaj pierwszy raz.Mam dużo znajomych ,ale tak naprawde to nie mam z kim porozmawiać.Wydaje mi się ze forma dostę pna tytaj jest lepsza.Anonimowość dodaje odwagi. Werka11 Znajomi do imprez są dobrzy lylko na chwilę znam to z autopsji.Życie to nie tylko imprezowanie.Dla mnie liczy się cos więcej.Szacunek dla samej siebie!Nie będę taka jak inni chcę być jedną z niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
to werka do mnie zapraszam,to coś razem pokombinujemy!! :-) znajomych coraz mniej,bo wszyscy albo wyjeżdzają,alebi się zenią ,więc defacto wszystko się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Mój związek tez trwal 3 lata, na Naszą rocznicę rozstalismy się. Jest to bardzo świeże i dlatego jeszcze strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
ZNAJDZIESZ masz rację,zycie to nie jest wieczna impreza,ale dla samego lepszego samopoczucia czasem warto tak sie oderwać od codziennosci,od rutyny dznia powszedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Masz rację jadna z wielu- to mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
to my się rozchodziliśmy i wracaliśmy,a to nie jest dobre,podobno drugi raz do tej samej rzeki sie nie wchodzi,ja weszłam nawet 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Dlatego wszystkie znajomości z imprez są już przeze mnie zerwane ale teraz trudno spotkac osobę podobną do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną z niewielu.Owszem lubię chodzić na imprezy ,potańczyć.Nie mogę jednak znieść tych oślizgłych facetów ,którzy myślą tylko jak się zabawić cudzym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Najgorsze jest to że On był taki sam jak ja, tak samo podchodzil do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
to ja miałam kiedyś zgraną ekipę,ale kończą sie studia to sie ludzie rozjeżdzają każdy w swoim kierunku,no ale ........... został mój były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
tragiczne jest to jak teraz młodzi goście podchodzą do dziewczyn,wogóle szacunku do nich nie mają,a z drugiej strony to dziewczyny sie nie szanują,to jak tu ma być dobrze ,szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Oj z tymi facetami. Moj mi powiedział jesteś wspaniałą kobietą szybko znajdziesz sobie kogoś ale jak ja patrze na tych wszystkich świrów to mam wrazenie ze już nigdy nie będe szczęśliwa z nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magula80 Jezeli wchodzisz do rzeki po raz trzeci to znaczy ,że bardzo Ci na nim zależy .Wydaje mi się ,że szczerze musicie pogadać o waszych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
werka tak to czasem bywa, ja ostatnio też spotykałam sie z super gościem,po prostu dwie połówki pomarańczy,które sie odnalazły. okazało sie jednak,ze jednak nie,byliśmy za podobni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Wydawało mi się że wśród tego tłumu wyłonił się mój jedyny, ukochany, taki wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
ZNAJDZIESZ ja juz zrezygnowałam,powiedziałam basta w grudniu i juz więcej do tego wracać nie bedziemy,każdy z nas ma teraz swoje własne życie,i juz każdy spotyka bądz spotykał sie z kimś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
własnie,bo nam to sie tak czasem wydaje....... :-) ale ja teraz bardzo z dystansem podchodze do facetów,i długo by mi zeszło z zaufaniem mu,oj długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Mój twierdzi że nadal mnie kocha ale szczęścia mu nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
bo teraz większość seksownych ,mądrych,samodzielnych ma przechclapane,faceci się chyba boją takich kobietek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
oj trudno takiego znależć,wszyscy teraz idą na łatwiznę,zeby było pięknie i kolorowo i wogóle tylko sie usmiechać-sielanka po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
zaufanie to podstawa i szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×