Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość Werka11
pojechaliśmy do hotelu, było fajnie kolacja, wspólna kąpiel, duże łóżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
czyli sceneria spoko,do pozazdroszczenia wręcz :-) ale sex spontaniczny jest cudowniejszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
kurcze no to faktycznie się nie poskłądał w tych sprawch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
właśnie ale nigdy nie mieliśmy gdzie. Wiele razy zaczynał się tak cudownie ale niestety musieliśmy to przerywać bo zaraz ktoś mogł wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
i podwójny ster :( co nie sprzyja miłym doznaniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
napewno było by inaczej gdybyśmy mieli więcej przestrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
być moze,ale nie ma co gdybać,bo poza sexem jeszcze toczy się inne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
więc to nie chodzi o to że mnie nie kocha, bo wiem że bardzo- jak się rozstawaliśmy to płakał jak dziecko. poprostu sadzi że Nam się nie uda w tych kwestiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
zawsze myślałam że sex nie jest najważniejszy.W innych kwestiach dogadywalismy się bardzo dobrze, nigdy nie kłóciliśmy się. Dlatego boli mnie że nie próbuje jeszcze zawalczyć o NaS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
a Ty jak sądzisz,ze faktycznie by Wam nie wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal
bo jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
kto jest głupi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Jestem po spotkaniu z Nim. Było dosyć przyjemnie,uśmiechał się jak dawniej. Ja też zmieniłam podejście, nie rozczulałam się. Spytałam się czy mnie kocha, On powiedział że w tak krótkim czasie nie da się odkochać, sam jest zagubiony i nie wie co robić. Więc jakaś nadzieja pozostaje, teraz potrzeba Nam czasu. Muszę być cierpliwa, choć w głębi wiem że moje szanse są małe - 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
czesc,no to ładnie ,ze spotkanie przebiegło miło,cieszę sie bardzo!! :-) czyli mozę sobie jeszcze wszystko jakoś poukładacie,moze jeszcze wszystko przed wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
szkoda,że nic nie napisałaś na temat tamtej dziewczyny,czy coś o niej mówił,czy sie spotykają i jak on to wszystko widzi,czekam na wieści,pozdraiwam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moesshha
jestem sama.... mialam nadzieje ze bedzie inaczej, ale powiedzial ze nie ma milosci i koniec - ze tylko przykjazn zostaje....on ma 31 lat ja 25....ale szczerze - mysle juz o slubie i dzieciach, chce byc mloda mama... jestem atrakcyjna , pracuje, niby fajna jestem ;) ale sama, samamaamam.....czemu? wlasnei czemu? czy ktos potrafi odpowiedziec na te pytanie?? moja babcia twierdzi ze przeznaczenie jeszce mnie nie dogonilo, ja ze bog tak chcial zebym nie wiazala sie z moimi bylymi... wkurzam sie juz.... on byl fajny, superowy, i w ogole, ale czy tylko milosc jest wazna?? hmmm sama mysle ze tak, ale dla przekomarzenia sie powiem ze nie ;)..... chce byc z kims, ale kochana i kochac, tak naprawde do bolu czasem, do szczescia niespozytego, do smierci....... kiedy?????? wiem, ze pewnie w najmniej spodziewanym momencie......kiedy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem w podobnej sytuacji:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmerrr
Ja jestem sama i się z tego cieszę, robię co chcę, kiedy chcę, śpiewam , maluję, rozrzucam ubrania, lubię siebie i z sobą tylko być :-to świat jest nie przystosowany do mnie a nie ja do niego BIEGAM Z WILKAMI w klimacie nieprzysiadywalnym :-) kocham życie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmerrr
siedzi mi ćma na monitorze piękne to jest :-) sam ze sobą człowiem jest najszczęśliwszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Clarissy Pinkoli Estes się naczytałaś:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Palmerrr
a to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no generalnie nie, właśnie kończe czytać, ale niektóre historie są dosyć... infantylne i ciut oderwane od rzeczywistości - no ale przecież to bajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
oj my samotnicy,musimy sie wspierać wzajemnie!!! szkoda,ze teraz muszę siedzieć w pracy,jak słoneczko tak ładnie świeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moesshha
ide wkrotce na podryw,zaczne od plazy dzis..... on wciaz pisze smsy, pisze i pisze.....wkurza mnie....a mam za malo woli zeby nie odpisac...a tak mi ciezko pozniej... wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
o rety ile ti nowych historii,ja taka nie w temacie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biegam z wilkami;) U mnie wszystko fajnie:) Tylko kobiety są jakieś nieżyciowe i za dużo oczekują, ale daje radę;) Pozdrawiam i pojawie sie później. Dużo się dzieje:) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejśniarka
jestem kobietą ale gdybym była facetem to bym się nie zakochała w takiej niuni po czterech fakultetach z autkiem i mieszkankiem bo bym się przeraziła że na widok stanu mojego konta wybuchnie śmiechem; w ogóle denerwują mnie takie ekspansywne facetki co to wysiadają ze swoich nowych i nowszych samochodzików-w tym świecie jakoś coraz mniej miejsca na to coś i wszystko jakieś plastikowe-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
panie biegający :-) które oczekują to oczekują !!!! teraz to już tak sie utarło,ze trzeba mie4ć wszystko co najlepsze,każdy od kogoś dużo oczekuję.........to oczywiście zrozumiałe,ze każda pani chce czuć się bezpiecznie i spokojnie,dlatego jakies tam oczekiwania ma,a to,ze ludzie idą na łatwiznę i lepiej oczekiwać niż samemu też coś dać to już ich problem................. jakże powszechny :( tak więc miłe4go biegania,i proszę nas wszystkie nie wrzucać do jednej szuflady....................... :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padam dziś po szalonej nocy...;) :) :D ...w tańcu i śpiewie ...tego trzeba bylo mi :) Biegnący :) Ala co się stało? co padalec? Cordula no z tego co widzę odpoczywasz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×